Прикуси Язика• 12 мая 2023

Обмеження по віку в школах Києва

Дівчата, таке питання: мені відмовили прийняти дитину до школи в Києві з причини, що на протязі вересня їй ще не буде 6 років, і в той же самий час мою дитину приймають до школи в іншій області, оскільки до кінця цього року їй буде 6.Як так?Школи Києва встановлюють свої правила?Тепер питання: чи можемо ми тепер посеред року претендувати на місце в школі в Києві за місцем реєстрації як перевод з школи іншої області до школи Києва?
автор Прикуси Язика • 13 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Вот откуда ноги растут... Это как студенты сейчас поступают, ко орые сидят в Германии, нужно чтобы все онлайн было и поступление, и подача документов и учеба. Годик поучиться, а после первого курса поступать в Германии...
В нашем случае мы практически не пользовались услугами госсадика и ребенок не был толком в коллективе с воспитателем, хотелось бы очень получить социальный опыт.Может и не поедем никуда( зависит от войны).Вообще не поняла Ваш смайлик- Вы ведь смогли получит высшее образование, причем в мирное время, почему другие не имеют на это права?
Зараз все скажу• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
потому что не нужно им наше образование, только один год, забранный у других абитуриентов
автор Прикуси Язика • 13 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Если речь идёт о Германии, то для поступления там учатся в Германии 13 лет в Гимназии, окончание нашей 11 летней школы не достаточно для поступления, а окончания первого курса в Украине дает право поступать в Германии.Почему нельзя воспользоваться этим нашим абитуриентам?Это пробелы в нашей системе образования, а не забранные места кем то ..
АяВсёЗнаю• 13 мая 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Мені автор того посту так і не відповіла адекватно. Номер школи вона не знає де вчиться, як вона каже, її дитина. В тому то і справа, сказала А, кажи Б, а там стіна.
Але я знаю багато шкіл різних районів Києва і вперше чую, що в школах діти сплять. Нормальної відповіді у неї нема, але Вам, дякую. Тепер зрозуміло. Якщо не помиляюсь, то це приватна школа.
У Києві є декілька шкіл. Київвткі школи дуже хвалю, я закінчила 3 річний семінар для викладання у Вальдоріській школі, була у всіх школах України.

Почитайте про педагогіку, про підхід, всі теми про секту - повна дурня. Але й великі знання - не про вальдорфчьку школу.

Це школа для здорової людини, бкх перевантаження, нікчемного оцінювання і гонуи за невідомо чим.

Нажаль, школа у Дніпро і знищується її керівництвом, сподіваюсь на зміни для нас.

А Вам бажаю знайти те, що потрібно саме вашій дитині
Прибираю щодня• 13 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю

Я вже знайшла, дякую.