Задавайте питання, на декілька відповім. Дивлюсь на картах Таро (вказуйте вік та імʼя людей про яких йде мова)
Буду рада якщо після моєї відповіді дасте feedback.
Крайня невістка• 12 мая 2023
Александр 38, Елена 37. Найдем ли квартиру для сьёма в скором времени в другом городе? Вообще стоит ли переезжать и менять работу?
Файна цьоця• 12 мая 2023
Ответ дляМальчун-задирун
вам не соромно
Ну какой здоровый нормальный человек будет верить в эту чушь и еще на форуме спрашивать?
Весела пiсенька• 12 мая 2023
Анжеліка, 17 років
Коли виїду за кордон, у цьому чи наступному році?
Дякую