Кудряшка Сью• 10 мая 2023

Дівчата, я геть здичавіла...що робить?

Веду ізольований спосіб життя вже майже 2 роки. Ні з ким не спілкуюсь неформально, типу як особисті дружні або не дружні стосунки, а тільки по роботі - формальні. Працюю онлайн на удальонці весь цей час. Живу сама.

На днях підходить до мене хлоп в залі, так несміливо. Вітається. І я зрозуміла що боюсь спілкуватись...так відвикла що наче ніколи і не спілкувалась нормально. Це капець 👀 Я думаю він зрозумів що я його боюсь і не підходить вже, тільки дивиться🥴
Наступна зупинка - божевільня?
Ловлю капці• 10 мая 2023
Ответ дляСмайликівна
Теж такі думки виникали, але дівчата пишуть що там адекватних людей нема і це лякає
Минимальное количество попадается. Но плохой опыт общения тоже опыт. Тем более вы знаете что дальше разговоров дело не зайдет.
Капитошечка• 10 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Про рашистів, що вони поробили із дівчатами у підвалах. Коли в окупації була Буча. Я просто також була в окупації...ледь виїхала. І тоді писали що то робили звичайні призовники...не професійні військові, а от ті що просто по вулиці ходили ...працювали...а потім приїхали сюди. Боже, там такі жахіття писали про те що вони робили із дівчатами і дітьми...
Те саме вони робили в Грузії.
Нам просто тоді не показали.
Погвалтували й повісили на деревах дівчат.
Попалили людей купами.
російські кати
А Я Самая Самая• 10 мая 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вам к психологу и срочно..
И к психиатру. Тревожное расстройство
РокерША• 10 мая 2023
Вам вообще он интересен? Тогда просто общайтесь, спокойно и непринуждённо. Расскажите ему то, что нам рассказали, не съест Вас. А если в напряг такое общение, то и не надо оно.
Я тоже живу как Вы, на удаленке, ещё и живу сейчас за городом, бывает людей вообще не вижу несколько дней, не то, чтоб общаться. Но мне так ок, никто мозг не трогает.
автор Кудряшка Сью • 10 мая 2023
Ответ дляСмайликівна
Точно. Там всі сидять не для спілкування, а якраз для зустрічей
Капуста Маша• 10 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Да, цікавий.
Але мої таракани вже визначили що я для нього недостатньо гарна і розумна і т.д і т.п.
Подойдите и скажите что вы немного одичали на удаленке, но рады общению с новыми людьми, да просто улыбайтесь ему и говорите привет. А там он поймет что вы не против пообщаться и тд. Или еще чтот такое, испольщуйте шанс! Раз щадумались.то не все потеряно
АфродитаПетровна• 10 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Вже не дуже комфортно(
Ск вам лет ? Он вам не понравился ? В зале вы без тренера ?
автор Кудряшка Сью • 10 мая 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
25. Ну симпатичний загалом, від того ще більш стрьомно щось. Адже буде боляче якщо щось піде не так.
З тренером, але для нього то була не поміха ахах