Argesha• 11 мая 2023

Ну що... Спати сьогодні хтось буде?

Ирина-bbd0• 11 мая 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
А она матрёшка?
Да
tarveldy• 11 мая 2023
Ответ дляLavaLava
А в мене нема люстри та красних трюселів... Щастя та грошей не чекати???
Ну хоч шкарпетки на ліхтарик повісьте
Конкордія• 11 мая 2023
Ответ дляСестры Гримм
Я про дізлайк
А, то прийшли вже на вогник. Жаль тут немає смайлика з голубом миру )
Татьяна-bfd8• 11 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Да
Мне казалось что она просто зрадоеб. Всегда всем недовольна. Надеюсь не забанят за это слово)
kuskus• 11 мая 2023
Ответ дляAHetfield
лукашеску
Так і думала в принципі, але уточняю… а що з ним? Відлетів до кабздона чи невідомо?
Сестры Гримм• 11 мая 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Хто хто? (Ржу )
Ирина-bbd0• 11 мая 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Ну....не может показаться многим пользователям одновременно
tarveldy• 11 мая 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
А она матрёшка?
А ви почитайте , ну з´являється вона паралельно з кацапським вбросами , коли треба більше зради
Україна понад усе• 11 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Поки ви все це зробите, то і ранок настане.Сократіть якось програму))
Не одягати труси?
Татьяна-bfd8• 11 мая 2023
Ответ дляСестры Гримм
Хто хто? (Ржу )
Зрадоеб) везде и всегда у них зрада. Даже в самых очевидных и приятных новостях и вещах. Зрада и недовольство
Сестры Гримм• 11 мая 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Я зрозуміла, але слово прикольне. Записала.
Ирина-bbd0• 11 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
Не одягати труси?
Шо Вы вцепились в те трусы?)
Не в трусах счастье)
LavaLava• 11 мая 2023
Так. Але дуже хвилююсь, що з моїми параметрами (вік 50 плюс та вага 90плюс) дуже важко знайти червоні та красиві трюселя... Кіт-то чудово... У мене жив кіт. прожив 25 років. З моїми онучками погрався... Після нього важко іншого прийняти...
Линусик 2641• 11 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ладно.. Вдіну труси і ляжу спати
Покажіть труси ..
Зацінемо
Сестры Гримм• 11 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Шо Вы вцепились в те трусы?)
Не в трусах счастье)
А в их остутствии?
Матусік• 11 мая 2023
Ответ дляКонкордія
🕊
Все для Вас)
Сестры Гримм• 11 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
Не одягати труси?
Ну це як з щепленням. Щепитись чи не щепитися? Вирішуйте самі
LavaLava• 11 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Ну хоч шкарпетки на ліхтарик повісьте
Червоні? теж нема... ой , біда-біда....
Ирина-bbd0• 11 мая 2023
Ответ дляСестры Гримм
А в их остутствии?
Сори.за подробности)))) я почти всегда ’без’
Кожу берегу)))) пусть всё дышит ))))
Читака• 11 мая 2023
А чому сьогодні треба не спати?
Сестры Гримм• 11 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Кожу берегу)))) пусть всё дышит ))))
Там матка дихає... Чи щось ще має дихати? (тривожно прислухається до кульшового суглоба)
чаревна• 11 мая 2023
Как думаете прыгожын меряет от нуля или единицы🤣🤣🤣
.
На фоне сообщений о начале контрнаступления ВСУ на донецком направлении куратор ЧВК ’Вагнер’ Пригожин заявил, что за сегодня его отряды ’продвинулись в Бахмуте ещё на 220 метров’
Ирина-bbd0• 11 мая 2023
Ответ дляСестры Гримм
всё дышит))))
jungler33• 11 мая 2023
паники нет))))
AHetfield• 11 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Вже соната любові тему створила
Так хіба залишились ті, кого вона не заблокувала? 🥴
Муркамурковна• 11 мая 2023
Ответ дляLavaLava
Ви якась непрошарена
Реально
Сьогодні шо? Четверг ще і шо треба робити по четвергах, шо б були гроші? Правильно пити кохфе з корицею... Пьєте і кажете: як кориця смаку каві добавляєє так і грошей в кишені прибавляє
А якшо є котяка вдома.... То ж вообще.. Можна озолотитись
Берете хвостатого, трете йому лапки і кажете: тру коту лапки.. Завтра будуть бабки
Ну а доя прівлеченія щастя сімейного труси можна взагалі не мати
Сестры Гримм• 11 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
всё дышит))))
Та твою ж дівізію. Так і до фобій недалеко.
Любовь Вадимовна• 11 мая 2023
Ответ длячаревна
.
от минус 1200
jungler33• 11 мая 2023
Ребята, просьба не вестись на укро-СМИшные фейки

Наш друг, Владлен Татарский, с места сообщает, что к нему прибывает всё больше Вагнеров и военных ЗС РФ.
Сохраняем тишину 🙏🏼
Работаем, братья 💪🏻
Renesmeе 16• 11 мая 2023
Ого 400 з чимось людей читає тему, ще такого тут не бачила))