Смешнюча• 10 мая 2023

Чому більшість жінок приховує свій вік?

Та намагаються виглядати молодше свого віку? Я ніколи не приховувала свій вік бо не розумію в чому сенс. Питання виникло після того, як на прийомі пацієнтка приховала свій вік, а це було принципово з огляду на період менопаузи та тактики призначення ліків.
Гопница-Советчица• 10 мая 2023
Я намагаюсь виглядати молодше, але вік не приховую ніколи
Перша скрипка• 10 мая 2023
Я лікар. Ще жодна моя пацієнтка не була спіймана на приховуванні свого віку.
Верочка 100%• 10 мая 2023
Я не знаю таких женщин
Пишу каліграфічно• 10 мая 2023
Вы медсестра, которой 27 лет?
Не служанка• 10 мая 2023
Дура попалась какая-то, у врача в карте есть дата рождения вроде. Возраст не скрываю.
Гостра на язик• 10 мая 2023
Напевно це через невпевненість в собі? А у пацієнтки ви спросили, чому вона вас обманула?
Куратор дебошей• 10 мая 2023
А откуда у вас такая статистика? Я лично с такими не сталкивалась.
Юсия• 10 мая 2023
Возраст не скрываю, но меня удивляло всегда, когда женщины! Спрашивают сколько мне лет)
буреЛОМКА• 10 мая 2023
Чомусь вважають що якщо жінка приховує свій вік то вона молодиться.
Але чому вас турбує вік чужої жінки?
Вам що до того? Вона курка яку ви зібралися готувати? Чому вас просто цікавить її вік?
Давайте на ваше питання про вік вас будуть питати а скільки см у тебе член? Чи скільки секс партнерів в тебе було за все життя?
Типу А що такова? Чи вам стидно оприлюднення цієї інформації? Це ж природньо? Чи ні?
Oksana-f9a3• 10 мая 2023
Бояться старіти. Мені в 28 (півроку назад) вперше стало дуже сумно, що я вже не така енергійна як в 20, відчуваю якийсь як наче перехідний вік, з 20-річними вже не відчуваєш себе на одній хвилі. Працюю керівником в 20-річних і відчуваю себе трохи підстаркуватою)
Анонім Секретар• 10 мая 2023
Ніколи не приховувала. Маю гарний вигляд - у чому сенс приховувати? )
Синди Кроуфорд• 10 мая 2023
Ответ дляЮсия
))) точно. Особенно мне нравится такой вопрос после того как узнают сколько лет моему старшему сыну. Всегда за этим следует либо ’А сколько ж тебе лет?’ или ’А во сколько ж ты тогда родила?’
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Розумієте, скарги на відсутність менструації та клімактерічні симптоми. Хоче повернути менструацію. Каже що їй 47 років. Відкриваю карту, а їй 53 Розумієте що тактика різна в періоди до 50 та після 50? Хоча є варіант, який підійде як в 47 так й в 53. Але нащо брехати лікарю?!
Добрая свекровь• 10 мая 2023
Ответ дляЮсия
А где у вас женщины спрашивают?
Я шалунья• 10 мая 2023
Я приховую, щоб не питали ’вам справді ___років?’.
А ще в нашому суспільстві процвітає ейджизм. Для чоловіків коли тобі 35 і більше це ніби ти вже старуха. Тому на сайті знайомств ставлю собі на 3-4 роки менше.
120-120-120 (не худею)• 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я пам‘ятаю почала вивчати німецьку в 19, у нас була плюс-мінус вся така група в мовній школі, а одна відвідувачка була 28 років. Я тоді думала навіщо вже їй німецька у столь поважному віці і чому вона ходить з нами на курси, а не виховує її трьох дітей і не готується к онукам😀
я не знаю, чи були в неї тоді діти😀
Я шалунья• 10 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Мабуть, при реєстрації в клініці вказала інший вік. І лікар дивиться на карточці один вік, а насправді старше
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Вы медсестра, которой 27 лет?
Я лікарка 43 років 🙂
Перша скрипка• 10 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Єдине, чого я не розумію-чому ви стверджуєте, що таких жінок більшість? Їх одиниці.
Дали полный бан• 10 мая 2023
Потому что стареть страшно. Всем. Кому-то внешне, кому-то душой.
Ловлю капці• 10 мая 2023
Что там скрывать? Скрывай, не скрывай, на лице и так всегда все видно. Ну может на пару лет, не больше , можно ошибиться, но это ни о чем
Я шалунья• 10 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Яка там тактика? Що в 47, що в 53 вже недітородний вік
Я шалунья• 10 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Я лікарка 43 років 🙂
гінеколог зі світлим волоссям?)
Все возможно• 10 мая 2023
Мне 45. Раньше казалось, что в душе моложе, старалась ’молодиться’, но после 24 февраля как-то приуныла. Сейчас пытаюсь держать баланс жизни, но тяжело морально
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Звісно є! Тому я і дізналась про справжній вік. Жінка начебто не дурна, дійсно добре виглядає, доглянута. Але їй потрібні місячні і все.
Oksana-f9a3• 10 мая 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
я не знаю, чи були в неї тоді діти😀
В мене також була така одногрупниця в універі на другій вищій, ми малолітки проти неї думали капець ні роботи, ні чоловіка, ні дітей нафіга їй те навчання, треба заміж виходити і народжувати. Зараз я в цьому віці недавно вийшла заміж дітей і в планах немає😄
Мне без сахара• 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ну вы серьезно вот это вот сейчас?
Пишу каліграфічно• 10 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Я лікарка 43 років 🙂
То есть вы тетка, которая за 20 лет стажа видела оооооочень не мало и здоровых тоже, удивились ответу одной пациентки на осмотре?
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ дляГостра на язик
Місячні потрібні. Якщо говорить правду, то у її мами та у бабусі до 55-56 років ходили і їй потрібні.
Мне без сахара• 10 мая 2023
Ответ дляЯ шалунья
Это для старперов ты в 35 старуха, потому что они старперы. А для нормального мужчины ты молодая женщина. А для молоденьких парнишек ты вообще капец какой лакомый кусочек Все как посмотреть