Скіфська пектораль• 14 мая 2023

Трешові побачення. Розкажіть про свої

Дівчата, розкажіть про смішні або трешові побачення та кавалерів, що найбільш запам´яталися.
вАлнуюся сильнА• 14 мая 2023
Познакомилась на сз с немцем. Вчера было первое свидание. Поехали в соседний город погулять,пили кофе,заплатил. Пригласил на встречу сегодня. Приехал на машине, говорю куда пойдем.он мялся,мялся говорит ко мне? Ну ладно. Поехали к нему домой. Дома у него терариумы и змеи. Ладно. Начал приставать. Я думала ,шо мне делать. Вспомнила советчиц,что нефиг месяцами гулять,надо сразу проверить мужика. Поняла,что хочу секса. И шо. У него не встал. Совсем. Он делал вид,что страшно удивлён. Говорю,вези меня домой. Отвёз. В машине чуть не заржала,вспомнила все подобные темы тут на кидстафе. Делала понимающую моську и матюкалась всю дорогу. Он по нашему не бэ ни мэ. Приехала домой не траханная,зато довольная,что благодаря советчицам сразу могу отшить этого нестоячего.

З горіха зерня• 14 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
Була якось друга зустріч із хлопцем, він вже знав, що в мене день народження, я в свій день народження вийшла до нього (бо був поруч по роботі, запросив зустрітись), в парк, і от....навіть не привітав)))
о, у меня был знакомый с претензией в кавалеры, тоже знал про ДР, приехал после работы, еще и опоздал сильно, типа пошли в пиццерию, посидели там, я говорю пора домой и спать, ДР закончен. Он такой: а, точно, у тебя ж ДР. бежит достает из багажника ... литровый флакон жидкого мыла для рук
такой подарок у меня был в первый и последний раз )))
Одна_на_всей_планете• 14 мая 2023
Ответ дляnitka83
Бідненький... він же не знав, що Вы така жриця. Вы їли, а він рахував, скільки це ж вийде за місяць та рік, як той крот в Дюймовочці
Я так і не зрозуміла чесно кажучи, що саме його так шокувало - що йому доведеться все те оплатити чи сам факт що жінка їсть щось окрім круасанів.
Одна_на_всей_планете• 15 мая 2023
Ответ дляМочалкин блюз
1, парень начал бить официанкту , потом таксиста, выпил
2 украл у меня деньги
3 исцинировал у меня дома ограбление
4 изнасиловать пытался
5 пригласил друга и они меня оскорблять
6 заставил за себя платить
Это из последних
це все один чи 6 різних?
Мочалкин блюз• 15 мая 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
це все один чи 6 різних?
6 разных конечно
Фрекен бок• 15 мая 2023
Ответ дляГолена блондинка
Треш, только с моей стороны.

Пишет мне нереально красивый парень на СЗ, блондин, волнистые волосы, фигура супер, высокий, есенинского типа - среди топ моделей редко подобного встретишь. Я с шармом но не красавица и старше.

Однозначно, думаю, старый дед дрочун где то фото украл для своего профиля и пытается общаться. Отвечаю ему сквозь зубы и чуть по хамски, чтобы отвязался и не мешал нормальных мужиков искать. А он не отвязывается. Я продолжаю в том же тоне ’да у меня таких ты куча, что говорю то и делают и тп’. Он назначает встречу, Я соглашаюсь, знаю, что всё равно не придет и забываю. Еду в машине - сообщения на сайте, мол жду уже полчаса... Когда будешь?...
Ну думаю дедуля, дождался, сейчас приеду выскажу что думаю о тебе, как раз не далеко, но очень злая.

