Воздух в банке• 1 час назад
Подруга образилася на мою пораду. Невже я сказала щось настільки жахливе?
У мене є подруга, живе в прифронтовому населеному пункті (не хочу уточнювати, де саме). Постійно скаржиться, що катастрофічно не вистачає грошей, роботи майже немає, а ціни ростуть і ростуть
Якось у розмові я сказала-Може спробуєш влаштуватися в масажний салон?Я мала на увазі той самий салон куди ходять військові і так там із інтимом зазвичай все відбувається
Але вона дуже образилася, сказала, що я її принизила, і після цього спілкування стало напруженим та майже зійшло нанівець
Тепер думаю чи справді моя порада була настільки невдала? можливо, вона сприйняла слова зовсім не так, як я їх мала на увазі? Як би ви відреагували на таку пропозицію?
Пропозиції мені піди туди вітаються,та я б із радістю ,але маю чоловіка,а вона ні
Карусель-весель• 1 час назад
Автор, вам шо, гроші не треба? Та ваш чоловік тільки за! Йдіть, таке місце нікому не треба віддавати, навіть найліпшій подрузі, ви шо.
П.С. Жииирно
Творю чудеса• 1 час назад
Т.е. вы предложили подруге заняться проституцией, а потом делаете круглые глаза «а чё такого?»
Сама займитесь, муж поймет, такое подспорье для семейного бюджета! Деньги ж не пахнут
Кофр для ноги• 1 час назад
Ответ дляВоздух в банке
Не пахнуть ,досить подивитись на весь бомонд зверху ,тут хоч чесний труд ,а не красти
Ну так і ідіть ’трудіться’, а то бач вказівки роздає.
Ну що ви, мамо!• 1 час назад
Тобто ви їй запропонували займатися інтимом з малознайомими чоловіками і вважаєте це нормальним? І ви б це робили теж, якби не чоловік?
Чупокабра• 1 час назад
Расскажите, как там, в тех салонах все устроено. Я так понимаю, что свой ценный совет вы дали на личном опыте.
Ленивица-красавица• 1 час назад
Ну не все же такие бл*ди как вы автор. Не обижайтесь, просто по факту же.
Воздух в банке
• 56 минут назад
Ответ дляКрасота неземная
А чем вам муж мешает?
В мене немає потреби в грошах
Идууу--уууу блин• 56 минут назад
Ответ дляВоздух в банке
А чим ця порада не практична?
І як же ти мала на увазі? Розказуй.
Воздух в банке
• 54 минуты назад
Ответ дляЧупокабра
В нас в рідному місті листівки біля підʼїздів розклеїли ,що шукають дівчат в масажний салон
Воздух в банке
• 53 минуты назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
Якби була потреба в грошах то так
Шопингмонстр• 51 минуту назад
я бы посмеялась с этого,но есть разные люди-если она вам нужна как подруга, я бы извинилась
Марфа Українівна• 40 минут назад
Ответ дляВоздух в банке
Якби була потреба в грошах то так
Дочери своей тоже такой совет бы дали?
Мужу скажите, может он обрадуется от новых возможностях пополнения бюджета
Воздух в банке
• 38 минут назад
Ответ дляМарфа Українівна
Дочери своей тоже такой совет бы дали?
Немає потреби туди іти ,тема про подругу
Воздух в банке
• 38 минут назад
Ответ дляМарфа Українівна
Почему?
Тому що я працюю в іншій сфері
Марфа Українівна• 37 минут назад
Ответ дляВоздух в банке
Те ее промежность, безопастность, достоинство, психологическое состояние Вам не жалко?
Марфа Українівна• 37 минут назад
Ответ дляВоздух в банке
Тому що я працюю в іншій сфері
И эта сфера приносит больше?
Ну що ви, мамо!• 35 минут назад
Ответ дляВоздух в банке
Якби була потреба в грошах то так
Ви ж розумієте, що є і моральна сторона питання? Не всі готові переступити через це
Ля-ля-ля• 34 минуты назад
Ответ дляВоздух в банке
А чим ця порада не практична?
Вот Вам наш совет: пойдите на панель поработайте.