На словах ми звичайно всі б його вбили.
Але уявіть ситуацію, якби у вас була реальна нагода і всі карти складались би для вбивства, ви змогли?
Змогли б потім жити з цим, що вбили "людину"?
Чи лягло б це тчжким гріхом вам на душу?
І як взагалі вбивства на війні вважаються гріхом?
Результат:
вже голосів:
150 (39%)
Не задумуючись так
63 (16%)
Скоріша так, ніж ні
44 (11%)
Не змогла б
41 (11%)
Результат
Elina Zorina• 09 мая 2023
А де варіант ´ з задоволенням ’?
Це ж скільки б людей святкували цей день...))
motherfucker• 09 мая 2023
Блин, не знаю тактично ли такое писать, но у нас в компании бывает игра типа на что способен, или даются варианты или или. Так вот, друг даже не раздумывая выпалил - да я бы даже в ж.пу дал, лишь бы оно сдохло. Он вообще немного гомофоб и тут такое.
Счастлива сегодня 5• 09 мая 2023
Ответ дляmotherfucker
Ну молодец парень, что сказать!
Ответ дляmotherfucker
Ваш друг победил в наших фантазиях)
Сестры Гримм• 09 мая 2023
Ответ дляLenakaBro
’Змогли б потім жити з цим, що вбили ’людину’?
Чи лягло б це тчжким гріхом вам на душу?’
Де ви тут побачили людину?)
і де тут гріх?
Сестры Гримм• 09 мая 2023
Ответ дляcheryl
На жаль одним путіним все це не закінчиться. Мають здохнути всі 140 млн - від тих, хто ще не народився до старих. Всі.
Ви ж в курсі що бомби скидає не сам путін, гвалтує і відрізає голови теж не він.
Треба знищити всіх, хароший рускій = мертвий. Іншого не дано.
Добре. Значить будемо мочити всіх.
Ответ дляcheryl
Ну, 140 мільйонам я б точно смертний вирок не підписала. Це вже ту мач. А пиню хоч кожен день.
emerald_88• 09 мая 2023
Якби він мені потрапив до рук, то скоріш за все вже був би не при владі і більше шкоди не міг би зробити, тому цей гріх би я не брала на себе. Але якщо зараз, от як є, тобто якщо я його вбиваю, то рятую життя багатьох людям, то так.
knopkakyev• 09 мая 2023
Ответ дляolgabaluta
Я бы хотела убить путина, его шалаву и всех их детенышей. Очень!
І бажано в іншій послідовності, щоб бачив
Flower Girl23• 09 мая 2023
Так проблема абсолютно не в нём. Идёт война не с путиным, мы воюем с системой. И его смерть может развернуть события, как в лучшую, так и в худшую для нас сторону, что кстати более вероятно, к сожалению...((( А по теме - нет, убить не смогла бы никого, даже живую рыбу прибить или курице голову скрутить, не смогла бы...