Коко На Страже• 10 мая 2023

Я не розумію коли мні готувати їжу? Якшо дитина тільки вчиться ходити і

І завжди за руку мене водить
Сам не грає
В мене плачевний стан та істерика
Спить аж в обід
Старші діти приходять в обід додому та я маю чимось їх готувати а в мене ситуація шо я від малого не можу відійти більше ніж на 5 хв

Я не знаю як мені начистити картоплю… на це немаю часу( я вжу мовчу про смачні страви
Бо роблю все бігом бігом(((
Зубачистка• 10 мая 2023
Щойно явився середній
Швидкі тоненькі макарони і дві сосиски
Старша прийде сама собі зробить
Коли хочуть чогось складнішого або у вихідні: вони бавлять-я готую.
Хоча не бачу проблеми поставити дитину в крісло для годування і вручити якесь печиво, торохтушку, включити мультик

автор Коко На Страже • 10 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так у вас вагон времени утром и вечером, не вижу проблемы вообще 🤷
Зранку як приготувала сніданок і всіх до школи провела то він і встає…
Неваляшкина• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Так
Бо він встає в 9 засинає в 14:00-14:30
А потім вже в 20:00 засинає
Я так розумію, є старші діти. Як минулого разу справлялись?
автор Коко На Страже • 10 мая 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
У меня няня до 19, она не готовит. А есть еще муж и дочка старшая, готовлю когда младший 1.1 уже спит. Мультиварка моя главная помощница.
А що ви готуєте в мультиварці
Напишіть будь ласка
автор Коко На Страже • 10 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
А со старшими как готовили когда они маленькие были?)
Ви знаєте було якось легше
Вони гралися разом
А тепер старші вже школярі і малому нема пари..
Маргарита и Мастер• 10 мая 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
А я и без няни все делала и делаю, правда времени на интернет и себя особо нет, но мне норм
Омлетик• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
І ви весь день ходите за руку?
Погуляйте, потім посадіть у манеж гратися. Чи у стільчик, хай пальчиковими фарбами забавляється чи солоним тістом.

Губной рояль• 10 мая 2023
у вас трое детей, но муж в быту никак не помогает? почему?
и да, старшие дети не обязаны няньчить младшего или готовить себе еду - для этого у них есть родители.
Як ухурделю• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Та так
Я так і роблю
Але на довго він не всидить
Ну максимум 10 хв потарабанить кришками …
Мені десь треба знайти прості страви
Бо до народження я виготавлювала, на кухні стрибала і літала
А тут блін я не знаю шо готувати і як шоб воно було смачно…
То переставайте виготавлювати. В мене троє, нікого за руку не водила - все самі. Зараз найменшому 1.2 любить по шафам лазити, на стільці лазити та на стіл. Нічого навіть при цьому встигаю щось приготувати.
Маргарита и Мастер• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Сколько по времени вы готовите и когда просыпаетесь?
автор Коко На Страже • 10 мая 2023
Ответ дляГубной рояль
чоловік військовий… надія тільки на себе
Джинци на Флісі• 10 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я на работе с 8 до 19.
Звоночек• 10 мая 2023
У вас третий ребёнок и вы пришли на советчицу за советом?
автор Коко На Страже • 10 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Встаю в 7
До 8 готую старшим та збираю ланчі
Потім швидко прибираю на кухні і бігом пробігаюся по хаті закидаю стірку , пилосошу
Ось і 9….
В 14:30 вкладаю спати до 16:00 може спати
В 20:00 малого вкладаю спати на ніч
автор Коко На Страже • 10 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Так і є
Вже мабуть забула шо значить мати малу дитину
автор Коко На Страже • 10 мая 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Я на работе с 8 до 19.
А ви коли готуєте? Ввечері?
Кавуся• 10 мая 2023
Пусть играет на кухне. Кастрюля, крышка, половник это шикарные игрушки. Можно на кухне даже манеж поставить, если площадь позволяет.
Маргарита и Мастер• 10 мая 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Я на работе с 8 до 19.
Я на удалёнке была, потому без няни
Джинци на Флісі• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
А ви коли готуєте? Ввечері?
Зранку збираю чоловіка і старшу доньку до школи, кормлю малого. Для всієї сімї готую після 21.

