Раз одела не бу• 13 мая 2023

В кого чоловіки працюють на ліфтах?

Сестра пиляє чоловіка кожен день й жаліється, що мало заробляє. Він їй каже, що зараз у всіх така складна ситуація, бо будівництво погано працює. Чесно, мене вже трохи дістало. Хочу дізнатися, чи так воно насправді?
Life is Beautiful• 13 мая 2023
Як це - на ліфтах?

#Пойду_кгадалке• 13 мая 2023
На ремонті? 10-12 тис
автор Раз одела не бу • 13 мая 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
На ремонті? 10-12 тис
Мені здається, що він на встановленні, якщо мова за будівництво.
Але з/п капец. В плані, що відповідальність висока, а це копійки. Хіба люди таке відношення заслуговують?
#Пойду_кгадалке• 13 мая 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Це ті ,що ходять ремонтують і відкривають ліфти
автор Раз одела не бу • 13 мая 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
В нього, здається було на будівництві місце, коли воно призупинолося, працювати став там, де ви пишите
Фима Собак• 13 мая 2023
Пусть идет в ЗСУ, зарплата хорошая, на воздухе. Сестра будет жить на сто тысяч ни в чем не отказывая, ещё и завидовать все будут