Гл. Амурная• 09 мая 2023
Дивлюся серіал "Друзі". Які в них об´ємні зачиски. Як вони те робили?
Ну у всіх дівчат такий об"єм. А мої три пір"ячка так не вкладаються. Як вони це робили?
Гл. Амурная
• 09 мая 2023
Ответ дляbilochko
Зараз є в продажу гофровані прасочки для волосся, їми можна робити об´єм на нижньому шарі волосся
Мені прикореневий треба
nataeva2010• 10 мая 2023
Ответ дляГл. Амурная
якщо там фолікулів мало і половина вже не функцонують - як трихолог допоможе
колоти препарати
Гл. Амурная
• 10 мая 2023
Ответ дляnataeva2010
колоти препарати
Ну дай боже щоб це питання вирішувалось хоч якось