КротоТо• 12 мая 2023
Їду в секонд. Кому що глянуть, що цікавить?
КротоТо
• 12 мая 2023
Ответ дляЛенок Галянт
гляньте льон. що є цікавого)
Багато чоловічих тенісок лянних і суміш, брмбезні, і так тенісок багато класних, і це останній день
tatyakalina• 12 мая 2023
Ответ дляКуетолог
Карнавальные платья красивые качественные и без запаха если будут - несите) Можно хендмейд, но аккуратный.
Вам для взрослых или для детей? У меня раньше был прокат карновальных детских костюмов, до сих пор на складе лежат. Давно хочу их продать оптом за сколько-нибудь
парИла я парИла• 12 мая 2023
Ответ дляКуетолог
Просто нравиццо такое. Раньше даже коллекционировала)
нічосє. Це ж окрему кімнату треба мати під таке.
КротоТо
• 12 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
А жіночої сорочки оверсайз немає там випадково?Блакитна, біла?
Немає
КротоТо
• 12 мая 2023
Ответ дляпарИла я парИла
В мене дитячих костюмів ціла шафа. Думаю може на НР давати оголошення і здавати в оренду.
КротоТо
• 12 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Те,что справа какой размер и цена ?
12 розмір, 125, чи 175, повна 250, чи 350
КротоТо
• 12 мая 2023
Ответ дляНаверняка
І жилет для дівчинки на ріст 158.
Немає такого, літо, шорт багато
КротоТо
• 12 мая 2023
Ответ дляНічна ненажера
Интересно )
А как подробнее узнать кое-что? )
Що Ви маєте на увазі?
Нічна ненажера• 12 мая 2023
Ответ дляКротоТо
Що Ви маєте на увазі?
Интересует пара замеров (ПОГ и длина от плеча до линии отреза)
и цена )
КротоТо
• 12 мая 2023
Ответ дляНаверняка
Лего оригінал і ляльки типу барбі і монстер хай.
Ніколи не бачила такого
КротоТо
• 12 мая 2023
Ответ дляНічна ненажера
и цена )
Ціна, 125, заміри не можу, вжепоїзала, я на годинку заскочила, реально години 3 потрібно.
КротоТо
• 12 мая 2023
Сьогодні мало часу було, та й багато розібрали, останній день. Тому взяла лише простинь на резинці (просто бомбезна) -175 грн, сукню собі - 125 грн, шорти чоловічі - 175 грн, теніску 100% льон, як матрасик - 125 грн. Багато суконь, брюк, капрі, шорт на літо нових, багато великих розмірів брюк, просто гігантських, багато жіночих комбезів, футболок, блуз, тунік - море, джинс багато.