Куколка-мяуколка• 10 мая 2023
Тут є викладачі в університеті? Чи варто йти працювати туди?
Обіцяють заробітню плату 9 тисяч. Це при якому графіку буде така зарплатня? 8 годин в день?
НеГолосую• 10 мая 2023
Ответ дляРекламама
Державний ЗВО Києва. Ні, адміністративну посаду не займаю) Доцент
Працюю в національному, доц
І близько такого не маю
Джага-джага• 10 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Только, никто не увольняется, все сидят и вакансию не найдёшь даже.
Так а куда идти, в дворники?
Рекламама• 10 мая 2023
Ответ дляНеГолосую
Працюю в національному, доц
І близько такого не маю
Скільки років ви працюєте у виші?
Тишком нишком• 10 мая 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я при такій зп вижити не змогла. Оренда, їжа, одяг. Пішла в комерційну установу на зп 50 000 грн. Київ. Це робота для тих, у кого багатий чоловік. У нас в університеті так і було. Пані ходили вигулювати дорогі сукні і прикраси до Вишу. В мене такої можливості немає. Зараз теж працюю дуже багато, але хоч щось можу собі дозволити. Я викладала англійську
А ким ви зараз працюєте? Я теж викладаю англійську. Думаю, чи варти залишатися тут працювати?
Тишком нишком• 10 мая 2023
Ответ дляруки_Крюги
Все залежить від того, ким ви будете працювати. Стаж, посада, звання. Я отримаю 5000 за 3 пари на тиждень. Зараз працюю дистанційно. Маю ще декілька місць роботи
Де ви ще працюєте?
Асталависта бэйби• 10 мая 2023
Ответ дляТишком нишком
Керівник відділу ЗЕД. Але в мене 2 ВО: економічна і філологічна. І досвід роботи був попередній менеджером ЗЕД. З гарною англійською вдалося влаштуватися і отримати підвищення, але роботи дуже багато
Куколка-мяуколка
• 10 мая 2023
Ответ дляРекламама
Я викладаю в університеті вже більше 20 років. Є свої плюси і мінуси. В мене півтори ставки, ступінь, звання, посада, вислуга років. Чистими на руки маю 30 тис. Але, так, правильно вам написали вище, є купа роботи, окрім викладання.
Нема в мене стажу, в тому і річ. Просто вища освіта, хочу йти на викладача просто
Рекламама• 10 мая 2023
Ответ дляНеГолосую
У вас надбавка за вислугу років -20 відсотків, в мене вже тридцять. + у нас є рейтингове оцінювання НПП. Чим вищий особисті показники рейтингу, тим більші доплати до посадового окладу.
Тишком нишком• 10 мая 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Зрозуміло. Дякую!
Шкода, що я не отримала другу освіту.
НеГолосую• 10 мая 2023
Ответ дляРекламама
Чула про цей рейтинг від колег з нубіп
Рекламама• 10 мая 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Якщо з самого старту, то буде важко. І зарплата буде дійсно маленькою. Не раджу. Зараз-вже ні. Раніше було простіше і цікавіше. Зараз, на жаль, освіта деградує. Студенти вже не ті. Та й навчальний процес, в цілому, не такий, як був 20 років тому.
Куколка-мяуколка
• 10 мая 2023
Ответ дляРекламама
В мене підробіток буде, тому мене більше цікавить навантаження, чи буде час на нього. Просто підробіток не постійний, а в мене підтримки немає, чоловік загинув. А я весь час на його шиї сиділа, тому без досвіду в роботі
Рекламама• 10 мая 2023
Ответ дляНеГолосую
Чула про цей рейтинг від колег з нубіп
Чула, що рейтинг в декількох закладах Києва є. Комусь подобається, комусь-не дуже. То вже особиста справа. Є бажання його робити-будь ласка. Немає, головне, щоб не примушували.
ЧукИГеки• 10 мая 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так навантаження розпроділяє завідувач, та залежить на яку посаду ви йдете і на яку ставку. Асистент, доцент, професор, завідувач мають різні години максимального навантаження.
