AnnaOst• 09 мая 2023

Була сьогодні у ДП Документ в Берліні

Робила закордонний паспорт дитині. По живій черзі зайшла за пів години. Тільки не будьте такою розтяпою як я і ще купа людей - фото треба 10 на 15, а не маленьке) Оплачувати карткою на місці. Тільки треба зняти з картки заборону подвійної конвертації і ліміт по оплаті в інтернеті.
Терміновий сказали чекати 1,5 місяці. Подивимося як буде на практиці. Забирати тільки особисто, що для мене дуже не зручно, бо знову їхати 120 км(
Якщо когось щось цікавить, то питайте.
lelik-nolik• 09 мая 2023
Во сколько Вы туда приехали?

lelik-nolik• 09 мая 2023
Сколько стоит срочный?Разве фото на месте нельзя сделать?
автор AnnaOst • 09 мая 2023
Ответ дляlelik-nolik
Во сколько Вы туда приехали?
Десь в 9:45
автор AnnaOst • 09 мая 2023
Ответ дляlelik-nolik
Можна, я не захотіла тягнути з собою малу дитину
lelik-nolik• 09 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Десь в 9:45
Да,это быстро.
автор AnnaOst • 09 мая 2023
Коштує 1542 грн+80 євро
lelik-nolik• 09 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Коштує 1542 грн+80 євро
Обалдеть)А за что берут 80евро?За доставку в Берлин наверное...
автор AnnaOst • 09 мая 2023
Ответ дляlelik-nolik
Послуги ДП Документ) посольство теж бере за консульські послуги, якщо перший закордонний паспорт дитині, то здається 30 євро беруть. Але там чекати три місяці
ksena555• 09 мая 2023
Ответ дляlelik-nolik
Це так наш ДП Документ ставить комісію , собі заробіток((
В той час, коли інша країна як може допомагає, а наш ДП окрім офіційних проплат собі гарні гроші заробляє((

lelik-nolik• 09 мая 2023
Ответ дляksena555
Та да!Вот это удивляет...
ksena555• 09 мая 2023
Ответ дляlelik-nolik
Та да!Вот это удивляет...
Дивує не те слово...
Так і хочеться запитати коли ж вони нажеруться нарешті ще й під час війни
автор AnnaOst • 09 мая 2023
Ответ дляksena555
Так і посольство за консульські послуги бере
Звезда_• 09 мая 2023
А платить нужно только в грн?
Vertonik• 09 мая 2023
расскажите как по qr коду оплачивать?
автор AnnaOst • 09 мая 2023
Ответ дляЗвезда_
А платить нужно только в грн?
Карткою платити. Краще українського банку, але можна і німецького, щоб була дозволена конвертація в гривню
автор AnnaOst • 09 мая 2023
Ответ дляVertonik
расскажите как по qr коду оплачивать?
Скануєте телефоном код, відкриваєте посилання на сторінку оплати, вводите дані своєї картки. Підтверджуєте платіж як у вашому банку це робиться (приват 24, чи смс). Там все просто
Vertonik• 09 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
это нужно какое-то приложение скачать или есть во всех телефонах?
автор AnnaOst • 10 мая 2023
Ответ дляVertonik
Будь-який сканер кодів. У деяких телефонів є встроєний, у деяких немає. Скачайте на всякий випадок і спробуйте якийсь код відсканувати, щоб розуміти як воно працює
Vertonik• 10 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Спасибо!

Jullimeduza• 10 мая 2023
Эх, мне 12 часов ехать ((
автор AnnaOst • 11 мая 2023
Ответ дляJullimeduza
Эх, мне 12 часов ехать ((
Це звідки? Це ж ви мабуть регіональними плануєте щоб по квитку за 49 євро. Інтерсіті 170 км проїзжає за 1 годину 10 хв. Я написала мені 120 км, помилилася, 190 насправді