Ms. Android• 10 мая 2023

Яка суть в тому, що люди додають товар у вибране?

Маю близько 16 прольотів, виставила на Кідстаф, Шафу, Олх ще років 3 назад. Люди регулярно заходять в оголошення,додають у вибране, а продаж - 0. Можна було б сказати, що речі неактуальні чи задорого, але ж якби так було, то люди б не зберігали собі. Це ж скільки грошей заморожено, ну як продати? (((
Ms. Iphone• 10 мая 2023
Тю, листаю всё объявы и сразу отмечаю в избранное, если заинтересует. Потом отсеиваю. Сравниваю с другими предложениями, ищу более выгодные предложение.Могу подумать ещё, а могу и забыть. Никто не запрещает мне добавлять товар в избранное. А вот те продавцы, которые увидят свой товар в избранном и сходу лезут с тем, ну давайте уже покупайте, вы ж добавили себе этот товар, сразу блокируются и товар у них не покупается.

автор Ms. Android • 10 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
Вы очень агрессивны в своем ответе. Опция избранного не для продавца.

Деньги не заморожены, а потрачены и вы вполне можете их не вернуть.
Тим не менше, продавець цю опцію бачить, і для себе якісь висновки робить
Ms. Iphone• 10 мая 2023
Ответ дляMs. Android
А не нужно делать никаких выводов. Нужно вообще запретить просмотр этой опции продавцу товара. Как и тем, чем интересовался. А то тоже, насмотрятся и начинают предлагать людям, залезая в личные сообщения.
Єдина Країна• 10 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Как очевидно из темы, вы сделали совершенно неправильные выводы
Каляка маляка• 10 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Я щось писала про бронь? Більшість коментаторів зрозуміли суть питання правильно
Тоді чому ви вважаєте, що люди, які додали собі в обране ваші товари повинні у вас їх купити?
автор Ms. Android • 10 мая 2023
Ответ дляКаляка маляка
Якби на мої оголошення ніхто не звертав увагу, то я б думала, що вони неактуальні чи ще щось. А додавання в обране дає мені привід думати, що все ок, і треба просто почекати
Каляка маляка• 10 мая 2023
Зараз дуже великий вибір, якщо цікавляться, то товар актуальний і може знайдеться на нього покупець, просто сприймайте підписки як індикатор зацікавленості без очікувань від цих людей
Патриоточка• 10 мая 2023
В темі ’Прольоти’ виставляли? Я там кілька класних речей придбала.
автор Ms. Android • 10 мая 2023
Ответ дляПатриоточка
Де така тема є?

Ошеламиссимо• 10 мая 2023
На будущие. Я так тоже делаю.
Ошеламиссимо• 10 мая 2023
Ответ дляДавно без алко
По статистике, кто хочет купить - покупает. А эти все избранные фигня. Забывают через минуту
Это не так
Патриоточка• 10 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Де така тема є?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3313703