Прикуси Язика• 12 мая 2023
Обмеження по віку в школах Києва
Дівчата, таке питання: мені відмовили прийняти дитину до школи в Києві з причини, що на протязі вересня їй ще не буде 6 років, і в той же самий час мою дитину приймають до школи в іншій області, оскільки до кінця цього року їй буде 6.Як так?Школи Києва встановлюють свої правила?Тепер питання: чи можемо ми тепер посеред року претендувати на місце в школі в Києві за місцем реєстрації як перевод з школи іншої області до школи Києва?
Прикуси Язика
• 13 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Я вчитель початкових класів. Про яку співбесіду мова? Ще й з бальним оцінюванням?
Ваша дитина може всидіти 4-5 уроків по 35 хвилин?
Швидко переодягнутися самостійно, сходити до туалету?
А на дистанційному навчанні? Чи вдасться дитині бути уважною і не втратити інтерес до навчання?
Дуже добре подумайте, чи вона дійсно готова до школи.
Доброго дня, мова йде про співбесіду з психологом для вступу до школи в іншій області, не знаю чи зможе висідити, дізнаюсь в вересні.Але діток приймають всіх, кому виповнюється 6 до кінця цього року і я точно знаю, що моя донька не сама молодша буде.В класі всього 20 учнів.
Теща дочки• 13 мая 2023
У мене була дівчинка, яка вміла читати і обчислювати, але була зовсім не готова на психо - емоційному рівні. Щодня плакала через будь-яку дрібницю, не могла сконцентруватися і у першому класі жодного дня не прийшла вчасно до школи.
Теща дочки• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Через рік можливо буде вже не актуально, а податки з повністю білої зарплати платяться вчасно протягом багатьох років.
Це тут до чого?
Оябунчик• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую Вам! Нарешті довгоочікувана порада!)
В мене також донька народилася в жовтні, але вона в мене маленька і тендітна. Я спеціально її 2 роки в молодшій групі в садочку залишала, щоб вона зі своєю групою випустилася перед школою. В школу віддали в 6,10. За останній рік перед школою вона дуже психологічно змінилася. А син пішов в 6.2 - то він взагалі в мене ’малий дорослий’ був. Треба дивитися по дитині, Ви мама і краще знаєте.
Лепешечка• 13 мая 2023
Ответ дляВельми шановна
В первом классе короткие уроки и есть даже сон.
5 уроков , нуш если что)) Где это сон?)))
Прикуси Язика
• 13 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Це тут до чого?
До того, що хотілось би встигнути скористатись своїм правом на безкоштовну освіту. В країні війна і все змінюється досить швидко.
Кудряшка Сью• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Через рік не буде безкоштовної освіти? Початкова школа вскрізь безкоштовна
Мадам Подлинник• 13 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ніяка це не теорія, а саме що не єпрактика - є в класі пятирічка, яка носила ще зайчики в школу гратись, а в однокласниць в головах вже далеко не іграшки були... поведінка, повадки були ще в неї дуже дитячї, її просто не сприймали, хоча дівчинка була розумна...
Ну так это единичный случай, у меня другой опыт, я ноябрьская, пошла в не полных 6, кроме меня еще две девочки чуть старше меня и мальчик, никаких зайчиков никто из нас в школу не носил), да и в принципе игрушек и с одноклассниками общались без проблем, разницы не было кто старше или младше, у меня в принципе класс достаточно дружный. Более тесно общались, в основном, с теми кто рядом живет, вместе в школу и из школы, вместе гулять после школы или в гости к друг другу. Случаи разные бывают, дети по разному развиваются, очень многое зависит от детей в классе, учиться может быть не комфортно даже если пошел в 7. Я не понимаю, вы не дружили с детьми младше себя, что считаете возраст такой проблемой для общения? У меня подружки были и на 3 года старше, и на 3 года младше, и так не только у меня среди моих знакомых.
Теща дочки• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Запитайте по яким підручникам будуть йти діти в тій та іншій школах.
Бо в області математика може бути за Лишенко. Це легка програма і 5-річка потягне.
А у місті може бути Логачевська і це дуже важкий підручник.
Прикуси Язика
• 13 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Через рік можливо ми поїдемо в іншу країну і документ про закінчений перший клас там точно не буде зайвим.
Теща дочки• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Ви мене прямо здивували.
