ЖующаЯКонфету• 11 мая 2023

Чим в Україні життя краще ,ніж в США?

Для вашої родини?Вкиди"всьопропало"не пишіть,не ведусь.Реально ваші думки ,чому в нас краще
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2023
Ответ дляКоварная Зая
А как ваши мама и папа в клинику МВД попали? По прописке?
Тато 30 років пропрацював. Мама як член сім’ї.

Любовь Калистратовна• 11 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я не бачу такої інформації на сайтах школи. Поруч живуть російськомовні. Дівчинка відмінниця, більше ніж алгебра 2 в неї не було. Як і біологія 2. Вступила в медичний коледж. Мабуть, якби було щось більше, то біологію вона б точно узяла більшого рівня.
В нас відкривається новісенька старша школа. Комьюніті відноситься до неї. Ціни за нову оренду вилетіли % на 30. Вимоги для претендентів дуже підвищились. Ще 3 місяці назад такого не було.
Ось список предметів.
А так виглядає сайт нової школи з зворотнім відліком до відкриття. 15 серпня школа вже буде працювати і прийме перших учнів.
До цього комьюніті відносився до старшої школи з рейтингом 9. Молодша 10, середня 8
Це тому, що на рівні старшої школи рейтинг уже має другорядне значення. Першочергове значення має те, які можливості дає школа. Які курси пропонує, які з цих курсів зарахоуються як універистетькі і т.д. і т.п.
Рейтинг, уже, вибачте на слові, ’до лампочки’.

Ось вам курси, які пропонує наша нейборхуд школа, з рейтингом 5 і цінами будинків в районі мільйону
Я обрала три предмети, які мають стосунок до того, що у нас вчать під назвою ’математика’. У школі окрім того є й інші спеціалізації, медицина, бізнес, політика. Більшість з цього всього зарахується університетами як кредити, діти виходять зі школи уже з двома-трьома роками коледжу за спиною.
Школа, де мій син це не робить, там інша спрямованість. Тому на рівні старшої школи обирають не за рейтингом,а за тим, що школа дає дітям.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2023
Ответ дляElani
Права и есть айди
Ні. В більшості штатів вже видають Real ID. З 20 року.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2023
Ответ дляdieforlife
Моя дитина Algebra Honors в першому семестрі 9го класу пройшла)))

Ви в своєму маленькому світі живете і не розумієте, що Америка величезна країна і в кожному штаті, ба, навіть county від county відрізняється
Можна посилання на вашу школу?
Elani• 11 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В Канаде айди - просто айди и водительское.
Паспорта не у всех
Сама не знаю• 11 мая 2023
В Украине хорошо жить иностранцам и одиноким, ни к чему не стремящимся женщинам.
Всем остальным так себе на сегодня.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2023
Ответ дляElani
Паспорта не у всех
Я не в курсі як в Канаді. Але в США вже можна білет на літак не купити при наявності водійських прав і відсутності ID в деяких штатах.

Коварная Зая• 11 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну так вы понимаете, что это система для избранных, а не для всех? Нет бесплатной медицины в Украине. На примере моих родителей, разные больницы миллионника- за бесплатно ничего не получишь. К огромному сожалению.
Сіґеле-міґеле• 11 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так витрати в США інші. 20$ в час це про виживання. І відкласти з цієї суми нічого неможливо. 5 тис в місяцю це зарплата рівня виживання. Це якщо жити в нормальному районі з нормальними школами. Якщо рейтинг школи 4-5 норм, то житло і за 1,5 тис можна знайти.
Школи 4-5 це жах. Я підпрацьовую сабстітюдом. І навіть 7 для мене жах. Шкода розумних діток, яким доводиться там просиджувати штани. Але крім того що там знання якісно не нададуть ( через поведінку частини дітей), ще й приклад поганий на майбутнє. Поки сама не побувала на уроках, не думала, що це має аж таке велике значення. Але сама програма дуже слабка по основним предметам. Зате є багато цікавого по не основним. Загалом - наша освіта якісніша по знанням, але програє в технічному оснащенні. Хоча для розвитку важливі в першу чергу знання, а прибамбаси можна і пізніше опанувати.
Мій висновок - краще знімати кімнату, але щоб дитина ходила в 8-9-10, ніж квартиру біля школи 7 і нижче.
Сіґеле-міґеле• 11 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я такої інформації не знайшла. Та й покриття тої страховки мізерне. Більшість клінік і лікарів не хочуть брати з цією страховкою.
Та все її беруть. Але клініки будуть дешеві з відповідними лікарями. В мене пломба через місяць випала, зате безплатно, блін.
Для дітей інакша історія, багато дітей на цій страховці, то ж більшість її приймають.
По даті, то щось придумане. Просто сама програма до 30 вересня( подання документів), хоча можуть продовжити. А страховка по логіці - як і всім іншим, від доходу залежить. Не бачила щоб були обмеження по часу. Там є обмеження хто по грінкарті, ті через 5 років лише податись можуть.
Любовь Калистратовна• 11 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ви, як і Мама Никитки, неправильно розумієте з чого складається рейтинг школи.
Це важко пояснити у двох словах.