Останавливаю машину - садится реально этот красавец с фото и робко протягивает руку ’Саша...’, но я уже в жёсткой злости и отвечаю ’ху...ша’ и вместо руки даю ему смачную пощечину. На ходу беру его за волосы за загривок, наклоняю к себе ’лижи ссученок’ и ему в ближайшую посадку
Это Вы какое-то третьесортное кино пересказываете, простите?
Голена блондинка• 15 мая 2023
Ответ дляФрекен бок
Нет, случай из жизни
Была помоложе, шалила...
from Ukraine• 15 мая 2023
Прям супер трешовых и не вспомню. Один помню предлагал, предлагал кофе, а когда пришёл, то удивился, почему я перед встречей не подготовилась и заранее кофе с собой не купила. Еще один повёл меня на кофе на заправку. Машины у него не было. И рассказывал, что покупать фрукты и овощи это глупости, так как дорого. На сайте знакомств, как ни странно, но попадались нормальные, но мне то голос, то внешность, то ещё что-то отталкивало, хотя с некоторыми до сих пор общаюсь, как друзья
Carin• 15 мая 2023
Ответ дляГолена блондинка
Треш, только с моей стороны.

А дальше какова судьба Саши?

Фрекен бок• 15 мая 2023
Ответ дляCarin
А дальше какова судьба Саши?
Хроническое сексуальное рабство, передающееся по наследству
olgabaluta• 15 мая 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Симпатизував мені колега в офісі, де я працювала періодично, протягом тижня кілька разів на рік.
Домовилися зустрітися на останній день мого чергового відрядження, бо зранку я вже поверталася додому.
Моя посада трохи вища, ЗП думаю також. Але людина так впевнено мене запрошувала, аж наполягала, що я сказала що вечерятиму о сьомій в кафе біля офісу і можемо там поспілкуватися ближче, бо перед дорогою маю добре виспатися.
Ок, наче всім все зозуміло.
Я прийшла раніше, зробила замовлення. Приносять при ньому вже друге з рибою, салат, бокал вина - в нього витягується обличчя і він каже: ти ж сьогодні вже їла (зранку приніс мені власноруч каву та круасан).
Я спочатку оніміла, кажу - зазвичай я їм кілька разів на день.
Добивати тим що я ще й пообіати встигла між круасаном та вечерею вже не стала.
Вы так написали классно, я сижу - смеюсь 😹)).
vesper204• 15 мая 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Гадаю, що він думав, що ввечері буде кава чи бокал вина, а не прям їжа)
Я також стикалася з тим, що дорослі чоловіки вперше бачили, що жінка може їсти досить багато, особливо на побаченні
Бабайко• 15 мая 2023
Ответ дляПросто каралева
Подружка познакомилась с хлопцем. Денег не было. Он сдавал кровь,в 2000 что то там платили донорам и на вырученные деньги покупал рум колу чипсы подружке. Он ей понравился очень,обычный хлопец 19 лет. И она жаловалась,что у него толком не стояло при первом сексе,ей пришлось долго и упорно сосать,но ввести это так и не получилось. Потом оказалось,что он наркоман и постоянно сдает кровь. Из за этого и импотенция в 19 лет.
Какой бред. Как наркоман может сдавать кровь? Кто ж у него ее будет брать?
Голена блондинка• 15 мая 2023
Ответ дляCarin
А дальше какова судьба Саши?
Он работает в серьезной иностранной компании, на хорошей должности.

Но у нас не сложилось. Его интересует только секс, ни я, ни мои интересы ему не нужны. Хоть и знакомство было для секса, но должно быть что то ещё объединяющее, по крайней мере для меня.

Я встречалась с ним ещё пару раз, но на 4 ый раз подумала - зачем? и не пошла и всё затихло

Видела его по ТВ в клипе одной нашей звёздочки, он нереально красивый, хотя к шоубизнесу не имеет отношения
Carin• 15 мая 2023
Ответ дляГолена блондинка

