Мій не такий• 13 мая 2023

Чоловік відмовився переїжджати зі мною в інше місто

Працює дистанційно. Його аргумент, що тут у нього друзі, мама і тому подібне. Мовляв поживемо окремо, а далі може мене по роботі повернуть в наше місто.
Ви б як відреагували? Бо я в шоці.
На границе• 13 мая 2023
Ответ дляМій не такий
Житло оплачує компанія перший рік, якщо я оберу в межах 13 тисяч. +10 тисяч до зарплати. В Києві просто прикриваються та працювати буде неможливо. Тобто потрібно буде шукати іншу роботу, якщо планувати залишитись.
Офіційна для держави зарплата в мене мінімальна.
Це невеликі гроші, за таку зарплату немає сенсу їхати з Києва в Чернівці, можна у Києві найти іншу роботу, тим більше якщо ваш чоловік в акті, то заробляє набагато більше. Я розумію вашого чоловіка, я б теж за таких умов не переїзжала.

Мастер Пис• 13 мая 2023
Ответ дляМій не такий
Переться в Черновцы за 10т , еще и неофициально ? Муж прав.
На границе• 13 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
100% немає ніякого сенсу їхати в Чернівці, ні грошей, ні перспективи, ще й жити в чужій квартирі та в чужому оточенні.
Помаранчова душа• 13 мая 2023
Ответ дляЯ шалунья
Это женщины любят жертвенность,а потом через 20 лет вспоминать что разрушила карьеру,жизнь и тд из за него.А мужчины не такие,делает как ему удобно,учитесь.
Вот да,кстати..вы правы!
Нам надо учиться такому...в основном женщины едут за мужем и не прерикаються...я такая...в сча жалею о перезде
Масіус• 14 мая 2023
Ответ дляКрим мій
Ну якого сексу? Він з нею їхати не хоче, не дуже йому і секс той потрібен. Хоча для молодої пари без дітей( як я зрозуміла з тексту)- це дуже дивно
Ну не усі сексом життя міряють