Argesha• 11 мая 2023

Ну що... Спати сьогодні хтось буде?

LudaSHS• 11 мая 2023
👀⚡️Поки не з´являться хоча б якісь підтвердження тому, що розганяють російські воєнкори (а разгоняють вони, чомусь, саме паніку) — я не повірю в те, що вони пишуть.

Під підтвердженнями — відео або хоча б якісь коментарі від нашої сторони.

І вам рекомендую увімкнути холодну голову та чекати на пруфи.

🐽🚫
Сестры Гримм• 11 мая 2023
Ответ дляКонкордія
А це правда що буде примінятись на русню якась така нова зброя, яка впливає на свідомість і включає совість і клепку?
Щира правда. Симптоми такого впливу - починає чухатися политиця.
автор Argesha • 11 мая 2023
Ответ дляКонкордія
Неправда, ще не розроблено такої зброї
Сестры Гримм• 11 мая 2023
Ответ дляМатусік
Ви в якій позі 🍤🥨🥐
що так добре чуєте?))))
Поза розвалюха на дивані. Ноги в сторони і зігнуті в колінах.
LavaLava• 11 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Невже білоруси , так то може чикчирика ховать будуть
Траурні трюсля підготували?
LudaSHS• 11 мая 2023
Але! Тактичні успіхи

Поки надходять перші новини про локальні успіхи ЗСУ у приданні русні зворотнього прискорення на бахмутському напрямку, раджу набратися терпіння.

Ми на початку великого і цікавого періоду. Інформаційного в тому числі.

Це буде не ніч. Це дні і місяці
Даксо• 11 мая 2023
Ответ дляLudaSHS

🐽🚫
Ну нашим якраз вигідна така неоднозначність, якщо по правді. У рашиків там воєнкори зроблять всю роботу з залякування. Я навіть не сумніваюсь, що деякі можливо завербовані нашими.
AHetfield• 11 мая 2023
Ответ дляLavaLava
Траурні трюсля підготували?
Коричневі
LudaSHS• 11 мая 2023
Ответ дляДаксо
Так
Інформаційна війна .
Nat-li• 11 мая 2023
Ответ дляКонкордія
Я слышала, что будут отбирать экземпляры для опытов. Уже целая лаборатория недалеко от белгорода построена.
чаревна• 11 мая 2023
Вообще второй армии мира надо было шить трусы впереди желтые, сзади коричневые. Жаль уже не пригодятся, потому как мы их армию обнулим🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Dianichka• 11 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Але! Тактичні успіхи

Це буде не ніч. Це дні і місяці
Але так хочеться, щоб вже саме цю ніч ми тут потім у майбутньому обговорювали, як початкову
tarveldy• 11 мая 2023
Ответ дляLavaLava
Траурні трюсля підготували?
Інтіміпісі за 18 баксів
Конкордія• 11 мая 2023
Ответ дляArgesha
Неправда, ще не розроблено такої зброї
Вище кажуть, що правда. Я з тією людиною вище спілкувалась щодо матки, то видно, що людина компетентна в питаннях такого характеру і брехати не буле. Не те що ви зі своїми заголовками і інтригуючим мовчанням на 5 сторінок
LudaSHS• 11 мая 2023
Ответ дляDianichka
Воно почалося не сьогодні
Той же Білецький, 3 бригада
Tammy21• 11 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Лишь бы нам это не аукнулось ракетами, как всегда 🙏🙏🙏
Вечір в хату. Думаєте, якщо на русню не звертати увагу, то вони таки зберуть свої манатки та звалять?
Матусік• 11 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Піду хоч руки помию
Бо ощущеніє, шо все пропущу... Як всігда
Нє, не мийтеся і не брийтеся, всьо як перед екзаменами
Будемо всі як Ви молитися богу, вселенній, енергіям, риптілоїдам, родам, вітру, сонцю, дощу, ночі, дню
Я мабуть тільки рептилоїдам нн буду, ще присняться, а їх боюся
Конкордія• 11 мая 2023
Ответ дляМатусік
Масони другий раз в шоці
Donnafugata• 11 мая 2023
Ответ длячаревна
Там в них сьогодні нову форму презентували. Ці труси прекрасно вписались би в загальну картину ’Чмоня 2.0’
Сестры Гримм• 11 мая 2023
Ответ длячаревна
О, матрьошка намалювалася. Одненька. Заблукала мабуть.
Безникая• 11 мая 2023
Я очень молюсь чтоб наши все остались живы
Сестры Гримм• 11 мая 2023
Ответ дляКонкордія
Масони другий раз в шоці
Аж, жезл сили з рук випав.
ol_kin• 11 мая 2023
Ответ дляTammy21
Тю, почитайте шо воно пише. Як би у мене була машина часу я б цю курву в Маріуполь 24 лютого 2022 року відправила
Матусік• 11 мая 2023
Ответ дляol_kin
Ще зперіоду Лікаря висять, а то дуууже давня історія
У Вам люстра ранена?)
Конкордія• 11 мая 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ні, то норм , шота ви недопоняли просто
Ирина-bbd0• 11 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Всєм лєжать! Работаєт сєдьмой центр інформационно-псіхологічєскіх опєраций!
Кстати что примечательно. Читаю с утра ЯП. Гоняют ватноголовое стадо по темам якобы ’свои’
Как только не троллят и не издеваются над имперцами.какими словами только не укрывают .
Посмотрим что дальше
LavaLava• 11 мая 2023
Ответ дляAHetfield
Коричневі
Безникая• 11 мая 2023
Ответ дляOchen_lubov
Админы, заблокируйте за необоснованный вброс на панику.
Девочки, вы че? Новости не читаете? Там весь интернет уже гудит , куча видео с бегством
Муркамурковна• 11 мая 2023
Ответ дляМатусік
Та я вже отмінила натягуваннЯ лиця
Вспомнила, шо риби сольоної наїлась, завтра зранку сама натягнеться
В общім не Советчіца, а пособіє по тайм- менеджменту
Безникая• 11 мая 2023
Ответ дляDianichka
А шо вже сьогодні?)))))
Еще со вчера