Интересно, спасибо )
olgabaluta• 15 мая 2023
Я сейчас вспомнила, как пошла на кофе с товарищем с СЗ. Он весь вечер рассказывал мне, какой он чайл-фри, никогда не был женат, и дети - это последнее, что он хочет в своей жизни. Активно приглашал на следующее свидание, но я отказалась. Через какое-то время, мне подтягивается его профиль на Фб, и первая же фотография - он стоит рядом с женой, и держит на руках девочку лет 5-ти, а рядом - еще одна девочка, постарше. 🤭
Бурундучиха• 15 мая 2023
Ну не зовсім побачення, але до теми… сиділи з дівчьонками в 2018 на Гідропарку літом, прицепились мужики тіпа посидим отдихнем, ми морозились, але вони тупо ішли за нами і сіли з нами в кафе в наглу. Предлагали посидіть і дальше поїхать харашо провести время. Ми отнєкувались, але вцепились і сидять. А ми можем водочки випить нормально так. Ну от вони сидять бухають з нами заказують шось їдять і тут кінець пʼянки. Вони звуть їхать з ними в готель, а ми хоть і накатили морозимся, приносять рахунок ми заплатили, ці муЖЧини подосвіданькались і слід простиг. Скажу так грошей було не шкода вобще. Це не саме найгірше шо могло бути. Обідно тіки шо якби ми їх ішли розводить на поляну і хотіли смиться то одне, а так самі ж вцепились і втікли, пішли шукать следующих по ходу)так шо не нада розказувать шо тіки дами меркантильні
Скромняшка• 15 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
я згадала,як в лохматих роказ по об’явах газетних найняла медсестру робити уколи сину в мене на квартирі.Прийшла жіночка молода,років до 35-ти,зробила укол,ще посиділа з дитиною моєю,виводжу її в коридок ,дивлюсь в глазок,а навпроти моєї квартири стоїть бугай лисий,всоченний,вагою кг 130,один біцепс,як я вся.Я їй кажу,не виходьте,там якийсь урод стоїть страшний, а вона мені ’это мой муж,меня ждет’.Я кажу,а чого чекає,день на дворі, а вона каже ’боюсь в незнакомые квартиры ходить,муж на сстреме,на всякий случай’.Потім сама стала приходити
І не образилася, що її чоловіка обізвали страшним уродом?
З бісиками• 15 мая 2023
Ответ дляМочалкин блюз
2 украл у меня деньги
3 исцинировал у меня дома ограбление
4 изнасиловать пытался
5 пригласил друга и они меня оскорблять
6 заставил за себя платить
Это из последних
Ого.
Вам, наверное, нужно что-то менять в жизни.

Тихомандражная• 15 мая 2023
Ответ дляСкромняшка
та вона навіть і бровою не повела,мабуть,не вперше його так обзивали.Але він реально був,як лиса гора
З бісиками• 15 мая 2023
Ответ дляМой_ужин
У меня не было таких .
Было у двоюродной сестры ( мы с ней как родные , она одна в семье и я тоже один ребёнок, она старше на 2 года ).
Так вот познакомилась она в Тиндере, с парнем (это было года 4 назад) , ему 27, ей 24 , заехал за ней на Мерседесе купе , новая модель , очень красивый парень ( говорила , что лучше чем на фото ), предложил прогуляться и потом поужинать ( август был ). После ужина , сказал , что едет в клуб встретиться с друзьями , не хочет ли она с ним , подруга сразу согласилась , так как парень очень понравился ( при этом не приставал), приехали в клуб , друзья тоже ей отличными показались , пила она там коктейли , дальше не помнит ничего до утра , когда проснулась на непонятной квартире , голая в кровати , рядом бутылки пустые и куча использованных презиков.
Квартира посуточная оказалась , сколько мужиков ее насиловали , она так и не узнала .
Вот такое вот свидание . Заявление не писала , так как ни номер машины не запомнила , ничего .
Больше не сидела на сз, вышла замуж за своего тренера по карате ( пошла после того случая).
В этой ситуации слегка утешает только наличие презервативов.

