жінка незаміжня• 14 мая 2023

Чи можна їхати по Львівській області вночі? чи є комендантська година?

Їдемо із Закарпаття у Львів. Потрібно бути у Львові о 05:00 завтра вранці.
Чи можна їхати по території Львівської області вночі ?
Меряю линейкой• 14 мая 2023
Коменданська година є. Але двічі верталась з Польщі, їхала вночі, ніде, ніхто мене зупиняв
Я на хвилинку• 14 мая 2023
Есть, а ехать - как повезет
автор жінка незаміжня • 14 мая 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Автівкою їхали ?
Дитина рейсовим автобусом приїде із змагань вранці з Польщі у Львів. Треба зустріти.
Не знаю, чи їхати зараз і цілу ніч чекати у Львові.
Чи можна їхати вночі , чи не зупинять...
Баба на горошині• 14 мая 2023
На трасах не рухають. Їздила з Європи не один раз. І в Європу їхала, виїжджаючи в пятій оанку, ніхто мене не спиняв, та й нема кому пиняти. Блокпости біля кордону лише.
Меряю линейкой• 14 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Автівкою їхали ?
Так. І я далеко не одна була на дорозі кожен раз. З тих, що я бачила, теж нікого не зупиняли
автор жінка незаміжня • 14 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
мені в пятій ранку вже у Львові треба бути. От не знаю. виїхати зараз і цілу ніч сидіти у Львові до ранку. Чи можу виїхати . щоб їхати вночі і вранці бути на місці
Сама не знаю• 14 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Їдьте краще зараз
Я на хвилинку• 14 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
По городу ехать никто не разрешит
автор жінка незаміжня • 14 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
По городу ехать никто не разрешит
я розумію це . Маю на увазі бути в дорозі вночі по трасі і приїхати в пятій ранку у Львів. Мене цікавить чи нема обмежень їхати по трасі вночі
ДваДваВісім• 14 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Мы ездили, никто не останавливал
Я на хвилинку• 14 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
В городе Вы не сможете ехать ночью,придется остановиться на ночлег
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
По трассі можна їхати. Не можна в містах і селищах. Їдьте Київ- Чоп
автор жінка незаміжня • 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Дякую
Мастер Пис• 14 мая 2023
Я би вже їхала. Раз на раз не приходиться. Тим більше сьогодні неділя. І ще може по трасі все ок буде, а от у Львові Вас просто зупинять. В місті багато блок постів