Прикуси Язика• 12 мая 2023
Обмеження по віку в школах Києва
Дівчата, таке питання: мені відмовили прийняти дитину до школи в Києві з причини, що на протязі вересня їй ще не буде 6 років, і в той же самий час мою дитину приймають до школи в іншій області, оскільки до кінця цього року їй буде 6.Як так?Школи Києва встановлюють свої правила?Тепер питання: чи можемо ми тепер посеред року претендувати на місце в школі в Києві за місцем реєстрації як перевод з школи іншої області до школи Києва?
Сарафанное радио• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Ясно, але як теперь взагалі вибити там місце?
Через рік
Ясамаякрасивая)• 12 мая 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Я не знаю. То ви не туди питання задаєте))
Ой, вибачте, то вже тицяю не туди.
Прибираю щодня• 12 мая 2023
Ответ дляВельми шановна
В первом классе короткие уроки и есть даже сон.
Це в якій школі таке? В Києві не знаю таких.
Новорічна пальма• 12 мая 2023
Автор, зачем так рано? Моему 6 будет 1 октября и я его планирую отдавать в неполные 7, а будь моя воля, так отдала бы в неполные 8
Ms. Анонимная• 12 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
А що вам забороняє? Закон не проти. Мають піти в школу діти, яким на 1 вересня є 7 років, вашому ще не буде
Новорічна пальма• 12 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Хочу что бы с одногодками +/- учился, а вообще посмотрю, старшую отдала в 7 и в ноябре ей 8 исполнилось
Прибираю щодня• 12 мая 2023
Ще врахуйте обовʼязково що є ще війна та є онлайн навчання бо не вистачає укриття для всіх дітей. Ваша дитина готова буде вчитися онлайн? Це дуже складно.
ЯсноВидящая• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Тому що дитина вже читає в розв´язує приклади, пройшла з високим балом співбесіду
І пише каліграфічним почерком ?
Школа це сидіти, слухати, і бути самостійним !
Психологічно дитина готова до школи у 7 років - саме до кожнодневних занятть.
Маю приклад, коли маленьку дитину віддали до школи, вона через місяць її зненавиділа, бо дуже втомлювалась !
Новорічна пальма• 12 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Но правда тогда ещё в 7 шли в школу, а сейчас в 6
Прикуси Язика
• 12 мая 2023
Ответ дляСарафанное радио
Через рік
Через рік можливо буде вже не актуально, а податки з повністю білої зарплати платяться вчасно протягом багатьох років.
Прикуси Язика
• 12 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Ребенок нудится дома и кружков ей мало, хочеться общения, подружек, в садике все младше и на голову ниже
Сарафанное радио• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Чому неактуально?
Лгин• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Це все ’ни о чем’. Рано!
Диви яка я пава!• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Очень важна психологическая подготовка ребенка к школе, а не его умение считать или читать. Но это не зависит от возраста ребенка.
Ребенок готов к школе, если он может быть усидчивым, сосредоточенным на учебе, слушать учителя и взаимодействовать в коллективе, выполнять домашние задания.
ЯниЯ• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Автор, подумайте двічі. Всі психологи в один голос зараз говорять, що краще в 7. Так, є дітки, яким і в 6 норм, але школа-це не про читати і писати, головне- має бути розвинена вольова сфера, закінчитись формування кисті руки (коли всі кісточки зростуться).
Я віддала сина в 6 і лише потім зрозуміла,що рано (хоча його тестували двіі, казали-готовий). На той час він вже був дуже сильний інтелектуально (читав-писав-рахував-то взагалі як базова функція, тобто окрім того ще була чудова логіка, енциклопедичні знання грунтовні, іноземна). Але в першому класі почався треш.Він не витримував довго сидіти (бо мозок ще не розуміє, на фіга то все), зі школи приходив дуже рздратований і втомлений, в нього боліла рука, бо одне діло написати рядочок,а друге-2 сторінки прописів.І потім ще домашка..
Знайома віддала в 5.10, в кінці першого класу запропонували дитину лишити на другий рік, бо, поки діти писали приклади, її мала вставала потанцювати і гралась в куточку лялькою.
Ms. Анонимная• 12 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
В діючому законі написано, що переважно ідуть в 6 але точно мають піти, якщо на 1 вересня виповнилось 7. Тобто якщо у дитини день народження, наприклад, 2 вересня, то вона цілком законно може піти в 1 клас у віці без 2х днів 8 років. Чи треба так, то інша справа але право таке є
Сосиска_Втесте• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Наступного року бийте.
Новорічна пальма• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Гуляйте на площадках, в парке. Мои вообще в садик не ходили и нормально, никому не скучно, но правда я все время с ним играю и занимаюсь.
Новорічна пальма• 12 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Спасибо, не знала)
Прикуси Язика
• 12 мая 2023
Ответ дляЯниЯ
Дякую, я це врахую, якщо дитині буде настільки не комфортно, то я зможу забрати документи в першій місяць.
Пишу_граммотно!• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Это ещё не говорит о том, что ребёнку будет легко в 1 классе.
Руда ліса• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Яку співбесіду? Який ще бал?
Kot_v_meshke• 12 мая 2023
Ответ дляВельми шановна
Это если школа-сад, это не повсеместно.
Мадам Подлинник• 12 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Если считаете, что пора, отдавайте, говорю как ребенок, которого отдали в не полных 6 (ДР в ноябре), при этом ни читать, ни писать не умела, тогда практически никто не умел при поступлении в школу.
Вельми шановна• 12 мая 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Полно в Киеве, поищите поиском.
Вельми шановна• 12 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Это если школа-сад, это не повсеместно.
Нет, в обычных школах.