Natali-let• 14 мая 2023

Синдром сухого ока

Лікар поставив діагноз, синдром сухого ока важкого ступеню, вже більше року змінюю каплі, підібрала каплі Хіло-комод, але все одно залишається світлобоязнь, важко дивитись в телефон, телевізор, на вулиці дуже важко. Підкажіть, хто як бориться з цим синдромом? Дякую
Lemongrass• 14 мая 2023
скажите, как у вас проявлялось? уже где то пару месяцев просыпаюсь и сложно открывать 1 глаз
flekder• 14 мая 2023
я Оптинол капаю периодически, но у меня не хардкор, больше поддерживающий уход
Беточка• 14 мая 2023
Було кілька років тому. Призначали Відісік-гель на місяць. Краплі різні використовувала, але вже 2 роки без них.
Яскраве світло не використовую. Вдень зашторюю вікна. Телевізор рідко, телефон змінюю яскравість і функція ’комфорт для очей’. Лінзи ношу, головне в них не спати.
Valechka-mk• 14 мая 2023
Мне говорили, что есть какая-то процедура для этого. Но не помню название. Если тяжелая степень, то капли не особо помогут
Odilie• 14 мая 2023
Для меня Хило-дуал спасение. Ношу солнцезащитные очки круглогодично почти. Процедура Оптиклеар как лотерея: кому-то на год хватает эффекта, кому-то на 5-6 месяцев и делать нужно регулярно. Так и не решилась.
автор Natali-let • 14 мая 2023
Ответ дляOdilie
А що це за процедура? Де її можна зробити?
Odilie• 14 мая 2023
Ответ дляNatali-let
В Эксимере есть.

https://eximer.ua/uk/poslugi/likuvannya-sindromu-s...