120-120-120 (не худею)• 11 мая 2023

Школа в 6 лет

Здравствуйте)
У меня ребенок закончил детский садик, ей в июле исполняется 6 лет
И думаю отдавать её в школу или оставить дома, но не будет ли не каких проблем если она просидит дома год? Нигде не числится, ни в садик не в школе
Понятно, что будет ходить на подготовительные занятия
дама_из_декрета• 11 мая 2023
Ответ дляаромат Жука
Это то понятно,но выпускаться в 18 и 19 думаю есть разница) в первую очередь для родителей))
не знаю, мои выпустятся в 19, и я считаю, что это нормально
Божий одуванчик• 11 мая 2023
С такой же проблемой, только моему будет 6,5 к сентябрю. Воспитатели, психолог садика, завуч школы говорят о готовности. К школьному психологу пока не попали. А я вот все сомневаюсь, как по мне- не готов :((
аромат Жука• 11 мая 2023
Ответ длядама_из_декрета
Сколько людей столько и мнений)
Червона ікорка• 11 мая 2023
Ответ для75В
Есть. Но их немного. Я как мама ребенка,который пошел в 6.5 видела отличия между теми кто пошел в 7-7.5. шестилетки еще игрушки носили в школу и на уроках ими играли или плакали за мамами. Психологически это пропасть между детьми.
Я так и не увидела эту мифическую разницу.
Игрушки и семилетки носили, плакали и одни, и другие. Или не плакали.
Пошаманю• 11 мая 2023
Ответ длядама_из_декрета
первые будущие выпускники 12-летки массово пошли в школу в 2018, у меня старшая дочь среди них. А пилотные классы так вообще в 2017 запустились. Так что сейчас автор отдаст или через год - ребенок всё равно будет учиться 12 лет.
Не будет, до 2025 12 летнее отменили. Как будет дальше- будем наблюдать
Звездолётчица• 11 мая 2023
-Ань-• 12 мая 2023
Автор, з юридичної точки не буде жодних проблем. В школу на ваш вибір в 6 або в 7 років. Дитина обов´язково повинна почати навчатись в школі, якщо на момент 1 вересня дитині уже виповнилось 7 років.
А вашій 1 вересня буде повних 6 років, тому необов´язково в цьому році в школу.
Без проблем повинно бути, навіть якщо дитина йде в 1 клас 1 вересня, а 2 вересня їй виповнюється 8 років. Тому що 1 вересня дитині ще не виповнилось 8 років.
Це написано в Наказі МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18?fbcli...
-Ань-• 12 мая 2023
Ось тут є минулорічна тема про особливості зарахування-2022:https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3132435
-Ань-• 12 мая 2023
А ось про різницю між мед.довідкою форма 086-1/о і мед.довідкою форма 086-2/о. Батьки повинні надати в школу тільки 086-1/о, а підступні медики з іншої сторони листочка пишуть іншу довідку - форму 086-2/о. І батьки навіть не підозрюють, що несуть в школу ДВІ медичні довідки, замість ОДНОЇ.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3138057
курасаны• 12 мая 2023
Ответ дляаромат Жука
С 2024 года детки будут учится 12 лет,другой вопрос, что они там будут учить) моя пошла в 6,в следующем году заканчивает и я смотрю,что 10 лет вообще было бы с головой,по крайней мере с нашей системой образования. Возможно будет толк если изменится сама программа образования, меньше предметов,но это мечты)))
згодна з вами, зараз немає необхідності вчитись 12 років, бо по суті вчитися потрібно все життя) самі по собі знання не мають ніякого смислу, якщо їх не використовувати, до того ж все забувається, просто розтягується час
Як на мене то, було б добре 10 років, в 16 закінчити школу, 2-3-5 років фахової освіти (в залежності від спеціальності)
І можливість змінювати професію раз на кілька років за бажанням
domovionok• 19 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
А чому ви думаєте, що не готовий? Я питаю, бо реально не знаю, на що дивитися. Мені здається, моя готова. Вона хоче дуже. Знає, що вона туди не гратися піде. Вихователь і вчитель на підготовці кажуть, що точно готова, рік вдома зараз принесе шкоду, бо може пропасти бажання вчитися. А психолог шкільний каже ’приходьте через рік’
Божий одуванчик• 20 мая 2023
Ответ дляdomovionok
Добрый день. У моего ребёнка нет желания учиться, нет пока понимания, почему вообще надо сидеть за партой, а не играться. Но самое главное- плохая речь: путает окончания, речь незрелая. Пересказ короткого рассказа- 2 предложения и то после наводящих вопросов. С самообслуживанием тоже не очень, но это полбеды. Ещё он очень ранимый и обидчивый. Но и завуч, и воспитатели сада как один советуют идти в школу, мол, незачем год терять, догонит всех, не так уж и отстает. В вашем случа я бы точно шла в школу, странно, что не берут. Сколько будет к сентябрю ребёнку?
domovionok• 22 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
До вересня якраз рівно 6, ДН 30 серпня. Я здивувалася, коли психолог сказала, що вона не готова і почала мені описувати якусь зовсім ідеальну дитину, яка до школи вже знає, як складати рюкзак, навіщо це робити ввечері, яка між ’вправами і грою обере вправи’. Мені 36 і я оберу гру. Це означає, що я не готова до школи? Як на мене, маячня. Яка психічно здорова дитина в неповних 6 років не любить гратися? Це ж зовсім не означає, що вона не буде вчитись. Ну, тобто, я знаю свою дитину і це не про неї історія, бо вона встигне і те і інше
domovionok• 22 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
У вашому випадку і справді, мабуть, краще рік почекати. Хай походить на підготовку до гарного вчителя, зрозуміє, як це - вчитися разом з іншими дітьми. Я саме була за групові заняття, щоб вона навчилася концентруватися, в той час, коли інші діти можуть відволікати