Фісташкова кава• 11 мая 2023

Дівчата, який у вас парфум на літо? Хочеться чогось легкого…

Сьогодні буду у дьюті фрі, хочу парфум на літо, порекомендуйте щось легке, можливо свіжий… Не дуже люблю аромат зеленого чаю
Вільний митець• 11 мая 2023
Аква Алегорія Герлен гляньте - там уся серія літня
Семицветка• 11 мая 2023
У меня на лето Блуминг Букет. Но сейчас ищу что-то с дыней в композиции.
Семицветка• 11 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
Вчера этими напшикалась в магазине, думаю теперь, что хочу их. Очень приятные, свежие, в меру сладкие. А вообще последние два месяца ношу Гуд Гёрл от каролины (туфелька), каждый день, не могу перестать ими пользоваться) может и на лето тоже будут отлично. Но что-то новенькое таки хочется, хожу, выбираю потихоньку)
Мне эти Кавалли тоже нравятся. Хожу вокруг них уже пару недель.
Помеха справа• 11 мая 2023
Я замовила два відливанта молекула есцентрік 02 і аква універсаліс від куркджан. Перший такий квітково-цитрусово-хвойний, дуже приємний, шлейфовий і стійкість хороша. Літній аромат 100 %, я навіть думаю замовити флакон - сподобався. На другий були великі надії і по відгуках я очікувала одне, а насправді дуже кислючі лимони, різкі, жодної солодкої нотки. Не сподобався зовсім
Moon shine• 11 мая 2023
Трусарди Делікатна троянда. свіжий легкий квітковий..легкий запах троянди. не бабушкинський
Смайлик• 11 мая 2023
Ответ дляАlino4ka
У каждого свой вкус. Одному человеку походит а вам может не подойти. Вот у меня например есть 6 пар парфюмов
Кирке, Бакара Руш, флер наркотик, килиан лав, Том Форд чери, Виктория сикрет. Так вот я пользуюсь постоянно разными под настроение
Смак у кожного свій, проте автор питає за легкий літній парфум, а не важку артилерію з ніші;))
Md.Inna• 11 мая 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Джо маллон мандарин базилік
У меня блєкберри, обожаю)
Смурфик• 11 мая 2023
Ответ дляСнегопадка
У мене такі ж, але закінчилися. Підкажіть де краще купити, щоб був оригінал?
Мне покупали в Дугласе в Польше
Помеха справа• 11 мая 2023
А ці парфуми, окрім Москіно і Лакосте (подобаються, але їх не повторю більше) зі мною будуть завжди, вони зі мною вже багато років і це мої улюблені аромати на весну і літо. Свіжі, цитрусові, квіткові. Можливо щось для себе оберете
Дівка в намисті• 11 мая 2023
Jo malone blackberry зараз, але це просто викинуті гроші. Я все розумію, одеколон всі діла, сама люблю невагомі прозорі аромати , але то занадто, його через 10 хвилин просто немає!
Поливою ним одяг , через годину нічого немає, від кондиціонера для білизни стійкіший аромат.
Сподобався ще Jo Malone Poppy&Barly ,маками і злаками пахне, а тепер боюсь витрачати в повітря гроші
Valentina shop2020• 11 мая 2023
Ответ дляАlino4ka
Парфумы парами не считают,или у вас 6 или
Помеха справа• 11 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
В мене є відливант, стійкість дуже хороша і шлейф присутній.
Дівка в намисті• 11 мая 2023
Ответ дляПомеха справа
Якщо ви К тому, що у мене паль, то нє. В Ароматека купувала
Дівка в намисті• 11 мая 2023
Ответ дляПомеха справа
Чи ви про маки?
Помеха справа• 11 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Я за маки говорю
Дівка в намисті• 11 мая 2023
Ответ дляПомеха справа
Я за маки говорю
А.. о це дякую за відгук! Я вже добу про нього думаю. Вам подобається? Чим вам пахне?
Помеха справа• 11 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Чи ви про маки?
Так, про них. Вони мені дуже подобаються, флакон який був гарний, зараз вже не такий красивий випускають.
Дівка в намисті• 11 мая 2023
Ответ дляПомеха справа
Так, зараз звичайний
Вчора бачила в магазині червоний красивий флакон, але то інтенс і тільки 100 мл
Помеха справа• 11 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Я ним всю зиму користувалась, він такий затишний. Аромат дуже приємний, мені пахне якимись цукерками, ванількою, мигдаль чую. Дуже приємний.
Кашка-маняшка• 11 мая 2023
Ответ для__Jane__
У мене татар азорра( це схоже на флер наркотик), ще є Андромеда і груша монталь і естраверсо нобіль
А де купували Атар Азора?
Несу пургу• 11 мая 2023
Ответ дляElenaMari
шанель шанс фреш с кислинкой
Очень классный в жару
Но я могу пользоваться только на одежду, иначе задушит.
Попразендовна• 11 мая 2023
Ответ дляКашка-маняшка
А де купували Атар Азора?
У цього бренду російський власник, якщо це комусь важливо, парфумоблогери ’розкопали’
Автор, Акву Алегорію тестіть👍
__Jane__• 11 мая 2023
Ответ дляКашка-маняшка
А де купували Атар Азора?
Чоловік подарував
Тётушка Лошадь• 11 мая 2023
Мені з люксу сподобались Gucci Flora Gorgeous Gardenia і Versace Dylan Purple. З ніші люблю Byredo Pulp і Blanche. Нещодавно на подрузі почула Fleur Narcotique, він звісно дуже такий незабуваємий, але хз чи змогла б сама носити тим паче влітку.
Папобус• 11 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
О, а я думала в мене одної blackberry не стійкий. Запах бомба, дуже ніжний,жіночий,але нажаль…Довго його не чути.
В мене підробка, купувала тестер. Але брала ті ж самі тестери Вікторії Сікрет , так там запах чути пів дня, якщо не більше. Але мені запахи не сподобались
Тётушка Лошадь• 11 мая 2023
Ответ дляПапобус
Я спочатку шаленіла від Blackberry & Bay, а потім вони мені почали смердіти котячею сечею((
ЛюбимаЯНЬ• 11 мая 2023
У меня Jo Malone sea salt & wood sage и Kilian Good girl gone bad
Санта Барбара• 11 мая 2023
ще tom ford soleil blanc туалетна вода.
Він мене переносить на плажний, безтурботний, красивий курорт)
Да, я блондинка!• 11 мая 2023
У меня масляные духи Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic
Попразендовна• 11 мая 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А покажіть фото, якщо не складно, буду вдячна🤗