Навіть, якщо освіта буде платною, вона буде такою для усіх класів. Навіть, якщо хтось уже в 11 класі.
І будьте готові до того, що не буде групи подовженого дня.
Прикуси Язика
• 13 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Дякую Вам за пораду!
Пасти Ла• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Тому що дитина вже читає в розв´язує приклади, пройшла з високим балом співбесіду
В мене теж дитина все робила і множила в п’ять років вде навіть з двозначними. Віднімання і додавання було в рамках тисячі. І він би потягнув навчання, але я бачила, що рано. І віддала в 7,5 років. І яка була колосальна різниця з шестирічками. Бо син був зібраним, уважним, фізично виносливим. Розумів навіщо він прийшов в школу. В цьому розі він пройшов другій і третій класи одночасно. Дуже легко далась програма, хоча в них змішана з НУШ та Ростку. Дивлюсь тепер на молодшу і думаю, що рано точно віддавати не буду, в неї характер в рази непосидючіший
Кудряшка Сью• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Розсмішили, кому він треба документ про закінчення першого класу в Україні... її і так приймуть до школи в 6-7 років
Прикуси Язика
• 13 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Ви мене прямо здивували.
Дякую, після державного садочку, де потрібно було принести довідки від двох працюючих батьків , на групу продовженого дня я і не розраховую...
Кудряшка Сью• 13 мая 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Чесно, не дружила з такими, не цікаво було, +/- рік, і то коли старшою була... чим менший вік, тим більше різниця відчувається... навіть зі школи памятаю учнів зі своєї паралелі, і старших класів, а з менших паралелей майже нікого.. те саме і в університеті - менших курсів взагалі не знала...
Прикуси Язика
• 13 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
До школи приймуть при умові, що у дитини був досвід соціалізації.Оскільки з садочком із за ковіда та війни ми пролетіли, то залишається школа.
Кудряшка Сью• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Немає такої умови, у відповідному віці всіх беруть до школи, бо вона обов´язкова, дитина не може не ходити до школи
Прикуси Язика
• 13 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Може ходити до нульовки, а це знову таки витрата часу.
Прикуси Язика
• 13 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Розумію, якщо так буде у нас, то звичайно заберемо документи.
Теща дочки• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Ну, в принципі це зрозуміло, що просили довідки.
Садочки/ школи - бюджетні організації, які фінансуються з бюджету, вибачте за тавтологію.
Якщо батьки не працюють офіційно=не платять податки, а якщо не платять податки -не мають права на безкоштовне користування тим, що фінансується з податків.
Так це пояснюється у відділах освіти.
Ну і звичайно, що нині закриті 70% садочків. І в залишок потрібно помістити тих дітей, кому це дійсно потрібно.
Так це пояснюється у відділах освіти.
Телефон Рубика• 13 мая 2023
В законе прописано, что принимают в школу, как правило, с 6 лет, потому могут отказать. Но можно предоставить справку от психолога о готовности ребенка к школе. Минимальный возраст - 5,9 на 1 сентября
АяВсёЗнаю• 13 мая 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Це в якій школі таке? В Києві не знаю таких.
У вальдорфские школах, але туди з 7-ми беруть.
Прибираю щодня• 13 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Мені автор того посту так і не відповіла адекватно. Номер школи вона не знає де вчиться, як вона каже, її дитина. В тому то і справа, сказала А, кажи Б, а там стіна.
Але я знаю багато шкіл різних районів Києва і вперше чую, що в школах діти сплять. Нормальної відповіді у неї нема, але Вам, дякую. Тепер зрозуміло. Якщо не помиляюсь, то це приватна школа.
Зараз все скажу• 13 мая 2023
Ответ дляВельми шановна
Нет, в обычных школах.
В обычных школах давно позабирали спальни под классы
Зараз все скажу• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Вот откуда ноги растут... Это как студенты сейчас поступают, ко орые сидят в Германии, нужно чтобы все онлайн было и поступление, и подача документов и учеба. Годик поучиться, а после первого курса поступать в Германии...
Прикуси Язика
• 13 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Так це пояснюється у відділах освіти.
Так, все логічно, але чому довідки від двох батьків?Якщо мама працює і платить податки, ще не факт що тато живе разом і може дивитись за дитиною.У всіх дуже різні життєві ситуації, особливо у воєнний стан.