Сижу_и_плачу• 10 мая 2023
Гв - в кого не було місячних більше року?
Дитину кормлю гв за його бажаннямі прикормом
Все їсть
Вночі гв кожні 3 год
Все їсть
Вночі гв кожні 3 год
Alena Shvetch• 10 мая 2023
В мене через рік почалися після народження дитини, кормила трохи довше року....
Пускаю бісики• 10 мая 2023
Не було півтора року, почалися через тиждень після закінчення гв. Хоч якась компенсація
Яжбоматуся• 10 мая 2023
Ответ дляГомосноб
у меня не было до конца Гв (2 года) и так 3 раза
И у меня
Дідова баба• 10 мая 2023
Першого сина готувала до 1,3р року КД в 6міс , за другою дитиною почалися в рік, ще годую
АБВГДейка• 10 мая 2023
Годувала доньку до 1,10, місячні пішли через місяць після повного завершення грудного годування.
Голубец• 10 мая 2023
півтора року не було місячних.
доки прикорм не став ОСНОВНОЮ їжею, місячні не приходили. тобто коли по калоріям/об´єму прикорм перевалює за 2/3, тоді приходять критичні дні. потім можна ще довго годувати груддю, якщо маєте бажання.
Паратруперсупер• 11 мая 2023
У мене не було 1 рік і 9 місяців, поки годувала, ну і 9 місяців до родів - аж забула як то воно спочатку))