Сама собі лікар• 10 мая 2023
Кров в носі
Дівчата, така ситуація. Коли я хворіла короною кілька років тому, в мене довго не проходив нежить, в носі весь час була густа мокрота з вкрапленнями крові, так якби судини тріснули. Зараз у мене уже протягом трьох тижнів десь спочатку боліло горло і нежить , а потім залишився цей забитий ніс і там постійно є кров. Скільки видуваю протягом дня, стільки воно є. Багато мокроти і кров. Останній тиждень при відкашлюванні теж є частинки крові. А два дні вже прямо смак крові в роті і носі. Ні в кого так не було? Вибачте за таку тему(
Хропочка з гривкою• 10 мая 2023
Могу вам только посоветовать таблетки для укрепления сосудов, мне их прописали, кровь идет каждый день по 2 месяца весной и осенью
Название «аскорутин» и больше не выдувайте нос и не ковыряйтесь, недели две, чтоб все зажило
Сама собі лікар
• 10 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Дякую, спробую. Але важко не дути(( За аскорутин не подумала🌺
Карусель-весель• 10 мая 2023
Ответ дляСама собі лікар
Может сильно усердствуете, когда высмаркиваетесь? Попробуйте делать это более аккуратно.
Сама собі лікар
• 10 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Може, я не знаю. Але таке дивне, знаєте, чомусь і в горлі та кров. А кашлю зовсім не було. І присмак цей гидкий. Може справді від того дуття. Таке по відчуттях, ніби в горлі і носі все зранене. Може треба, як вище радили, намагатись якомога менше чіпати.
Хропочка з гривкою• 10 мая 2023
Ответ дляСама собі лікар
Насчет горла не переживайте, у меня было два раза когда я проснулась от того что задыхаюсь и захлебываюсь кровью, оно там взаимосвязано и течёт немного в горло. Просто ломкие сосуды. У меня из-за того что перегородка кривая внутри, она спровоцировала, + аллергии и постоянно «теребеню» рукой нос, когда чешется
Ну а вообще когда попала к врачу с проблемой, сказал что у меня воспаление слизистой там, мазала мазью внутри. У вас скорее всего еще проходят последствия.
Сама собі лікар
• 10 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Ого, у Вас взагалі ситуація була ще гірша( Якщо чесно, Ви мене дуже заспокоїли. Бо мене вже то так вимучило. Ще й болячок собі напридумувала і смертельних хвороб)) А до лікаря поки не можу потрапити. Тому дякую і доброї Вам ночі💙💛
Хропочка з гривкою• 10 мая 2023
Ответ дляСама собі лікар
Спасибо, взаимно), у вас есть анамнез и постоянное механическое повреждение, поэтому накручивать себя не стоит) просто нужно перетерпеть и не трогать нос 2 недели минимум, хоть и неприятно ходить с забитым
Царівна Жабка• 10 мая 2023
Для лучшего заживления посоветую спрей Чистонос - лучше детский именно с пантенолом. У меня такие же сосуды, после операции одно время им пользовалась для лучшего заживления слизистой. Хорошо ранки затягивает.
Зажуженная Жужжа• 10 мая 2023
Також перехворіла близько 2 місяців тому, досі прожилки крові у носі(і донька на присмак крові іноді жаліється. Мабуть такі наслідки вірусу