Бесконечность-не предел• 14 мая 2023

Десь можна побачити кейси робіт по ремонту щоб було написано який саме матеріал

Плитка
Номер фарби
Печальки.нет• 14 мая 2023
Не встречала такого. Хотя три года сидела на сайтах по дизайну и ремонту перед ремонтом.
Налогообложу• 14 мая 2023
Ні
Хіба що хтось десь виставляє в інстаграмі прямо з номерами фарб. Але то одноразове щось. А так ніхто не прописує
Виниловая пластинка• 14 мая 2023
Сначала визуализация, потом авторский надзор где подгоняются материалы из того что есть на рынке, потом фотосессия и обработка эффектами. Что вам даст номера красок и материала? Мне нужно было выбрать дсп без сучков, припыленных цветов. Поехала смотреть образцы, пошла на склад смотреть плиту целиком. То что видела у мастеров с названиями оказалось не таким в реале.
Сирожено_пирожено• 14 мая 2023
Тільки в Пінтерест таке бачила, але ж там і матеріали такі, що не факт, що можна у нас придбати.
Гопница-Советчица• 14 мая 2023
Щось останній часом це слово КЕЙС дуже часто бачу. Невже аналога українською немає?
Причому кейс, зазвичай, це валіза.
И.О. человека• 14 мая 2023
Нічого не тямлю в темі дизайну. Фарбу для дверей обрала спочатку пофарбували двері, потім з дощечкою пофарбованою (викрас) ходила і підбирала стінові покриття. Підлогу тільки на кухні поміняли. Крім кольору ще дотик важливо, яка плитка гладка, матова, глянцева. Я обрала лапатований керамограніт. Кайфова плитка.