ПадаюВреверансах• 09 мая 2023

Ви б змогли вбити путіна?

На словах ми звичайно всі б його вбили.
Але уявіть ситуацію, якби у вас була реальна нагода і всі карти складались би для вбивства, ви змогли?
Змогли б потім жити з цим, що вбили "людину"?
Чи лягло б це тчжким гріхом вам на душу?
І як взагалі вбивства на війні вважаються гріхом?
Результат:
вже голосів: 298
150 (50.34%) Не задумуючись так
63 (21.14%) Скоріша так, ніж ні
44 (14.77%) Не змогла б
41 (13.76%) Результат
автор РойЛеля • 09 мая 2023
Капец путіга написала з великої. Адміни виправте
Протея• 09 мая 2023
а где тут ’человек’ ???
ножом бы продырявила уку 1000 раз
ЛЮБА• 09 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Давно хуйло так не называли !у вас там сплошная ошибка!
автор РойЛеля • 09 мая 2023
Мені якось снилось і дуже реалістично, що він проходив повз. Чоловік був поруч і я сказала йому що це шанс ввійти в історію. Але наче вкопана стояла, не могла поворухнутися
LudaSHS• 09 мая 2023
Сразу згадала операцію Валькі́рія
Катруська• 09 мая 2023
Я бы хотела его видеть за решеткой до конца его дней на голодном пайке, а не в гробу (слишком просто для него)
Gra_Nata• 09 мая 2023
Легко.
И в 15 легко бы убила порошенко.
Мне сны снились, что я вилкой выкалываю ему глаза.
Дай сейчас возможность и холодное оружие, не задумывалась бы. Еще и догоняла бы если бы убегал.
Elina Zorina• 09 мая 2023
А де варіант ´ з задоволенням ’?
Це ж скільки б людей святкували цей день...))
Niffler• 09 мая 2023
Я б еще друзей позвала.
ЛЮБА• 09 мая 2023
Ответ дляElina Zorina
А де варіант ´ з задоволенням ’?
И с особым цинизмом !
Prervana• 09 мая 2023
Да, нормально все прошло бы, давайте пистолет, нож, да хоть вилку десертную
ОльгаХ• 09 мая 2023
Смогла бы. А если память подкинула бы фоток Бучи и Мариуполя, то умирал бы он у меня долго и мучительно. Даже кровотечения бы ему приостанавливала, чтобы дольше протянул.
До февраля прошлого года и мыслей подобных не было ни в отношении кого.
motherfucker• 09 мая 2023
Блин, не знаю тактично ли такое писать, но у нас в компании бывает игра типа на что способен, или даются варианты или или. Так вот, друг даже не раздумывая выпалил - да я бы даже в ж.пу дал, лишь бы оно сдохло. Он вообще немного гомофоб и тут такое.
Life is Beautiful• 09 мая 2023
Це би врятувало богато життів, це був би добрий вчинок.
Счастлива сегодня 5• 09 мая 2023
Ответ дляmotherfucker
Ну молодец парень, что сказать!
ОльгаХ• 09 мая 2023
Ответ дляmotherfucker
Ваш друг победил в наших фантазиях)
LenakaBro• 09 мая 2023
’Змогли б потім жити з цим, що вбили ’людину’?
Чи лягло б це тчжким гріхом вам на душу?’
Де ви тут побачили людину?)
cheryl• 09 мая 2023
На жаль одним путіним все це не закінчиться. Мають здохнути всі 140 млн - від тих, хто ще не народився до старих. Всі.
Ви ж в курсі що бомби скидає не сам путін, гвалтує і відрізає голови теж не він.
Треба знищити всіх, хароший рускій = мертвий. Іншого не дано.
Чомучка• 09 мая 2023
Вважаю що цене те, над чим треба думати, зважувати і рефлексувати.

Просто вбити і все. Як аксіома. Як прийом життєво важливої пігулки - треба і крапка.
Сестры Гримм• 09 мая 2023
Ответ дляLenakaBro
Де ви тут побачили людину?)
і де тут гріх?
LenakaBro• 09 мая 2023
Ответ дляСестры Гримм
і де тут гріх?
Та да)
Сестры Гримм• 09 мая 2023
Ответ дляcheryl
Добре. Значить будемо мочити всіх.
black-opium• 09 мая 2023
Именно убить физически нет, но грибами бы накормила , сам бы помер )
_MadonnA_• 09 мая 2023
Конечно , для меня вообще проблемы нет убить того , кто угрожает мне или моей семье , от кого опасность , кто войдет в мой дом . А Путю , так вообще , наверное получила бы оргазм
olgabaluta• 09 мая 2023
Я бы хотела убить путина, его шалаву и всех их детенышей. Очень!
Mtatjana• 09 мая 2023
Може, краще затримати його і привезти на Майдан і запросити всіх?
Ну а якщо затримати не можна і це єдиний шанс …
nezhinka• 09 мая 2023
Ответ дляcheryl
Ну, 140 мільйонам я б точно смертний вирок не підписала. Це вже ту мач. А пиню хоч кожен день.
emerald_88• 09 мая 2023
Якби він мені потрапив до рук, то скоріш за все вже був би не при владі і більше шкоди не міг би зробити, тому цей гріх би я не брала на себе. Але якщо зараз, от як є, тобто якщо я його вбиваю, то рятую життя багатьох людям, то так.
knopkakyev• 09 мая 2023
Ответ дляolgabaluta
І бажано в іншій послідовності, щоб бачив
Flower Girl23• 09 мая 2023
Так проблема абсолютно не в нём. Идёт война не с путиным, мы воюем с системой. И его смерть может развернуть события, как в лучшую, так и в худшую для нас сторону, что кстати более вероятно, к сожалению...((( А по теме - нет, убить не смогла бы никого, даже живую рыбу прибить или курице голову скрутить, не смогла бы...