Смешнюча• 10 мая 2023

Чому більшість жінок приховує свій вік?

Та намагаються виглядати молодше свого віку? Я ніколи не приховувала свій вік бо не розумію в чому сенс. Питання виникло після того, як на прийомі пацієнтка приховала свій вік, а це було принципово з огляду на період менопаузи та тактики призначення ліків.
Потребую апгрейду• 10 мая 2023
Я не приховую. Я забуваю. Це вікове.
Oksana-f9a3• 10 мая 2023
Ответ дляМне без сахара
Ну вы серьезно вот это вот сейчас?
Так я не хочу приймати і думати про те що мені через 2 роки 30, фізично відчуваю себе втомленої і сил немає страшно що буде далі.. в 40, дуже не подобаються зміни у завнішності, перші зморшки, фігура якась негарна стає хоча завжди мала вагу нижче норми.
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ дляКуратор дебошей
А откуда у вас такая статистика? Я лично с такими не сталкивалась.
Поперше тут на форумі це бачу. По-друге бачу скільки жінок відвідує косметологів та наполегливо прибирають всіма методами ознаки старіння.
Я ЗА доглянутість, за дбайливе ставлення до свого здоровʼя, до тіла, до стану шкіри. Я поважаю жінок, які слідкують за харчуванням та вагою. Але сьогоднішня мадам мене здивувала
Стрибну в гречку• 10 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Я лікарка 43 років 🙂
Разве вы сразу не открываете карту где есть год рождения?
Диви яка я пава!• 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Бояться старіти. Мені в 28 (півроку назад) вперше стало дуже сумно, що я вже не така енергійна як в 20, відчуваю якийсь як наче перехідний вік, з 20-річними вже не відчуваєш себе на одній хвилі. Працюю керівником в 20-річних і відчуваю себе трохи підстаркуватою)
Я себе підстаркуватою відчула після 40 + років. Вже чоловіки не обертаються вслід, тільки якісь діди) незвично досі.
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Чомусь вважають що якщо жінка приховує свій вік то вона молодиться.
Але чому вас турбує вік чужої жінки?
Вам що до того? Вона курка яку ви зібралися готувати? Чому вас просто цікавить її вік?
Давайте на ваше питання про вік вас будуть питати а скільки см у тебе член? Чи скільки секс партнерів в тебе було за все життя?
Типу А що такова? Чи вам стидно оприлюднення цієї інформації? Це ж природньо? Чи ні?
Вік це щось інтимне чи те, чого мають соромитися? Особливо на прийомі у лікаря
Oksana-f9a3• 10 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Капець, а я 30 боюся
Мне без сахара• 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Так 30 классный возраст А фигура и самоощущение и морщинки - это только от вас зависит. можно и в 20 развалиной быть и в 40 порхать. Надо просто клямку в голове поправить.
Гдето прочитала - возраст женщины зависит от ее планов на жизнь) ей столько - смотря какие у нее планы
Дрібка щастя• 10 мая 2023
помітила таку тенденцію - зазвичай вік приховують жінки, які були красунями в молодості, їм дуже болісно старіти і втрачати красу, а сірим мишкам втрачати нічого, а деякі з них навіть навпаки - в 40 років роблять з себе цукерочку завдяки спорту і косметології, виглядаючи набагато краще ніж у свої 20
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Щось рано ви себе почали підстаркуватою вважати. В нас теж є молоді лікарі, але я навіть в свої 40+ не відчуваю себе старою з дівчатами 20+
Диви яка я пава!• 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Капець, а я 30 боюся
Для мене 30-40 - це найкращі роки для жінки. Ще молода і гарна, та вже є дослід і впевненість. Насолоджуйтесь)
Oksana-f9a3• 10 мая 2023
Ответ дляМне без сахара
Может это из-за того что я вбила в голову что женщина до 30 долина состояться в работе, я то состоялась, но это нелюбимое. А переучиваться на что-то кажется поздно, пару лет еще и нужно будет о детях думать
Мне без сахара• 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я в 40 пошла получать медицинское образование и кардинально сменила профессию
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
))) точно. Особенно мне нравится такой вопрос после того как узнают сколько лет моему старшему сыну. Всегда за этим следует либо ’А сколько ж тебе лет?’ или ’А во сколько ж ты тогда родила?’
Мене теж періодично питають. Одного разу навіть спитали «ти що його в 16 народила?». Ну то таке. Воно дійсно приємно, але спеціально я ніколи свій вік не приховувала
Диви яка я пава!• 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
А що б ви хотіли? Не чекайте - вчиться. І паралельно можете і дітей народжувати.
Oksana-f9a3• 10 мая 2023
Ответ дляМне без сахара
Ну это наверное если есть кому финансово тянуть, мой муж пока тоже на старте, ему до 30, не потянет наверное мои запросы
Мне без сахара• 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Сама тянула) Работала, училась и еще и ребенка по репетиторам возила. А муж-гавнуш, хорошо что бывший, говорил что там дурью маешься, лучше бы кушать приготовила
Oksana-f9a3• 10 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Найгірше те що і сама поки не розумію. Знаю що треба мову вчити, подобається одяг, бренди хотіла б замовляти на продаж брендові речі з Європи, але розумію що на моїй роботі мені заплатять більше
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ дляЯ шалунья
гінеколог зі світлим волоссям?)
Дивне питання. Я шатенка. А чому вас це цікавить?
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Я не приховую. Я забуваю. Це вікове.
Жіноча памʼять чи вже старечий склероз? 😉
автор Смешнюча • 10 мая 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Трохи послухала які скарги, попитала те що мені потрібно знати. В нас карти електронні, то акушерка помітила, що не співпадає вік у компʼютері
буреЛОМКА• 10 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Я сумніваюся що це питання написав лікар, бо якось не вірю що в картці не вказано вік пацієнтки.
Потребую апгрейду• 10 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Два в одному, але більше старечого склероз. Але про склероз я теж забуваю
#Пойду_кгадалке• 10 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Розумієте, скарги на відсутність менструації та клімактерічні симптоми. Хоче повернути менструацію. Каже що їй 47 років. Відкриваю карту, а їй 53 Розумієте що тактика різна в періоди до 50 та після 50? Хоча є варіант, який підійде як в 47 так й в 53. Але нащо брехати лікарю?!
Разве можно вернуть менструацию? Даже в 47?
Мне без сахара• 10 мая 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну можно вообщето, просто вопрос зачем? И нужно ли
Краля-Галя• 10 мая 2023
Я ніколи не приховувала свій вік
magistralchimik• 11 мая 2023
Ответ дляЯ шалунья
Я приховую, щоб не питали ’вам справді ___років?’.
А ще в нашому суспільстві процвітає ейджизм. Для чоловіків коли тобі 35 і більше це ніби ти вже старуха. Тому на сайті знайомств ставлю собі на 3-4 роки менше.
Я вот только создала тему о том, что мне 35, а ему 25. Не скрываю возраст. Наоборот люблю комплименты, что хорошо выгляжу.
Кукарачка• 11 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Что она ответила, почему соврала доктору?
Мой ответ: не все в порядке с головой.
Меня не звали• 11 мая 2023
Пацієнтка на прийомі - це більшість?
Пампушечка• 11 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
У меня в 30 фигура была лучше, чем в 20. 30 - это очень молодой возраст.