kuskus• 13 мая 2023

Хвилювалка

HupBaHa• 14 мая 2023
Ответ дляmax2013
Щоб вони додому не долетіли. Щоб гепнулися на своїх болотах
Щоб вся їхня магучая траурно сповістила, що не повернувся жоден з бойового завдання і.
А ми за це вип´ємо

VA 11• 14 мая 2023
04:50

Всі стратегічні бомбардувальники Ту-95мс покидають пускові рубежі у Каспійській акваторії і рухаються у північно-західному напрямку, на Тамбов. Будуть повертатися на ае ’Оленья’.
Ракет було не було багато.
Rosa Blanca• 14 мая 2023
Ответ дляsvetlapanna
от буду сидіть, коли расєю бомбити будуть і зло бажати їм такого ж пекла. що ми переживаємо. Я гадаю. на них так Китай нападе
Краще їм бажати того, що вони нам. Цього досить. Нам не потрібна ця карма.
svetlapanna• 14 мая 2023
Ответ дляmanu1
А Киев не бедный? Реально я как вспомню сколько раз аж на кровати подпрыгивала от взрывов, так аж тошно
Давайте ще згадаємо-всі міста Одесу, Тернопіль, Маріуполь, Харків.. Волноваху, Бахмут , Северодонецьк, Мар´їнку..Київ,Бучу, Гостомель, ірпінь..
Николь1986• 14 мая 2023
Ответ дляМатусік
В мене те саме, раніше часто просто спала і не чула, а останнім часом прокидаюся за мить до сирени
И я почему-то так. Чуйка уже
VA 11• 14 мая 2023
Ответ дляmanu1
А кому не досталось?((
Хочу, чтобы вся русня умирала долго и мучительно.
manu1• 14 мая 2023
В напрямку Київщини та сусідніх регіонів загрози нема

Зараз ракети рухаються на Захід за за траєкторією 👉 Тернопіль/Франківськ/Львів
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Счастливый магазинчик• 14 мая 2023
Ответ дляsvetlapanna
Когда будут дамбить расею, так уж и быть, пересмотри свой график сна, будет хвилювалочка
Матусік• 14 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
И я почему-то так. Чуйка уже
От нахіба?
Спала б зараз солодко
Я ще й хворію, заснути тяжко

Inna_A• 14 мая 2023
Пишуть ще 6 ракет(
Николь1986• 14 мая 2023
Ответ дляInna_A
Пишуть ще 6 ракет(
Куда? Я уже хочу в кровать перебираться.
HupBaHa• 14 мая 2023
Тернополь, держитесь(
alina 94• 14 мая 2023
У нас світло зникло
max2013• 14 мая 2023
Ответ дляalina 94
У нас світло зникло
Де у вас?
Inna_A• 14 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Ніби захід курс
svetlapanna• 14 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Так хай також, як вони на нас , на них вєроломно нападе Китай! І бомбить їх ночами.
І я буду сидити в кацапскьких чатвах і посміхатися. Все, як вони. Вони правда. ще й пишуть багато. а я нє..
Буду просто не спати і радіти. Ось така я зла
Матусік• 14 мая 2023
Ответ дляalina 94
У нас світло зникло
Ремонт,сьогодні вже бачила такі повідомлення
VA 11• 14 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Я утром похожа на коалу, глаза то точно )
С таким мать его сном ! Вчера вечером выпила вина, думала под градусом буду спать, ага, хренушки, тревогу уже до тревоги слышу 🙎

У сына футбольная игра на 8:30.. пипец 🥺
У нас вчера была на 8.00, сегодня, хорошо, что на 19.00.
То Вы мало выпили. ) У меня полбутылки коньяка полностью сняли тревожность. Даже в подвал детей не спустила. Полностью доверилась нашей ПВО.)
Матусік• 14 мая 2023
Ответ дляsvetlapanna
3 дні)))
Не думаю що довше

svetlapanna• 14 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Буду не спать, хіба в одному з чатів виражу обєпокоєнность і скажу, больно лі тєбе, расєюшка? Як в казці Морозко, бляха
Матусік• 14 мая 2023
Тернопіль 🙏
HupBaHa• 14 мая 2023
Пво в Тернополе работает
VA 11• 14 мая 2023
Ответ дляsvetlapanna
То фсё фейк и постановка.)
svetlapanna• 14 мая 2023
Ответ дляМатусік
3 дні)))
Не думаю що довше
Тю.. Три дні ім мало..Треба 444 , або й довше.. Іх же 140 мільонів і хай всі кацапи ссуться від страху . Хай по будиночку, по хатинці бьють, як врни наш Марік і інші міста
Ane4ka777• 14 мая 2023
Полетіли на Західні області, тримайтеся рідненькі🙏
Yegonyashka• 14 мая 2023
Ответ дляVA 11
То фсё фейк и постановка.)
100%
Счастливый магазинчик• 14 мая 2023
Ответ дляVA 11
Та я боюсь спится 😅 НЗ стоит, так сказать, ждёт свой час ))
А мысли прибухуть все чаще посещают меня)))
Не хватало ещё стать алкачем из за кацапов...это их миссия, они там через одного колдыри ))
Матусік• 14 мая 2023
Дівчата, важливе питання
Мурашки вночі сплять?)
Yegonyashka• 14 мая 2023
Ответ дляVA 11
То фсё фейк и постановка.)
прям жду, когда буду это писать родственникам из воронежской области
svetlapanna• 14 мая 2023
Ответ дляVA 11
То фсё фейк и постановка.)
Точно.
Тепер придумала. Шо русні писать у телегу буду.
Фейк!!! Постановка!! Не скрєпно!! Китайці братья !! Нє вєрю