...аяприкольная• 14 мая 2023
Ответьте пожалуйста, кто может помочь, таро или другое
Наладятся ли у нас отношения с задуманным человеком. Я совершила много ошибок, но я хочу все исправить. Будем ли мы снова вместе.
...аяприкольная
• 14 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Тут потрібний повноцінний розкид.
У меня к сожалению нет средств,думала кто нибудь просто скажет так,да,нет .спасибо что отозвались
Ласкове телятко• 14 мая 2023
Хоча би питання ставте ширше.
Чому саме він припинив стосунки?
Чи лишилися ще почуття до вас?
На що він взагалі розраховував у ваших стосунках? Може там від початку не було серйозних намірів. Чи можливе відновлення стосунків? Чи буде ініціатива з його сторони? Чи потрібно нагадувати про себе? Хоча би так. Так працюють тарологи, а не люди які купили карти.
Чому саме він припинив стосунки?
Чи лишилися ще почуття до вас?
Затишне кубло• 14 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Хоча би питання ставте ширше.
Чому саме він припинив стосунки?
Чи лишилися ще почуття до вас?
Чому саме він припинив стосунки?
Чи лишилися ще почуття до вас?
Мне можно?
...аяприкольная
• 14 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Хоча би питання ставте ширше.
Чому саме він припинив стосунки?
Чи лишилися ще почуття до вас?
Чому саме він припинив стосунки?
Чи лишилися ще почуття до вас?
Чувства есть,устал,много было дел,я не поняла его,истерика,обвиняла в том,чего он не совершал,намерения были серьезные.можно так спросить: возможно ли возобновления отношений.
Ласкове телятко• 14 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Мне можно?
Я не бюро добрих справ. На це витрачається час, а я його ціную. Тому просто за спасибі не роблю розкиди.
Ласкове телятко• 14 мая 2023
Ответ для...аяприкольная
Тоді вам не потрібен розкид, якщо ви так упевнені і можете самостійно дати відповіді на всі попередні питання, крім останнього🙄
Затишне кубло• 14 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Реклама
Ласкове телятко• 14 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Реклама
Тоді кожний коментар в темі то реклама 🥴 Я пишу як правильно зробити, а ваше право дослухатися чи ні. А потім ’паскудять’ таро і говорять, що то все не правда. Не вмієш, не берися.
Викасикрет• 14 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Обома руками за! Дівчата, ви ж серйозні питання простите подивитися. Чи буде знаюча людина витрачати час та сили? Хочете нормальний прогноз, то знайдіть тут гарного таролога. Повірте, це не за всі гроші світу)