Вам можуть дати як вести один семінар раз на тиждень за весь семестр, так і лекції/семінари 3 дні на тиждень по 2 пари
Экспертиза• 10 мая 2023
Автор, звичайно, спочатку буде складно ( а де легко на початку без блату?), але в мене 4 знайомих пішло викладати і зараз усі задоволені
ЧукИГеки• 10 мая 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Тобто, все буде залежати на яку кафедру і з яким навантаженням на кафедрі)
НеГолосую• 10 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
Як таким навантаженням набрати 600 годин ?
Розраховувати на дипломи/курсові?
ЧукИГеки• 10 мая 2023
Ответ дляНеГолосую
Розраховувати на дипломи/курсові?
А де це такі великі години?
Для кого?
Я в КНУ методист- роблю навантаження на своїй кафедрі, але це забагато, при тому, що минулого року викладачів перевели не на 100% ставку, тільки завідувач мав.
Я не знаю за інші вузи. Можливо у кожного різні максимуми.
Курсові, магістерські, так можна добрати
Для кого?
вентиляторная• 10 мая 2023
Ответ дляЗараз на дієті
а окрім зарплати? всі вчилися, знаємо
Аби ляпнути. Я вчилася не за сало.
Чоловік викладач, в їх вузі постійний анонімний моніторінг.
вентиляторная• 10 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Это при каком стаже? Там, чем больше стаж, тем больше зарплата.
Не дуже набагато більше.
Пекельнi Борошна• 10 мая 2023
Ответ длявентиляторная
Не дуже набагато більше.
Та, нормальная там доплата, знакомые не жаловались.
вентиляторная• 10 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
В мене в чоловіка 15+ стажа, доплата 20%.
Але в цифрах це означає, що при ставці 1.4 десь місячна виплата на руки приблизно 10 тисяч.
В абсолютних цифрах це пшик.
Пекельнi Борошна• 10 мая 2023
Ответ длявентиляторная
В абсолютних цифрах це пшик.
Отпускные есть?
Перша скрипка• 10 мая 2023
Я працювала викладачем
Така зарплата за кількість годин
Кількість годин буде залежати від ваших регалій. Чим їм менше - тим годин більше. Також відразу вам ніхто не дасть години практики чи кураторські і, можливо, вам не дадуть тих годин, що записують як наукову чи педагогічну роботугодин заочників. Вам можуть навалити поверх стріхи лабораторними годинами та всім іншим такого гатунку. Можуть поставити годину вранці, в обід і увечері.
Я перший рік взагалі як проклята працювала, всі перші пари мої були, потім па пуста, потім знову дві пари і пусто. Я на роботі могла бути 12 годин, а записаних мати лиш 6.
Говоріть з тим, хто вас кличе, які там порядки і що чекати.
Потім я порозумнішала, взяла ще одну ставку і казала, у мене накладка, хай переробляють розклад. Бо як своїм - то три пари підряд, а як мені - то з проміжками. Ще через рік уже налагодилося, мене не мучили вікнами, але я взяла ще пів ставки
і все рівно час був погуляти, дома посидіти
Так що можливості є.
Така зарплата за кількість годин
Так що можливості є.
Лепешечка• 10 мая 2023
Автор, часу у вас не буде, тому що 1) підготовка до пар займає дуже багато і оффлайн цьому тільки сприяє, 2) будуть постійні додаткові завдання - силабуси/програми/електронні журнали,/журнали реєстрації/статті/семінари і т.д. І за все це ви отримаєте меншу зарплатню, ніж кондуктор у тролейбусі. Не раджу категорично. Якраз думала, куди ж тікать, як побачила ваш пост.
Студенти у мене, до речі, чудові.
НеГолосую• 10 мая 2023
Ответ дляЛепешечка
Студенти у мене, до речі, чудові.
Так, чомусь ніхто не пише про підготовку. На це ж йде більше часу ніж самі пари
Попа как у Кардашьян• 11 мая 2023
Ответ дляЭкспертиза
А я ушла 10 лет назад и до сих пор вспоминаю об этом с облегчением. Стаж был 10 лет, к.т.н. Зарплата копейки, морально было ощущение болота.