Пошаманю• 13 мая 2023

Повелась на знижку. Яку?

Потрібні поради? Розумію, що чорна на зиму нуд, але і блакитна подобається. А ще може рюкзак, але з ними стрьомно, що не контролюєш.
Даю справку• 13 мая 2023
Рюкзаки такие не люблю, а сумка больше голубая понравилась
Квітка Миру• 13 мая 2023
Сумки класні, в мене чорна схожа- універсальна на всі випадки життя. Рюкзаки ні..
Не стесняюсь• 13 мая 2023
Я хотела себе голубую сумку или рюкзак, но хорошо что купила черную, потому что голубой цвет разонравился за пару месяцев.
Смотрите сами.
автор Пошаманю • 13 мая 2023
Ответ дляДаю справку
І мені, я мамі блакитну замовила, от думаю собі теж її, чи чорну. А чим рюкзаки не подобаються? В мене такого жорсткого не було ніколи?
Первоклашка Я• 13 мая 2023
Не беру вже МК давно, бо на ринку стільки палі , що один в один, якось не прикольно
Пластилин_Колец• 13 мая 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Тільки хотіла це написати.
Даю справку• 13 мая 2023
Ответ дляПошаманю
Ну чёрная более универсальная, голубая не под всё будет подходить, но она смотрится как-то нежнее что-ли и интереснее. Рюкзаки подобные мне в принципе не нравятся, ассоциации с какими-то японскими школьными ранцами, особенно первый. Второй ещё более менее
Дали полный бан• 13 мая 2023
Голубую. У Корса красивый голубой.
Шалена невинність• 13 мая 2023
А по чем рюкзаки?
Вподобайден• 13 мая 2023
Мені подобається блакитна, останнім часом подобається цей колір, вчора сама купила блакитну сумку і жакет, хочу ще якесь взуття.
бифидобактерияЖоржик• 13 мая 2023
Перша гарна сумочка.
стихи• 13 мая 2023
Я собі таку замовила, тоже хочу ще одну більш універсальну
КонФФетОшка• 13 мая 2023
Вообще уныло голубой (
автор Пошаманю • 13 мая 2023
Ответ дляШалена невинність
А по чем рюкзаки?
149 і 199 - ще -25. Сумка 74$ з копійками.
автор Пошаманю • 13 мая 2023
Ответ длястихи
Гарна. Вона вмістка, телефон, окуляри, гроші, карти, помада влізуть?
маминаБубочка• 13 мая 2023
Блакитну
Купи слона• 13 мая 2023
Ответ длястихи
и у меня такая, классная
автор Пошаманю • 13 мая 2023
Ответ длямаминаБубочка
Блакитну
Теж схиляюся до блакитної все більше
стихи• 13 мая 2023
Ответ дляПошаманю
Думаю влізе, я з усього перерахованого тільки окуляри не ношу, у них на сайті написано розмір...