Майданщица• 13 мая 2023
Де цікаво буде хлопцю 7 років в Києві?
Де цікаво буде хлопцю 7 років в Києві, крім дитячих кімнат та пейзажної алеї, порадьте будь-ласка місця
Nelly-4875• 13 мая 2023
Детская укрзализниця в сырником парке, в Гулливере какой то музей открыли, ну и детские аттракционы в блокбастере или лавине
Мне без сахара• 13 мая 2023
В 7 років мій малий обожнював Місто професій, що в Блокбастері і в Артмолі. Ще є на Подолі класний музей фотоілюзій, там виходять прикольні фото, природознавчий музей насилу обійшли, але скелети - то було круто, Океанаріум, парк розваг в Республіці чи в ЛавінаМолі або в Блокбастері це топчик для малого
Ответ дляШопингмонстр
Експерементаріум-не знаю чи працює
+++
Класне місце, і активне, є що помацати, покрутити, подивитися
Майте на увазі там окрім огляду локацій всередині ще є додаткові платні шоу, дуже цікаві, наприклад, тесла шоу, там так гарно мерехтять блискавки під музику, розказують про струм,але дуже гучно, не знаю чи приємно буде Вашій дитині
барабанщица• 13 мая 2023
Ответ дляOl-a
Музей науки на ВДНХ, музей води.
+++. В музей науки мій першокласник нещодавно їздив з класом на екскурсію- вражень море, цікаві інтерактивні експонати, дітям дуже сподобалось.
Музей води- теж цікаво. Можу порекомендувати ще Океанаріум біля Дитячого світу на Дарниці.