А моя знакомая после подобного случая осталась с синяками на лице и она и не парень лечили гонорею(((
Хорошо, хоть то, что лечится.
З бісиками• 15 мая 2023
Ответ дляГолена блондинка
Нет, случай из жизни
Была помоложе, шалила...
А Вы хоть перед этим удосужились спросить, нравится ли подобное обращение Вашему кавалеру? Или Вас это мало волновало?
Мрію про пончик• 15 мая 2023
Тема супер, підняла настрій на ура, але таке враження, що нормальних чоловіків уже не лишилось(
Голена блондинка• 15 мая 2023
Ответ дляЗ бісиками
Меня как то мало волновало его мнение и желания.
Да я с самого начала стала грубить на СЗ, я была уверена, что это виртуал, то есть какой-то урод, который под чужим фото создал профиль на СЗ и собирает интимные фото или просто отнимает время.

Мне и в голову не могло придти, что красавчику 29 лет может быть интересна 40 летняя тетка, которая кроме того ещё грубит и хабалит.
Колишня муза• 15 мая 2023
Напишу не про своє побачення, але трешу там вдосталь було. Знала чоловіка, що видавав себе за якогось дуже крутого посадовця і коли був на побачення, то підстроював ситуацію, наче йому терміново треба забрати якійсь пакунок. Потім типу раптово з того пакунку випадали пачки доларів в банківські обмотці. Ну, типу він має купу грошей. Потім хвалився мені, що майже завжди після такого трюку дівчина йшла до нього в ліжко(( Я мала декілька разів можливість попереджувати дівчат перед побачення, розказувала, який він придурок. Як ви гадаєте, кому з нас більше вірили потенційні дами серця? Правда, він і підрулював до дівчат не занадто вибагливих але шукаючих на свою дупцю пригод.
Намазюкана нішою• 15 мая 2023
Ответ дляВельшановна
Масажист. Розказував мені як в псих лікарні лежав, щоб від армії відкосити, який там гумор, розпорядок дня. Хай Бог милує, більш не ходила на побачення, в месенджерах внесла в чорний список.
Ой какая вы молодец.а я не убежала дура когда такое рассказывал,думала привирает;(оказалось нет. 😟 жалко его ещё было.думала надо же вроде парень норм а такое пришлось перенести.приехал на свидание на 412 москвиче,с собакой мокрой от дождя.господи как же я с ним связалась😢
Скромняшка• 15 мая 2023
Трешові побачення в мене були якраз при реальних знайомствах, з сайту то або нудні, або я сама купляла собі каву.
Сиділи в парку з подругою, почався дощ, в нас були парасольки. Гуляли якісь 2 кадра, попросились під парасольку, я б їх відправила, але подружка швидко погодилась з умовою, що куплять шоколадку. Хлопці на обличчя такі собі, і одяг в стилі а-ля 90ті. Купляли вони одну шоколадку вигрібаючи копійки з обох гаманців, потім подружка погодилась на друге побачення, я вже типу теж мала йти за компанію. Я вже потім і з неї стібалась, нафіга вона з ними заговорила і з них прикалувались разом, але вже кажу, раз домовились зустрітись, треба прийти і сказати, що нічого в нас не буде, бо не прийти то негарно, а тоді було літо, канікули в універі і ми майже кожен день гуляли. Коли прийшли, був один з кавалерів, подругин. Вона мовчала, говорила я, типу, що раз прийшли, то погуляєм, але зустрічатись не будем, той хлопчина чкурнув, аж пил за ним піднявся. Чогось його так шкода стало, ще наші мами нас зачмирили, совість стала мучити, що жесть. То коли мені подзвонив ’мій’ кавалер, я погодилась погуляти просто щоб заглушити совість. Пішли ми вечором в місто, кавою не пригостив, сиділи на лавочці, а коли йшли назад, було вже темно і він запропонував пройти через старе кладовище (воно в нас в центрі) бо я розказувала, що я люблю жахи, то так він вирішив мене розважити.
