40ка• 11 мая 2023

Брови вискубувати, підмальовувати обов*язково?

А то у мене ростуть як мати природа сказала.
В 19 років трішки по центру між бровами вискубувала.
А от цього року спробувала і так боляче, що ні.
Брови у мене середні, не тонкі і не грубі, татові
Робити архітектуру чи хай так ростуть?
А як щось робити, то потім той момент, коли виростають нові коротенькі, а основна масса довші...
Результат:
вже голосів: 29
15 (51.72%) Хай так
14 (48.28%) Архітектуру
Мила 26• 11 мая 2023
Что можно сказать без фото???
Amalpi• 11 мая 2023
Где брови
автор 40ка • 11 мая 2023
Ответ дляМила 26
Что можно сказать без фото???
Мені здавалося, що тут треба дивитися виключно на власний комфорт, тому навіть якось не стала думати про це.
Нормальні, середні брови
автор 40ка • 11 мая 2023
Ответ дляAmalpi
Где брови
Нормальні, середні брови
Дали полный бан• 11 мая 2023
Вам необязательно. Вы же изначально к этому процессу негативно настроены, это можно предположить по слову ’вискубувати’ :) Ходите как есть. У многих и без вмешательств красивые брови, от природы, может вы одна из них)
Мила 26• 11 мая 2023
Ответ для40ка
Нормальні, середні брови
В чому тоді питання, якщо вас все влаштовує?
malinka.ya• 11 мая 2023
У вас сейчас монобровь?
Если пишете , что раньше выщипывали между бровей , а сейчас нет.
Yamarisha• 11 мая 2023
Я не щипаю, купила тример на алике и не мучаюсь.
автор 40ка • 11 мая 2023
Ответ дляmalinka.ya
У вас сейчас монобровь?
ні
автор 40ка • 11 мая 2023
Ответ дляМила 26
Поговорити
автор 40ка • 11 мая 2023
Ответ дляКуетолог
Це у нас з вами мовний бар*єр вийшов
фафелька• 11 мая 2023
Ну я в себе більше люблю вигляд після корекції (вдома підправляю, бо мені не подобається, як ростуть в різні боки). А чоловік каже, що не помічає різниці до і після, тож дійсно питання лише в тому, як вам самій подобається
Дали полный бан• 11 мая 2023
Ответ для40ка
Це у нас з вами мовний бар*єр вийшов
Навпаки, мені здається, я добре зрозуміла чому ви обрали саме слово ’вискубувати’, бо ви це вважаєте дурнею)
Але я не наполягатиму)
автор 40ка • 11 мая 2023
Ответ дляфафелька
З кущистими бровами жінка виглядає молодшою, тому я б на вашому місці не дуже б щось з ними робила
автор 40ка • 11 мая 2023
Ответ дляКуетолог
Але я не наполягатиму)
Мені приємно, що ви перейшли зі мною на українську мову
фафелька• 11 мая 2023
Ответ для40ка
та я і так ще не дуже стара))))
автор 40ка • 11 мая 2023
Ответ дляфафелька
та я і так ще не дуже стара))))
Вірю, але ми ж знаємо, що молодості багато не буває, тим біьше до жінок у нас такі вимоги
Дали полный бан• 11 мая 2023
Ответ для40ка
Вибачте, що не одразу)
Tata_F• 11 мая 2023
Ответ для40ка
Нормальні, середні брови
Якщо ви так вважаєте, то нащо тема взагалі?
І я з вами згодна, доречі.
Ольга255• 11 мая 2023
Вы ж не спрашиваете, а сразу говорите, что не собираетесь ничего выскубувать. Ваше дело) знаю тех, кому очень идут «натурель», но видела и девушек, которых нетронутые брови не сильно красили, лицо становилось грубее, тяжелый взгляд, вместо того чтобы делать моложе получался обратный эффект. Может и у вас так, мы же не знаем)
автор 40ка • 11 мая 2023
Ответ дляОльга255
Ну якісь думки у мене все ж бувають, що може я даремно такий тотал натурал лук