Твоя подружайка• 10 мая 2023

Аналізи на непереносимість глютену, результати, хто розбирається

Хто розуміється в цьому аналізі. Здала по своїй ініціативі, з власних відчуттів.
Ванна Тазиковна• 10 мая 2023
В норме.

natamala• 10 мая 2023
У вас все добре
автор Твоя подружайка • 10 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
В норме.
Дякую)
Моль Моллівна• 10 мая 2023
це тест на алергію, а треба здавати антитіла до гліадину
автор Твоя подружайка • 10 мая 2023
Ответ дляnatamala
У вас все добре
Дякую)
автор Твоя подружайка • 10 мая 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Дякую за рекомендацію. Це те, що стосується целіакіі?
Моль Моллівна• 10 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
хоча уточніть у своїй лабораторії, можливо це одне й те саме, зазвичай пишуть до гліадину

Помеха справа• 10 мая 2023
Задавали сину імуноглобуліни до гліадіну і дезамінованого пептиду гліадіну. Перший показник завищений, у нього непереносимість глютену. Другий показник у нього в нормі, целіакії немає. А у вас аналіз, який показує алергію. В будь-якому випадку, це лікар призначає.
Мир Мир Мир!• 11 мая 2023
Целиакии может не быть, а непереносимость есть. Это довольно частое событие. Наши врачи, к сожалению, почти не в теме. Но на pubmed очень много статей на эту тему
автор Твоя подружайка • 11 мая 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
То, что врачи не в теме 100%.
Я с аутоиммунным териоидит и много читаю, что атипичная целиакия и тероидит очень часто связаны, на эту инфо врач округлила глаза.
Гормоны у меня в порядке, но есть два узла, гормоны не начинаю пить, пытаюсь разобраться. Заметила, что от мучного начинает тянуть в кишечнике.