Совість заглушила, вже вирішила більше з цим кадром нікуди не йти, але він мені все дзвонив, пропонував піти в морг, там типу його знайомий працював, то якісь страшні історії розказував. Діч, коротше. Коли зрозумів, що я з ним вже нікуди не піду, то почав без кінця дзвонити, навіть вночі. Приходив під будинок, шукав де я живу, але на моє щастя тоді папа був в під\їзді, якраз міняв ручку на вхідних дверях і сказав, що я тут не живу. Воно мені потім ще дзвонило, просило зустрітись хоть на хвилину, типу щось хотів сказати. В мене така версія, що хотів щось зробити. То грозився повішатись, на що я йому давала добро. Ця епопея тривала роки 4, а потім вже з´явились мобілки, стаціонарний зняли і настав спокій. Може то маньячело ще дзвонило, але я вже про це не знаю.
Дон Пэдро• 15 мая 2023
У меня было. Приходит чел на первое свидание, без цветов естессно. И говорит ’а я всю зарплату пропил. Мне сестра сказала, что мне нужна жена, чтобы следила, чтобы я не пил’. Сейчас бы я развернулась и пошла. Тогда молодая была, глупая, погуляла с ним по центру Киева. Другой пришел и сказал, что в кафе меня не поведет, тк взял деньги только на проезд и показал их мне, что не обманывает) рассказал о себе, не помню про работу, но зарплата нищенская, и парализованная мама в анамнезе. Но самое интересное, идем мы уже домой а он выдает фразу ’ну мы немного повстречаемя и потом поженимся, да?’ Я чуть не упала) так и хотелось спросить, что сильно бесплатная сиделка для мамы нужна? Еще один пригласил к себе в квартиру (ну потрахаться понятно) и очень обижался, что отказала, начал гадости говорить)
Дюймовочка• 15 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Автор, так может у вас целлюлит
Вот и не встал
Или вы некрасивая
Скромняшка• 15 мая 2023
Ще було знайомство в аптеці, я тоді була одіта як чучело, ще й голова не мита, тому зробила хвостик. А хлопець стояв переді мною в черзі і все оглядувався, потім почав знайомитись. Ззовні симпатичний, поспілкувались, виявилось, що він ще й езотерикою цікавиться, ще на цю тему поговорили, ніби все нормально. Дала йому домашній телефон, тоді мобілки ще тільки починались, домовились про зустріч. Приніс мені Снікерса, погуляли, він сам нічого не говорив, тільки я його розважала. Потім ще дзвонив пару раз, більше не бачились, якось спілкування заглохло.
....Прошло близько 20 років. (Це було десь в 19 доковідному році). Йду з двома коліжанками замовляти столик і меню в барі до якогось свята. Далі на світофорі стоїть чувак в якомусь стрьомному жовтому плащі, як в ексгібіціоністів. Плащик вище колін, джинсів я не наблюдаю. Кажу дівкам, давайте зараз перебіжимо дорогу, вони такі - ні, пішли на світлофор. Ну ок. Поки йдем, я придумую остроумну фразу на випадок, коли нам будуть демонструвати хазяйство. Але все нормально, той чоловік називає мене по імені, я придивляюсь, бачу знайоме обличчя і те, що під плащиком все-таки є шорти)) Хлопець, чи скоріше чоловік, дуже гарний, зріст десь 190, але в нього якісь божевільні очі. Питає мене чи в мене хтось є і зве на каву. Я кажу що є. Він такий - ти брешеш, давай зустрінемся. Я така ні-ні, якраз зелене свтло і я починаю переходити дорогу. Він чіпляється рукою мені в плече, сильно так, і йде за мною як хвостик, повторюючи як папуга - давай зустрінемся. Я в ах..ї, дівки теж, одна вже думала викликати поліцію. А я йду його ігнорю, бо не знаю що робити, там така сила в тій руці ого-го. Але він зрозумів, що нічого не буде, каже ’давай, пока’, гепнув мене ще на прощання по плечу і пішов. Я реально психологічну травму отримала, ще два дні мене тіпало, як ходила по вулиці, боялась побачити того персонажа.
А одне чудо на роботі прокоментувало, типу, що він так вчепився, бо сексу хотів і не треба було його ігнорити