Трактор Віка• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Встаю в 7
До 8 готую старшим та збираю ланчі
Ось і 9….
В 20:00 малого вкладаю спати на ніч
Замість прибирати кухню, приготуйте дітям обід. Ви наче доросла жінка, маєте 3х дітей, а пріоритети розставляти не вмієте. Скільки старшим? Хай прийдуть зі школи і приберуть вам кухню.
Маргарита и Мастер• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Встаю в 7
До 8 готую старшим та збираю ланчі
Ось і 9….
В 20:00 малого вкладаю спати на ніч
Значит или вставать в 6 и готовить быстрее или после 20

У меня сейчас муж на ночной работает, так я готовлю когда малого уложу, но он у меня ложиться в 23 и я до 1-2 готовлю через день, даже хлеб сама пеку
Пульт от линолеума• 10 мая 2023
Я на кухні садила на килим дитину і вигадувала нові іграшки, пересипати фасоль ложками по кастрюлях, туалетний папір розмотувати, гудзики багато гратись, пришепки по колу каструлі ставила а дитина знімала...
Сам гуркот металевих ложок та каструль зацікавлював навіть

Автор, фантазію вмикайте
Папина дочка• 10 мая 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Сажайте на кухне в стульчик и рассказывайте обо всем, что делаете. Дайте игрушки, что-то из посуды и т.д. Тоже мне проблема ребенка занять.. У меня сын со мной с рождения - я на кухне, он в переноске лежит, я убираю - его с собой из комнаты в комнату ношу, и не орал, и прекрасно все успевала. Еще и училась тогда.
А что такое переноска? Дайте ссылку. Не знаю в чем оставлять ребенка, если нужно отойти на минуту.
Эскиз бесконечности• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Я одного разу чистила звечора картоплю та клала у воду то вона якась несмачна виходить

Думаєте страви готувати після того як малого спати вкласти ввечері?
Та ну не выдумывайте, ну мультики ребенок залипнет по-любому. Или усадить в стул, чем-то занять, едой, пусть в ней колупается руками. Ищите выходы
Пишу вірші, дорого• 10 мая 2023
На вихідних готуйте котлети, маринуйте мʼясо, заготовки робіть і в морозилку. Чи купляйте ті ж котлети, млинці, голубці в Галі балуваній, на гарнір каша, пасту чи овочі заморожені, салат, це все досить швидко готується. Лазаньї і фаршировану щуку залиште на потім)
lenna• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Так
Бо він встає в 9 засинає в 14:00-14:30
А потім вже в 20:00 засинає
так вам повезло, у моего совсем другой график был)
реально макарон отварить впрок, бульон, а там сосиски в помощь. А старшие, что вообще не могут с ним посидеть, что бы вы приготовили еду? или у вас впринцыпе проблемы с готовкой? (я не стебусь, у меня подружка ребенку супчик могла 2 час поллитра варить с минимальными ингридиентами) ..просто спрашиваю?
Грибной_Дождик• 10 мая 2023
Я в нижню шухляду на кухні складала кольорові кришки від банок, підставки під чашки (плетені, картонні, металеві), шматочки тканини, прихватки, м´ячики (як котячі іграшки). Поки дитинка це все перебере - викидає з шухляди - я вже все приготувала.

Реально важко було, поки дистанцювала дитину від хатніх справ. А клоли почали разом все робити - весело. Тільки брудно бувало:) Але воно того варте

Мультиварка дуже виручала. Дитина закидає в емність картоплю на тушіння - я водичку ллю. Або гречку засипали в ємність, водички залили, сіль - а зверху в решітці сосиски, вже дитину залучаю їх викладати. Попищали кнопками при виборі меню, ввімкнули - і пішли з кухні.
Малій подобалось, коли ми готуємо, бо кожен раз щось нове робить.
lenna• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Встаю в 7
До 8 готую старшим та збираю ланчі
Ось і 9….
В 20:00 малого вкладаю спати на ніч
еп я в 8 ухожу и к 22 прихожу, у плиты особо не заморачиваюсь, но голодных нет
что по-вашему смачненьке? голубців накрутити та інші складні страви? понимаю, маліш спит особенно отбивніхї не настучать, так филе порезать толщиною в 1 см и поджарить в яйце-муке пока гарнир варится, супі то ваще без проблем, поставил бульон варить и занимаешься малішом, на зажарку пару мин надо, пока он там втічит в игру какуюто, я оочень ленивая , у меня 1 ребенок, и просіпались мі вместе, бо сон для меня все..ну блин...успевала с готовкой, у каждого свои конечно понятия о вкусном, но меня віручала духовка, рібки, овощи, тоже филе куринное,...
Амелі на мілені• 10 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
У меня коляска была простая, в ней была не люлька, как сейчас в основном, а сумка-переноска с жестким дном, в ней и лежал, пока маленький был совсем. С таким же успехом можно снять люльку с шасси, где-то поставить - главное, чтобы маму видел и не будет плакать.
Мій не такий• 10 мая 2023
А як ви пилососите, поки дитина спить? Це не будить дитину?