Куколка-мяуколка• 10 мая 2023
Тут є викладачі в університеті? Чи варто йти працювати туди?
Обіцяють заробітню плату 9 тисяч. Це при якому графіку буде така зарплатня? 8 годин в день?
Попа как у Кардашьян• 11 мая 2023
Ответ дляЛепешечка
Автор, часу у вас не буде, тому що 1) підготовка до пар займає дуже багато і оффлайн цьому тільки сприяє, 2) будуть постійні додаткові завдання - силабуси/програми/електронні журнали,/журнали реєстрації/статті/семінари і т.д. І за все це ви отримаєте меншу зарплатню, ніж кондуктор у тролейбусі. Не раджу категорично. Якраз думала, куди ж тікать, як побачила ваш пост.
Студенти у мене, до речі, чудові.
Согласна с Вами. Я на студентов тоже не жаловалась.
СкрипяСердцем• 11 мая 2023
Працювала років 10 тому у одному з найбільших вишів Львова. Любила свою роботу, хоча платили мало, багато було неоплачуваної додаткової роботи, все як тут кажуть. Але в якийсь момент почали тиснути, що треба захищатись, інакше заберуть всі лекції та лишуть лише семінари і практичні. І одразу озвучили прайс: 10 тисяч доларів. Я була шокована. Намагалась ігнорувати, але тиснули далі, на атестації причіплялись до відсутності наукової роботи. Зрештою пішла, і не шкодую. Державна освіта - корумповане болото. І не вірю, що за ці 10 років щось принципово змінилось.