Не гоню• 13 мая 2023
Кому потрібен поганючий Корс?
Знижка -25%, до 18.05
Уравнобешенная• 13 мая 2023
Нормальный поганючий Корс. Есть и сумка и кроссы, и одежки. Все поганое, мое любимое...
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Вам не стрит идти в продажи 😂🤣
Я і не збираюся. Це не моє. Одного продажника достатньо в сім´ї.
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
А чего поганючий? У меня 2 косметички, на их качество не жалуюсь)
Я теж не жаліюсь. Ви що не знаєте, що місцеві олігархині на нього плюються. Сумки чудові - ціна якість вище всяких похвал.
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ дляУравнобешенная
І я люблю сумки. Взуття не зайшло.
Ашотакоя• 13 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Я не бачила, щоб хтось плювався. Навпаки тут більшість купує ноунейм судячи з тем з фото
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Ви що, пишуть краще ноу нейм, ніж корс, його підробляють, у Вас підробка, щось там на буковках гадають - фейк, не фейк. І все в такому ж дусі. Звичайно ж є ті, хто любить, купує, носить і їм байдуже на фукалок. Тема для них.
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Ну і ноунейм теж є хороші сумки.
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Есди собачка-то я заберу 🤣
🐶🐕🦮🐕🦺🐩? Щооооо?
ЖаннаНеАгузарова• 13 мая 2023
Ответ дляНе гоню
🐶🐕🦮🐕🦺🐩? Щооооо?
Какого корса Вы имеете ввиду?
и под словом поганючий?
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Какого корса Вы имеете ввиду?
и под словом поганючий?
Бренд такий 🤣, для бідних, бо для багатих - поганючий.
Рожки-да-ножки• 13 мая 2023
У мене сумочка- класна. Раніше купувала ноу нейми, стирались угололочки чи цепочка псувалась. Ця виглядає гарно.
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Таку зносила формою, тільки без лого, однотонна, руда, класна, ідеальна по розміру, формі кросбоді. Зараз більша, більш офіційна, але теж крута.
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ дляБокс-орун
НАРАЗІ ВЕБСАЙТ НЕ ПРАЦЮЄ
у мене таке пише
Посередник написала, що вхід через vpn
Бокс-орун• 13 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Посередник написала, що вхід через vpn
Дайте якісь фото, цікавить рюкзак, впн здається платний
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ дляБокс-орун
Так, платні, але там невеликі суми, на значний період. Я ще не заходила, не скачувала vpn, побачила анонс, поділилася.
буреЛОМКА• 13 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Посередник написала, що вхід через vpn
Зараз спробую зайти через vpn.
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Зараз спробую зайти через vpn.
Який у Вас, який скачати? Дякую. Якщо щось цікаве є - кросбоді, рюкзаки, покидайте нам фото, пліз? Я написала посереднику, яким впн вона користується, ще не відповіла.
буреЛОМКА• 13 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Ура! Змогла, нарешті зайти! Vpn звичайний, безкоштовно скачала у плей маркеті. Він у мене вже давно. Такий білий ключик на зелену фоні - це його логотип.
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Дякую. Тільки країну США виберіть, а то у Вас Німеччина, схоже
буреЛОМКА• 13 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Дякую, я вже це зрозуміла. А то дивлюсь і думаю, щось я таких слів не знаю
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ длябуреЛОМКА
В мене щось не виходить ввійти, в ВПН чомусь угорщина світиться.
буреЛОМКА• 13 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Там не завжди США можна вибрати. Тому що безкоштовна версія.
Не гоню
• 13 мая 2023
Ответ длябуреЛОМКА
В мене вийшло.
буреЛОМКА• 13 мая 2023
Ответ дляНе гоню
В мене вийшло.
І в мене вийшло)
Дякую Вам, авторе, за цю тему. Я зараз нічого не збиралася купувати, але хоч подивлюсь, чи варто замовляти з США🤔