Кинг-Конгша• 12 мая 2023

Як жінки не набирають вагу під час вагітності?

Це залежить від генетики , чи від того як ми харчуємось під час вагітності? А якщо наприклад дуже хочеться їсти? То можна не їсти? Дитині це не нашкодить?
Пекельнi Борошна• 12 мая 2023
Та якщо жінка з зайвою вагою, або шаленим токсикозом…
Я за перші 20 тижнів з 62 стала 56. Зеленого кольору ходила. Краще б набирала
Щебетуха• 12 мая 2023
Мене чотири місяці нудило так, що навіть думки про їжу не допускала. Та й потім не сильно хотілось
Глас_Народа• 12 мая 2023
Я склонна к полноте, но ни в первую, ни во вторую беременность я вес не набрала. Ладно с первой у меня всю беременность был ужасный токсикоз, но со вторым до 12 недели, и с ним аппетит был хороший. Но я после родов весила на 7 кг. чем до беременности. Чудеса, не иначе, как это объяснить, я не знаю
Смажена полуничка• 12 мая 2023
мне начало хотеться кушать только вот на 30 неделе, прям жуткое чувство голода прямо с утра
Нематрьошка• 12 мая 2023
Я їла лише м´ясо, кабачки та яблука. Так хотілось мені. І працювала до 37 тижня в звичному ритмі. А в жіночій консультації мене ругали за набір ваги. Це все так індивідуально
Намакушка• 12 мая 2023
Не знаю. Я набрала 17кг, но у меня недовес,поэтому первые месяцы видимо организм добирал свое. Толстой не была. Через год после рождения ребенка весила еще меньше, чем до беременности.
Бджолина королева• 12 мая 2023
То есть, если вы себя остановите и не съедите 25 булку «це зашкодить дитині»?
У меня две подруги, одна набрала 6 кг за беременность, вторая 31 кг со славами «ребёнок требовал». Обе родители деток с весом 3100 кг. Только то, что «требовал ретенок» у одной теперь свисает тремя складками во всех местах
Mashashula• 12 мая 2023
Набрала за вагітність 11 кг. Це рахується не багато. Надавала перевагу не калорійним перекусам, більше фруктів, овочів, не їла фаст фуд і не пила солодку воду ( і в повсякденному житті не їм таке). На останніх термінах старалась побільше рухатись, гуляти. Також на останніх термінах і в 4му триместрі дуже їсти хотілось вночі ( такого ніколи не було ні до, ні після). Я собі в перекусах нічних не відмовляла, пила йогурт чи з´їдала банан або яблуко або щось легеньке.

Як на мене краще не ходити голодною це стрес для організму , їжте щось корисне і лише до того рівня щоб не мучатись від голоду, не переїдайте.

Деякі подруги набирали більше через те шо вони в прямому сенсі їли за двох, чи через набряки ( рідина накопичувалась і організмі). Через стрес теж переїдають. Є і ті в кого гормональні проблеми, більшість з них мабуть через проблеми зі щитовидкою ( в мене вони теж є, але я приймаю ліки на постійній основі) , і під час вагітності робиться аналіз на рівень кормонів і глюкозотолерантний тест.
Блакитна устриця• 12 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Те саме. Маю зайву вагу все життя. Але вагітність без зайвої ваги і поки годувала теж не було ніяких набирань, хоча їла багато.
Безлім на все• 12 мая 2023
Розкажу про свій досвід. Я схильна до повноти, мама гладка, тато в тілі,бабусі всі були повні. То ж я розуміла, що з моєю любовь доїжі я буду пишна та гарна, якщобудуїсти вче що схочу. Ото ж під час вагітності не їла солодкого взагалі, борошняних виробів, не їла за двох, обмежувала себе. Тоді ще про ПП ніхто і думки не мав, принаймні так масово. Ото ж коли мені хотілось торт, чи булки я купувала і нюхала, уявляючи смак. За вагітність набрала 9 кг,дитина 3.800 народилася. А от зараз мене разнесло знатно, бо їм все підряд, заспокіюючи себе, що то вік і клімакс. Мені зараз 43. Але ж я розумію, що справа в харчуванні і в відсутності руху.
Аленький носочек• 12 мая 2023
До беременности весила 46-48 кг. За беременность набрала 22 кг - врач все время ругала меня, но я не ела ничего больше чем обычно. Откуда и почему так случилось абсолютно не понимаю. Ребенок родился 3700. Через пол года вернулась в свои 48 кг.
Сокодавка ще та• 12 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Как не набрали если аж 7 набрали.
Безсовісна кума• 12 мая 2023
Две беременности набирала по 8-9 килограмм. Еда как обычно, никаких ’за двоих’.
Жена брата Админа• 12 мая 2023
Я лежала всю вагіність і з двійнею. Набрала 72кг. Після їх народження через день вже була 58, через тиждень 54. Нічого не робила в плані дієт. До вагітності 50 кг
Первоклашка Я• 12 мая 2023
Я склонна к полноте, но за беременность набрала максимум 10 кг (с учетом веса плода)
Бесконечность-не предел• 12 мая 2023
За первую беременность набрала 17 кг, за вторую - 19. Скинула через 3-5 месяцев без диет и спорта.
волосатое стекло• 12 мая 2023
Я генетично худа,то набрала лише 5 кг,дитина народилася 3400.Вілразв після родів,вага стала меншою,чим була
miss.olja• 12 мая 2023
Муж очень следил за моим питанием, ела все только полезное, без сладостей, вот и набрала 2 кг по факту)) После родов была худее чем до беременности
Глас_Народа• 12 мая 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Как не набрали если аж 7 набрали.
Весила на 7 кг. меньше чем до беременности
Пропустила там слово меньше))
Тут надолго• 12 мая 2023
Молча.
После 30 недель, когда токс отпустил давно-поняла, что позволяю себе лишнего в еде и прекратира жрать’за двоих’
Это неполезно ни мне, ни ребенку было.
В танке• 12 мая 2023
під час вагітності був гестаційний діабет, не можна було їсти солодке, треба було слідкувати за споживанням вуглеводів. за вагітність набрала 5 кг.
Нафаня Маня• 12 мая 2023
У меня был лишний вес и токсикоз, есть хотелось, но сильно тошнило от всего кроме кислых фруктов. На начало беременности вес был 65, рожать шла с весом 73, сразу после родов была 60 кг, этот вес со мной был года 2.
Цукрові вишні• 12 мая 2023
Я думаю, це від генетики залежить.
Я взагалі не набирала вагу ніколи. Від 18 до 37 років завжди в одній вазі була 48-49 кг. Останні пару років набрала 2,5 кг.
У вагітність першу - не набрала взагалі, після родів ще ’-3 кг’.
За 2-гу - кілька кг. Їла все, що хотіла, На перших етапах токсикоз був, потім ок, дітки 3200 та 4200 народились.
Працівниця року• 12 мая 2023
У меня это не генетика точно. Только живот нарастает за беременность, с роддома выхожу без живота и худее чем до беременности( это немножко проблема, т к одежда вся велика и вид не очень здоровый, как дрыщ худая)
Мама Карло• 14 мая 2023
Генетика у мен, катастрофическая. Вела подсчёт калорий. На время беременности в первый триместр - 2200, второй - 2400, третий - 2600. Как сейчас помню) а так моя норма - 1600 в день. Через месяц после родов уже были видны остатки пресса из прошлой жизни. Через 2 недели после родов носила свой xs