Копирайторша• 11 мая 2023

Посудомийна машина- всі «+» і «-«

Дівчата, робимо ремонт в кухні, і хочу придбати собі нарешті помічницю.Чи вагома різниця між 60 і 45?Яка фірма краща? Де краще встановлювати і т д ? Дякую усім, хто відгукнувся!
Акукарача• 11 мая 2023
Лише +. Про фірму - немає різниці яка. Розмір- 60 краще, більше влазить. Бажано короткі режими, щоб були - ван ауе і режим відкривання дверей самостійно після закінчення циклу.

Язикувата Хвеська• 11 мая 2023
Ещё,если семья 4-5 человек,и много готовите,нужно сразу 2 комплекта посуды,кастрюли+тарелки.Пока один комплект в загрузке,пользуетесь другим.Иначе посуды не хватает,и приходится мыть руками.
барабанщица• 11 мая 2023
Ответ дляАдминко
Не говорите глупости. Вот внизу стоит пятилитровое широкое ведро из-под селёдки, и ещё куча всего поместилось и внизу, и вверху.
Відро і 3 тарілки ,де там куча всього?)
Админко• 11 мая 2023
Ответ длябарабанщица
Відро і 3 тарілки ,де там куча всього?)
То я вже трішки вийняла. А взагалі-то там ковшик, кришка від каструлі, чашки були.
А ще є верхня полиця!
А відра я не кожного дня мию.
барабанщица• 11 мая 2023
А як ви ділите таблетку на 2 частини?У мене не виходить,розсипається.
Art_ksenya• 11 мая 2023
Ответ дляКопирайторша
Місця не дуже багато, але нас 4, готую постійно
беріть 60 на 4 людей
valentyna4• 11 мая 2023
Вітаю! Посудомийка дійсно на сьогодня базовий пристрій, як пральна машина. Щодо розміру - подумайте скільки і в кому посуді ви готуєте. Нас четверо і у нас 45 см. Якщо готую багато (наприклад вихідний, або наперед), то можу і тричі на день запускати. В ірешті випадків 1 раз на день, іноді рідше. Сьогодні брала б 60, але поки мені таке не світить, живемо з чим є.
Мінуси:
1. Не весь посуд можна там мити - фарфорр або тонкий фаянс з дорогих швидко виходить з ладу, крошиться, тріскає (але я дуже мало знаю людей, які мають такий посуд), сковорідки з чавуну та з антипригарним покриттям неможна мити там, кришталь та богемське скло (хоча я пару раз мила)
2. За ПММ потрібен догляд - потрібно викручувати та очищати нижній злив, щоб потім це назад не йшло до посуду (але це не дуже важко)
3. Підбір миючого - тут вам прийдеться пошукати і трохи витратити кошти, поки знайдете своє (ящо, звісно, вам не пофіг і вас влаштовує хімоза з сусіднього супермаркета)
4. Чітко слідкуйте за жорсткістю води і використанням солі, бо заміна іонообмінника - дорого. (Ополіскувач взагалі не принципово, а сіль - прям дуже)
5. Треба чекати поки закінситься програма і зможете дістати посуд. Наприклад, програма 120-140 хв, тому не чекайте, що протягом цього часу звільниться ваша улюблена чашка або кастрюлька. Плануйте час для посуду.

6. У мене не влазять в 45 см дека та противні. Але це не для всіх принципово

З плюсів, купа вже зазначена вище (час, зручно, економно), хочу додати. В моєму дитинстві, ми завжди виварювали каструлі раз в якийсь період, тому що як не мий, навколо ручок все одно був наліт. Те саме стосується тарілок або виделок/ложок з візерунками та рельєфами. Як не мий руками, все одно періодично треба замочувати і вичищати.
За 12 років з посудомийкою, у мене такого нальоту не було ні разу. Посуд не тільки гарно відмивається, а ще й пропарюється, тому все скрізь чистесеньке.
маска Ілона• 11 мая 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Размещать нужно сразу возле мойки.
Потому что вначале посуду ополаскиваете от остатков еды.
Нести мокрые тарелки не удобно и с них капает
Посуду не надо ополаскивать. Это вы делаете абсолютно не нужную работу.
Просто каралева• 11 мая 2023
В мене велика, іноді і її не вистачає шоб весь посуд за цілий день впихнути)
Мінусів ніяких, це моє спасіння.

маска Ілона• 11 мая 2023
Ответ дляНе люблю натовп
В инструкции написано что надо счищать остатки еды, потом грузить в пмм. Кто то салфеткой в мусор, а кто то сполачкивает ) разные подходы к очистке
’Счищать остатки’ это просто вилкой смахнуть в мусорку то что смахиваеется, крупные остатки еды. Но без задротства с вытиранием салфеткой или ополаскиванием. Это не надо.
Добрина• 11 мая 2023
Ответ длябарабанщица
Я режу ножом, крошки тоже ложу)))
барабанщица• 11 мая 2023
Ответ дляvalentyna4
Мінуси:

