БезникаЯ• 14 мая 2023
Все, набридло. Відростила сивину, фарбувати не буду. Як вам?
Сильно жахливо? Набридло погане волосся через фарби. Відростила і все.
Нп знаєш як зробити, а один тон - корені лізуть, кір тач - безкінечне тонування, волосся як мочало
Хто ще не збирається фарбуватися?
Люблю кетчуп• 14 мая 2023
По фото сивини не видно.
По темі, ні я фарбую волосся і буду фарбувати і від хорошої фарби воно виглядає краще
БезникаЯ
• 14 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Выглядит так себе: неухоженная лохматка.
Це чьолка з ранку, не розчісана😀
ХтоЯкщоНеЯ• 14 мая 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
По фото сивини не видно.
А какая это хорошая? Поделитесь, пожалуйста, советом. Обязательно чтобы седину закрашивала
МЧСница• 14 мая 2023
Автор, не гарячкуйте, сивина вас точно не прикрасить. Якими це фарбами ви так зіпсували волосся, як кажете? Можливо волосся погане через шампунь не підходящу? Я фарбую волосся на тон-два світліше від природного сама дома без відбілювання і нічого з волоссям не сталося. Фарба лореаль. Можливо вам спробувати іншу фарбу?
Олеся Малиновская• 14 мая 2023
На вашем фото ничего не видно. Если вас это не беспокоит, то и людей вокруг не ранит никак..
Кукусики• 14 мая 2023
Ответ дляМЧСница
Не допоможе. У мене така ж біда, від фарби навіть без аміачної, волосся дуже псується. Шампуні і маски не справляються.
Нервогенератор• 14 мая 2023
Все хорошо,красиво.
Седина это нормально.
Что плохого в седине?
Седина это нормально.
Что плохого в седине?
Сегодня я не я• 14 мая 2023
Ответ дляКукусики
Волосс не відьфарби псується а від окиснювача. Якщо він 9% то м´яке і тонке волосся просто згорить вже на 3 раз.
МЧСница• 14 мая 2023
Ответ дляКукусики
А що перукарі кажуть, який вихід? Можливо підібрати іншу тм фарби?
Пописанная парта• 14 мая 2023
Автор, я думаю, все же лучше найти хорошую краску . Вид будет ухоженнее. Я беру проф на мейкап и окислитель и сама дома крашусь . Волосы отличные, хоть и тонкие, но не секутся и не ломаются . Беру Игора Роял Шварцкопф
БезникаЯ
• 14 мая 2023
Ответ дляМЧСница
До війни фарбувалася дешевою фарбою Естель у майстра, на пару тонів світліше, було круто, мені так подобався ефект трохи висвітленого теплого волосся. Майстер поїхала. Пішла до распіареного на ейр тач, робила порошком. Вийшла від неї красунею. Помила голову і пів довжини осипалося. Вже рік відпускаю нове.
Догляд гарний, від Керастаз до Кевін Мерфі
Зрозуміла, що мені неможна порошок, а фарбою вони не хочуть працювати чомусь
Пез Году Неделя• 14 мая 2023
Какой смысл в условно хороших, но седых волосах? Седые волосы обычно жёсткие, выглядят не очень... Хорошие волосы - это какие?
Люблю кетчуп• 14 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Tempting Absolutely Glam
І не раджу фарбуватись самій
Стрибну в гречку• 14 мая 2023
На фото нічого не видно. Сивина - ваша справа і ваші відчуття. Я не фарбую, але вже повністю біла практично, просто щаслива відмовитись від фарби щотижня і мені подобається. Фото не буде. Знаю і таких, хто не фарбує, хоч сивини небагато. Більшість фарбує. Вибираєте те, що вам прийнятно і комфортно.
Банан-барабан• 14 мая 2023
Та ну... красьтесь, не пойдёт. Тем более тёмный цвет, даже сама можете за 10 минут покрасить себя
Кукусики• 14 мая 2023
Ответ дляСегодня я не я
6% фарбуюсь. Це просто таке волосся. У знайомої волосся нижче талії. Вона руса, фарбує вже більше 15 років в чорний, звичайною фарбою з єви. Волосся мов шовк.
Люблю кетчуп• 14 мая 2023
Ответ дляКукусики
Довіртесь пррфесіоналу
ЯНаПэПэ• 14 мая 2023
В мене один в один колір як у вас.і сивини небагато..як у вас Мій вихід -меліровка верхн.частини голови і затоновування під свій русявий.на роботі навіть ніхто не здогадується що я фарбую. Але майстра шукала довго.волосся живе.красиве. меліровка раз 4 -5 міс. Тонування раз в 1.5міс.іноді в 2. Незважаючи що пофарбовано лише верхню частину голови- вигляд суперовий.
Якщо фарбувати кожні 2тижні.то на голові буде мочалка. Плачу 1.5тис за меліровку+тон. 1 тис за тонування між фарбуваннями. Терпіла поки не знайшла колориста.почала фарбуватися в 40
БезникаЯ
• 14 мая 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Tempting Absolutely Glam
І не раджу фарбуватись самій
О, я їй колись тонувалась у майстра, так це дуже гарна фарба
І догляд був, дуже крута маска у них, але знайти її не можу, у майстра на розлив брала
Дали полный бан• 14 мая 2023
Вообще на волосах не видно следов былой краски, а как было когда вы красились?
ХтоЯкщоНеЯ• 14 мая 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Tempting Absolutely Glam
І не раджу фарбуватись самій
Спасибо)