Велика помилка новоприбулих орієнтуватися лише на рейтинг. Завершитися може все тим, що дитина випускається з максимум Алгеброю 3, зате дала хороші показники школі. А інші діти уже на два роки вперед пішли і все рівно їм на той рейтинг. Вони йдуть кар´єрним шляхом уже з 9 класу, вони мють гарантований вступ по ранньому прийому в один-два коледжі, вони мають більші можливості вибору. А зважаючи, що SAT i ACT уже не обов´язкові - висновки робіть самі.
Сіґеле-міґеле• 11 мая 2023
Ответ дляdieforlife

Так, всюди по різному. Я хотіла щоб дочку проекзаменували і дали вищий клас по математиці. Так так не можна в нашому штаті. Тут просто в школі три рівні математики, але вони всеодно дуже поверхневі, після Ростка дочка там просто нудьгує. А є штати, що можна «перескочити» клас і швидше взяти кредіт класи.
Любовь Калистратовна• 11 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Вам просто недозволили, видш за все через мову.
Якщо це справді політика школи (а це не штату і не дістрікту, це все на рівні школи), пошукайте по спеціалізованих групах школи, де ситуація інша і переїдьте. Поки свого житла нема, це зробити вкрай легко. Якщо є - складніше, але можливо
TAG parents і назва вашого міста або ерії
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Це важко пояснити у двох словах.

Да ви шо… всі ті рейтинги то надсекретніша інформація і посилань на кожному сайті школи на них немає, як і діаграм конкретної школи згідно рейтингу. Одна ви така всезнаючя і досвідчена🤣
Сіґеле-міґеле• 11 мая 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна

Про два - три роки то ви загнули і дуже)
Є кредіт класи обовʼязкові для хай скул, які до коледжу не відносяться, і їх пройти треба обовʼязково. Рік коледжу- це 30 кредіт класів ( не путайте зі шкільними кредітами). Навіть асошіат дегрі після хай скул не натягнути. Максимум- профільні класи на якусь сертифікацію( типу Дентал асістанс і тп).
Любовь Калистратовна• 11 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви знаєте який відсоток у цьому рейтингу займає не академічна успішність, а те, скільки різномінтних етнічних груп представлено у школі?
До 70%
І так, я досвідченіша. Чи скористатися цим досвідом, чи плакатися, а чо моя дитина вище алгебри три не стрибнула - то уже хазяїн - барин
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не всі. Часто в клініці є надписи з якими страховими вони беруть. В гарних клініках і у лікарів цих страхових в переліку немає.
Сіґеле-міґеле• 11 мая 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Це важко пояснити у двох словах.

В мене поки лише мидл скул, і тут якраз дуже важливий рейтинг. І я розумію з чого він складається. В мідл скул також вже можна кредіт класи брати, у 8 класі. І тут же люди також дивляться по хай скул, не буде високого рейтингу, якщо школа не співпрацює з коледжами і не дає учням варіанти. Не може бути, щоб школа 5 давала більше можливостей, ніж школа з рейтингом 9. Ну ніяк. В межах каунті, штату звичайно.
Любовь Калистратовна• 11 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Залежить як дитина вчилася і що робила. Я читала, сама не знаю, історію однієї емігрантки, її син приїхав в 10 класу, школа була в DC. Він не поступив у бажаний вуз, але Вірджинія Тех теж непогано. Відразу почав брати спеціалізацію по рівню третьому курсу. Звісно і обов´язкові кредити, що ідуть на першому курсі теж брав. Моя заувага була у тому, що по грошах, вони зекономили 2-3 роки коледжу. Курси, які він взяв у школі були достатні, щоб покрити вартість предметів, які можна вивчати у коледжі 2-3 роки і платити за них. Ви самі знаєте, що кожен кредит платний. Не сприймайте це так буквально 2-3 роки коледжу, як це у нас, в академ плані. Це не наші університети, де всі по планочці ідуть.

