Дуже важко ходити. Було падіння на спину і травма стегна 3 роки тому, місяць щадила ногу. Після цього таз перекошений і зміщений. Діагностику робила, є вкорочення ноги 1,2 см, але так остаточно ніхто і не може зрозуміти - анатомічне чи відносне. Була в ортопедів, мануальщиків, остеопатів, займаюся з реабілітологом і йогатерапевтом, ношу устілку з компенсацією. Результату немає, затиснуті нерви, болить і нога, і крижі, і спина, і шия. Дуже тягне коротку ногу.
Можливо, хтось підкаже толкового остеопата чи кінезіолога, який знає, як вирішити таку проблему?
Ответ дляsky-labs
Со стелькой вы не сможете выровнять таз.
Вы принимаете какие-то препараты для снятия спазма мышц (нейро-, миотропные)?
Специалиста подсказать не могу, к сожалению.
Стелька ніби як потрібна, бо анатомічне вкорочення ноги, робила рентген стоячи. Ні, не приймаю препарати ніякі, бо годую дитину. І не хочу приймати, бо від них результату не було.
Ответ дляАлла-fcdb
Рентген стоя разве даст точную длину костей?
Должны были каждую ногу рентгенить отдельно по сегментам, на сколько мне известно...