Не зви чайна• 12 мая 2023
Хто робив ремонт 2-5 років тому покажіть свою кухню і особливо плитку на підлозі
Фима Собак• 12 мая 2023
Свеило бежевый мрамор, керамогранит большой 60 на 120. И на полу и на рабочей стенке. Очень довольна
Рання пташка• 12 мая 2023
у нас светлый беж под мрамор , 60×60 с легким блеском , видно только на солнце , классная тесиура, хорошо моется и самое главное пол всегда выглядит чистым и на входе тоже он лежит
Мрію про космос• 12 мая 2023
Ответ дляРання пташка
Да? У меня такой надо 1-2 раза в день мыть
Мрію про космос• 12 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
Под дерево
Вот это дело. Был такой, было всегда чисто
Малая Налегке• 12 мая 2023
Кухню робили майже 3 роки тому, підлогу стару лишили, показувати? Найкраща підлога - поитка під дерево. І завжди актуально і немарко.
Ананомчикус• 12 мая 2023
Блакитний керамограніт 60*60, шви затерті темно синім, так практичніше. Стіни повністю кахлв - м´ята і молочний білий.
Боневтікла• 12 мая 2023
Ответ дляРання пташка
Покажіть. Цікаво.
У нас також є беж, але сміття видно. Плануємо робити ремонт на дачі, там прибирати не дуже хочеться часто, то ж питання плитки відкрито.
Не зви чайна
• 12 мая 2023
Ответ дляБоневтікла
Купили її якраз 2 -2,5 роки тому. Поклали нещодавно. Підходить? На фото частини кухні)
Це моя мрія
А можете сказати як вона конкретно називається
Вона гладенька? Не текстурна?
Ms. Откровенность• 12 мая 2023
Ответ дляБоневтікла
Ще вам тут напишу,як же ця плитка мені подобається)
Не зви чайна
• 12 мая 2023
Ответ дляБоневтікла
Якого хоч виробника вона і яка приблизно довжина ширина
Боневтікла• 12 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна
Це моя мрія
Вона гладенька? Не текстурна?
Тексттурна, але не сильно, з прибиранням проблем немає. Timeless nut.
Боневтікла• 12 мая 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Це ви вчора назву питали в іншій темі?
Бджолина королева• 12 мая 2023
Боневтікла• 12 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна
20*120. Там на фото є повна назва. Ось замовили нещодавно це пару метрів, щоб замінити плиточки в разі чого, бо колекції часто змінюються, то ціна менша ніж на сайті що на фото скріні. 2900 за метр))) не дешево всерівно. Але гості часто присідають, трогають, бо не вірять що це плитка.
Вподобайден• 12 мая 2023