Любовь Калистратовна• 11 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я вам показала як. Ямаю йти на курси. Якщо вам цікаво, напишіть + чи щось таке, я спробую потім ще раз розписати.
Мій син у школі з рейтингом 9 і такій що перебуває у топі 20-50 кращих шкіл америки вкл з платними, але у них в школі ні пас веїв, нічого немає. Нейборхуд школа з рейтингом 5 - бери і радій, до вибору до кольору.
dieforlife• 11 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я то в курсі, а ви точно знаєте? Особи старше 65 та інваліди.
Так ви ж сміялися з цього повідомлення.
А що там написано?
Сіґеле-міґеле• 11 мая 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
До чого тут наші вузи. Я сама пішла вчитись тут в коледж і систему добре розумію. комюніті коледжі дешеві. Я особисто вчусь) три кредіта - 500 уе приблизно. Тобто асошіат дегрі ( 2 роки), це 500*20=10.000. Це не прям страшні гроші, правда? Якщо йти на бакалавра, отам уже інші суми. А престижні вузи взагалі дуже дорогі.
В школі неможливо пройти обовʼязкові шкільні предмети + 60 і більше кредитів коледжу. Ну ніяк.
короткопамятна• 11 мая 2023
Тут багато пишеться,але давайте усі забудемо про свої маєтки теперішні.Уявимо що нам по 20років,ще нічого немає.
Яйфон 14,прибиральниця ,26 $, у годину,в Америці купить з зарплати,і їй залишиться гроші на оренду житла ,на харчування,і дріб´язок.
А що купить прибиральниця в Україні,за місяць роботи?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
До 70%
Уявляєте, знаю. В школі, куди планувалось переходити моїй дитині 80% учнів в школі - білі. Рейтинг вступу в коледжі 85%. Що буде в новій школі ще невідомо. За 4 роки при правильному підході встигнути можна все, і навіть середній бал ( забула, як цей кредит називається) підтягнути до рівня вище 4. Но з урахуванням того, що робиться в нашому комьюніті і в сусідніх з орендою і відбором претендентів, то школа таки буде гарна.
Так шо не переживайте. Мені не подобається Америка, але син хоче тут отримати освіту. Все, що потрібно було знати про освіту я знаю.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так в коледж можна після 10 класу іти. Буде безкоштовно в будь-якому випадку. Дитина отримує і середню освіту і курси підвищеної складності. Далі легше вибирати вуз і шанси вступу більші.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2023
Ответ дляdieforlife
Так ви ж сміялися з цього повідомлення.
А що там написано?
Там написано ще і для бідних верств населення, а medicair лише для 65+ та інвалідів.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2023
Ответ длякороткопамятна
Прибиральниця в США отримає максимум 12$ за годину, і то не факт. Їй навіть на оренду житла не вистачить
короткопамятна• 11 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так,моя знайома прибирає за ці гроші,і усі заздрять як їй повезло .Інша кума нянька то 19,а житло 800-1200 з двома спальнями..Зчичайно це не Нью-Йорк і Флорида...
А цих заробітчан які бідні прибідняються,що ледве виживають у США...то навіть не смішіть
короткопамятна• 11 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Звичайно є і знайома,що має за ніч прибирання тільки ,$70,але хто їй винуватий що зпутана.Орендує тільки кімнатку за 500.
Сіґеле-міґеле• 11 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В Каліфорнії є і по 30 і вище, але там треба працювати в хорошому агентстві. І я би сказала - пахати. А потім лікуватися після декількох років такої роботи. В нас прибиральниці наприклад мають 14-20. І розцінки все падають і падають, бо на некваліфікований труд купа бажаючих, в тому числі нелегали ціни перебивають. Звичайні прибиральниці по супермаркетам і тп всюди отримують мінімалку або близько до неї. І на неї знімеш кімнатку, поїж і все. А якщо ще є діти, то взагалі капець. Щоб працювати на мінімалку, треба чоловіка мати що заробляє))