А чому кришталь не можна?Він після миття в машинці ,як новий.
valentyna4• 11 мая 2023
Ответ длябарабанщица
Його по інструкції не можна нагрівати, бо потемніє/тьмяніє, там щось із вмістом в склі. Але тут дивлячись який кришталь, чим вища якість, тим менша температура. Так само з фарфором. Тільки фарфор і богемське скло кришаться дуже швидко
Цукрові вишні• 11 мая 2023
У мене 45, я пристосувалася і мені вистачає. Нас 3 людини, харчуємося дома, тому готуємо багато. Запускаю ввечері щодня. Стоїть біля мийки і біля відра для сміття. Все дуже зручно.
ПампушОК• 11 мая 2023
Бош на 60.
Не люблю натовп• 11 мая 2023
Ответ длябарабанщица
Я разламываю таблетку пока она в упаковке, потом аккуратно разрываю упаковку и вытрушиваю отломанную часть. До этого другие таблетки пробовала разломать - нифига ) и нож к не брал ) забила и кидала целую )
Дюйм оф о4ка• 11 мая 2023
Семья 4 человека. Кухня маленькая , брала 45. Больше уже б и не хотела. Брала по совету мастера интезит простую ,полумеханику. В реальности из 8 программ мою в 95% одно и той же. Не вижу смысла переплачивать за кучу наворотов. Последний год используюттаблеьки 7 в одном, больше ничего не докупаю. Средняя цена одной мойки 10 грн). Минусов вообще нет)
Мяо мой мяо• 11 мая 2023
Нема мінусів, в мене вже дві було - 45 і 60см. Звичайно, в більшу влазить більше посуди. Були Бош
Дюйм оф о4ка• 11 мая 2023
Ответ длябарабанщица
5 років мию кришталь і богемію в посудомийці. Все чудово ). Люблю пити і їсти з красивого посуду , а з посудомийки він краще виглядає за новий))
Звичайні дешеві скляні бокали і тарілки не всі витримали тиск води і на склі лишаються подряпини від миючого. А от кришталь, люмінарік, богемія виглядають чудово.

Дякую_аж_підскакую• 11 мая 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Размещать нужно сразу возле мойки.

Я только здесь про это читаю, в реале никто из моих друзей не ополаскивает.
Дякую_аж_підскакую• 11 мая 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
И все это влезет в 45 см.
Не знаю что такое казанок.
Но кастрюля на 5-7 литров, сковорода, тарелки после 4х людей , сотейник, чашек шт 10 это все влазит в 45 см за один раз
Кастрюля на 7 литров в объеме 28-30 см и сковорода 26-28.
28+26=54 см.
Как 54см влезут в 45?
Вишнёвая Леди• 11 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Зачем вы делаете двойную работу?
Всегда тоже в мойку, залила или ополоснула, если сразу успеваю в пмм поставить. Никогда с гречкой или остатками зелени не ставлю. Творог тоже присыхает. Я включаю раз в день, иногда раз в два
Така бойова Я• 11 мая 2023
Ответ дляНаталья-249d
5 литровую кастрюлю упихнули и уже места нет в низу:)А если еще и казанок,большая сковородка то куда это все в 45 см?
У мене настольна, то влазить 5 л каструля, кришка від неї, 3-4 чашки 250 мл, 6 блюдець, 6 тарілок пласких. І ще місце для 3 банок, або 2-3 глибоких тарілок, або великих піал. Але нас троє і ми 5 днів на тиждень в режимі робота-школа.
Така бойова Я• 11 мая 2023
Ответ дляvalentyna4
Якщо на програмі приблизно 40 градусів, то нічого йому не стається. Мию бокали на програмі для скла, у мене там 45.
Мама все життя після гостей і застілля мила вручну, в комфортній для рук гарячій воді, як і решту посуду.
__Kvitka__• 11 мая 2023
Беріть 60 см, в них можна включати нижню мийку, коли миє тільки те що на нижній полиці.
Нас троє, посудомийка мабуть років 20, були різні, з бюджетних раджу Бош, як є можливість беріть Сіменс. Ця дуже добре виполіскує всю хімію і швидко сушить. Воду і електроенергію економлять всі вони однозначно.
Багато хто пише що влазить в 45 все...от і не все, і дуже не зручно коли влізли тарілка, але не каструля, у мами така маленька.

Я в посудомийці мию не тільки посуд! Фільтри з витяжки (рамочки такі сітчасті), полички з холодильника. Коли дитина була малою частенько там мила пластикові іграшки. З ванної мильнички і полички, вази для квітів, пластикові судочки, термос, формочки для випічки, приблуди для мікроволновки...та все що можна туди засунуть мию)) Головне не забути пластик на низькій температурі мити, бо раз поплавила ланч бокси.
__Kvitka__• 11 мая 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
У вас значить машина погато вимиває, можливо немає напора в форсунках, або модель така, або забилось. Я ставлю зранку тарілки від вівсянки з молоком, гречку просто счищаю. Все вимивається. Але в мене такий напор в машині що малюнки і золоті обідки на чашках змиваються за раз.
ФсеСама• 11 мая 2023
У меня сейчас 60 Сименс, отлично.
До этого была на 45 Бош, тоже хватало места пока не попробовала больше)
У меня семья я и муж, включаю её каждый день.
Нужная вещь, мы даже на дачу купили.
Главное раз в месяц-полтора очистку делать машинки, соль+ ополаскиватель использовать, ну и кто то таблетки берет, кто то порошок. Я беру таблетки, все финиш или сомат. Беру в розетке, там на подделки не нарывалась и часто акции
drimka1979• 11 мая 2023
в нас 45 вже 12 років, спочатку нас було четверо, зараз троє, на все вистачає. і розумію, що навіть коли буду міняти то все одно 45 , тому що ніша в меблях під 45... Єдине що майстер не підказав і не порадив - може відкриватися або мусорка, або посудомийка, а то дуже незручно, щоб рештки їжі змітати і ставити в пмм.
Мошей ницца• 11 мая 2023
У мене 60. Іноді я думала, що вона завелика.
Але довелося стикнутися з 45 і мені не сподобалося. Мені вона вкрай мала. Якщо потрібно помити чашки, тарілки та каструлю, то після установки каструлі, на тарілки вже місця майже не має.
Звісно до всього можна звикнути. Але в майбутньому на родину я буду брати теж 60
Мошей ницца• 11 мая 2023
Ответ дляАдминко
Ну це не куча)
У мене за день тільки тарілок штук 10)
І чашок шт 8