Вареничніца• 14 мая 2023
Чи підтягне масаж обличчя брилі і глибокі носогубки?
Мені майже 49, косметолог запропонувала один з методів - масаж (чи не розтягне він шкіру?). До цього робила 10 апаратних процедур - мікротоки і плазмовий душ (наче правильно написала), Тріаду (курс уколів). Нічого не допомогло. Нитки (коги) не наважуюсь, підтяжку наче ще рано, та й страшно
Вареничніца
• 14 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
Не поможет уже конечно (
Мне 41 не помогает
Филеры, радиес
Мне 41 не помогает
Филеры, радиес
Філери в носогубку і скули? це підтягне брилі? вони мене найбільше бісять
Неначасі• 14 мая 2023
У вас уже висят брыли, микротоки и инъекции не помогли, а вы волнуетесь не растянет ли массаж кожу? Его надо было лет 10 назад начать. А сейчас уже ну чуть посвежеете, все-таки улучшение кровообращения всегда не пользу. Но глобально уже не поможет. Нити или пластика. Почему рано для пластики? В 70 что ли делать ее?
Неначасі• 14 мая 2023
Ответ дляВареничніца
Не подтянет
Вареничніца
• 14 мая 2023
Ответ дляНеначасі
А можна не так грубо? Але дякую за відповідь) Про пластику задумуюсь, але ж кажу, що страшно, це ж не зуб видалити, а раптом перекосить чи надто натягнуть шкіру, чи ще щось
Неначасі• 14 мая 2023
Ответ дляВареничніца
А в чем грубость? В словах «висят брыли» или в чем? Просто правда. Вы не побоялись уколоть Триаду, но боитесь массажа? Массаж - то с чего начинают даже не борьбу с птозом, а профилактику. А вот когда перестает помогать профилактика - переходят к более тяжелой артиллерии. Вам уже более тяжелая артиллерия не помогает, но вы все еще боитесь массажа.
Вареничніца
• 14 мая 2023
Ответ дляНеначасі
Ні, я масажу не боюсь, я цікавилась тим, чи не даремно його робитиму, тепер переконалась, що даремно. А заодно й спитала, чи не розтягує він шкіру
Неначасі• 14 мая 2023
А вы в каком городе? В Киеве? Я могу посоветовать студию с очень качественным ручным и аппаратным массажем лица. Но он не решает глобально проблемы, скорее поддерживающая процедура в вашем (и моем, я на 5 лет младше) возрасте.
Вареничніца
• 14 мая 2023
Ответ дляНеначасі
Ні, я не в Києві, але дякую за пропозицію. Я й сама розумію, що мені вже треба ’важка артилерія’(
После шести ни-ни• 14 мая 2023
Массаж и в 35 не поможет, а в 49 и подавно. Я в 45 подтяжку сделала, как раз не рано. Все остальное - выброшенные деньги.
За ким я буду?• 14 мая 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Где и у кого делали?
Вареничніца
• 14 мая 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Где и у кого делали?
Мені теж цікаво, можна буде і в інше місто приїхати. Яка ціна? Яка тирвалість реабілітації і чи без ускладнень? Ви задоволені?
После шести ни-ни• 14 мая 2023
Ответ дляВареничніца
У Ткача робила з клініки Цертус у Києві, ціни у них на сайті є. Були невеличкі проблеми з загоєнням шва з одної сторони, але на щастя все загоїлося в кінці кінців. Сказати, шо я задоволена - то навіть мало, у мене аж життя змінилося, зустріла кохання, почуваю себе знов молодою.
Вареничніца
• 14 мая 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Мотивуючий пост) Рада за Вас!
У вас теж були брилі і носогубки?
Мені в обласному центрі запропонували підтяжку за 30 тис.грн
У вас теж були брилі і носогубки?
После шести ни-ни• 14 мая 2023
Ответ дляВареничніца
Мотивуючий пост) Рада за Вас!
У вас теж були брилі і носогубки?
Шось якось дуже дешево, це мабуть без стаціонару та анастезіі? Брилі були, так, носогубки не дуже.
Вареничніца
• 14 мая 2023
Подивилась на ціни в Цертус в Києві, там в рази дорожче, ціна в нашому місті здається якось нереально дешевою. Хоча роботи хірурга бачила, все виглядає супер
Вареничніца
• 14 мая 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Подробиць не знаю, бо прийшла я до хірурга з іншою проблемою, а підтяжку вже мимоходом затронули
После шести ни-ни• 14 мая 2023
Ответ дляВареничніца
Ну столиця є столиця, там буде завжди 2-3 рази дорожче. Якшо роботи подобаються, то чому б ні.
Патика-мотика• 14 мая 2023
Ответ дляВареничніца
Да. Скулы, подбородок , углы.
Ответ дляНеначасі
Добрий вечір. Порекомендуйте мені будь ласка)