Біле пальто• 13 мая 2023

Хто консультувався у ефективного дієтолога? Київ

Потрібна допомога спеціаліста, сама не можу впорядкувати харчування, плюс постійні стреси… Як результат - вага росте(
Потрібен ефективний лікар - дієтолог чи дієтолог-ендокринолог, який реально зможе допомогти у цьому.
Буду вдячна за ваші відповіді!
Дай подивлюся• 13 мая 2023
Зімною ходила на фітнес дуже повна дівчина, у неї прям ожиріння. Так як виявилось її мама дієтолог)))
Ви самі і тільки ви можете щось змінити. Я теж зажираю стрес, але як уже стало +30 то вже сказала стоп. 52 розмір то був жах. Головне що мені допомогло, ніяких перекусів, харчування 2-3 рази в день. Тяжко, слона би з´їла, але вже 6 місяців і -20. Вода ваш перекус і побачите як будете танути

sky-labs• 13 мая 2023
Анализы сдавали какие-то?
автор Біле пальто • 13 мая 2023
Ответ дляДай подивлюся
Дякую
автор Біле пальто • 13 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Анализы сдавали какие-то?
Поки ні, лікар вже скаже, що саме здавати
sky-labs• 13 мая 2023
Могу вам сдать самый главный секрет забесплатно - сон в 22:30 каждый день.
Остальное индивидуально и по анализам ;)
Куда ж без меня• 13 мая 2023
Вот рекомендую https://www.kidstaff.com.ua/user-264364.html
автор Біле пальто • 13 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Незрозуміло, що саме ви радите - це посилання на відгуки продавця)
Найщасливіша• 13 мая 2023
Диетолог не поможет вам не объедаться. Ну вот никак. Чтобы он вам не назначил, ограничивать себя придется именно вам. Только вы можете закрыть свой рот на замок, диетолог вам а этом не поможет. А то, что надо убрать хлеб с картошкой из рациона вместе со сладостями -так это вам, на самом деле, и самой без диетолога понятно.
sky-labs• 14 мая 2023
Ответ дляНайщасливіша
Часто у человека бывает сильный энергодефицит в сочетании с разными состояниями, при которых просто невозможно получить энергию из других источников, кроме углеводов. А так же метаболические и гормональные нарушения.
Дефициты + стресс + недостаток силы воли...

Ку-кусик• 14 мая 2023
https://instagram.com/dia_dietolog_olga_pavlova?ig......