Швидка Настя• 10 мая 2023

Контракт или семья

Предложили контракт на 3 года в другой стране , муж в Украине , выехать конечно не может ! Работает в структурах !
Отношения так себе, постоянно была зависима в деньгах ! Тут предложили контракт полный оклад зарплата в районе 70 тыс в мес. Но это конец семье , я так понимаю , уже были год на расстоянии и отношения никакие стали.
Садова гойдалка• 10 мая 2023
В добрый путь,пусть все получится.

Простецкая• 10 мая 2023
Тільки вам вирішувати бо тільки ви знаєте які відносини у вас в сім´ї
Тому всі за і проти
Всех анонимов аноним• 10 мая 2023
Вера, даже не думайте, семьи у Вас никогда не было, есть просто запись.
Люблю кетчуп• 10 мая 2023
Якщо в родині ви відчували себе фінансово залежною, то щасливої дороги!
КаРаКаТиЦа• 10 мая 2023
Їхати
Життя плине
Покращуйте його щодня
Bad.girl• 10 мая 2023
Та сама ситуація, контракт на 5 років, 1100 євро, плюси, що фінансово спокійно і дитина а безпеці, мінус- чоловік в Україні, все самій тягнути, та й стосунки на відстані таке, рік протягнули, але не факт, що ще рік протягнуть. Та й не буде вдома в мене такого доходу, але ж дома, свій дім. Швидко за все розриватиму контракт, бо, при всіх плюсах, хочу додому і хто дитиною займатися буде поки я працюю...
КаРаКаТиЦа• 10 мая 2023
Ответ дляBad.girl
Є няня

автор Швидка Настя • 10 мая 2023
Ответ дляBad.girl
Що будете робити ?
Замулена ріка• 10 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Є няня
В нашому селі такого не має😂.
Замулена ріка• 10 мая 2023
Ответ дляШвидка Настя
Що будете робити ?
Додому збираюся, але в мене чоловік- стіна, характер важкий, та для мене з дочкою гори звертає, і все фінансове забезпечення на ньому. Шкода звичайно, але матір´ю одиначкою при нормальному чоловікові і батькові ставати не хочеться.
автор Швидка Настя • 10 мая 2023
Ответ дляЗамулена ріка
В мене інша ситуація , фінансово все на мені
Замулена ріка• 10 мая 2023
Ответ дляШвидка Настя
Тоді, дивіться де вам легше заробляти, де вигідніше. Якщо чоловік не забезпечує, то про що мова. Я переживаю лише за свою реалізацію, бо тут я пані науковець, а вдома лише дружина професора 😭
автор Швидка Настя • 10 мая 2023
Ответ дляЗамулена ріка
О і я з наукою повʼязана ) круто
КаРаКаТиЦа• 10 мая 2023
Ответ дляЗамулена ріка
В нашому селі такого не має😂.
В селі є вчителі люди вихователі
Які залюбки погодяться на доп заробіток
Замулена ріка• 10 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В селі є вчителі люди вихователі
Які залюбки погодяться на доп заробіток
Ні, тут люди себе люблять і після роботи додому до родини і відпочивати. Переробляти ніхто не хоче. В Україні дочці ми можемо дати значно більше ніж я одна тут.
Замулена ріка• 10 мая 2023
Ответ дляШвидка Настя
О і я з наукою повʼязана ) круто
Рибак рибака😘
olena_shch• 10 мая 2023
Якщо ви задумались, то сім´ї у вас не має. Мій чоловік забезпечує гідне життя собі, мені, моїй дитині від першого шлюбу, спільній дитині, своїй мамі. Його гроші у мене повністю). Без будь яких звітів. Плюс все інше, притаманне подружжю . Якщо вам не комфортно, вибір за роботою, а не за штампом.
КаРаКаТиЦа• 10 мая 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Я про Україну писала -няня
Замулена ріка• 10 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я про Україну писала -няня
Я в Україні працюю з вільним графіком, то мені точно допомога не треба буде.

Коник-стрибунець• 10 мая 2023
Ответ дляЗамулена ріка
В нашому селі такого не має😂.
попитайте може хтось погодиться дивитися за дитиною
автор Швидка Настя • 10 мая 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Рибак рибака😘
❤️😍
Всім шампаньського• 10 мая 2023
Если нет детей то конечно контракт при таких отношениях. Хотя 70 тыс грн. конечно не большая ЗП, если за жильё не платит фирма...
Пенек Возмездия• 10 мая 2023
мне кажется тут и думать нечего - ехать работать
как тебе такое илон маск• 10 мая 2023
Ответ дляШвидка Настя
Навіть не роздумуйте. Шанс буває раз в житті. Я свій шанс провалила і про це жалію. Ввімкніть здоровий егоїзм і робіть хороше для себе. А мужиків багато.
Кастрюлька• 10 мая 2023
Тоже работаю заграницей сейчас. Уехала в начале войны, и тут нашла уже работу случайно хорошую. С мужем отношения нормальные. Ездим с ребенком в Украину к нему иногда. Но конечно все так индивидуально и у каждой семьи свои отношения. Если бы не хотела остаться заграницей, то уже бы уехала к мужу, но мне тут нравится, потому будет муж ехать к нам со временем (но он может выезжать хоть ненадолго)