ПироженкА• 09 мая 2023
Хто зараз в США, яку знайшли роботу?
Дайте вподобайок• 09 мая 2023
Ми в Канаді, досі шукаємо. Основна маса українців працює на будівництві, жінки - прибирання і догляд за літніми людьми. Ми шукаємо щось більш інтелектуальне, тому і довше цей процес займає.
Просто Фіфа• 09 мая 2023
Я в Канаді, працюю на фронт деск в арт галереї. Мова є. Тут є програми по працевлаштуванню для новоприбулих. Може і в США щось таке є.
А так то в моїй провінції або в основному в супермаркетах працюють наші жінки, або в кафешках. Ну або жінки сидять вдома, а чоловіки водіями фур працюють.
Ёшки_Матрёшки• 09 мая 2023
Сабстітюд тічер. Але то не робота, баловство. Бо то не постійна і без страховки. І все мінусується з бенефітів.
Хочу йти вчитись, хоч якийсь сертифікат отримати. Воркфорс оплачує.
Мішечок щастя• 10 мая 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А как можно этот ворфорс заставить что то из курсов/сертификатов оплачивать? Что для этого нужно?