Научительница• 14 мая 2023

Це цистит?

Вже другий тиждень відчуваю дискомфорт в уретрі, навіть ближче до клітора. Підозрюю цистит, але симптоматика дуже дивна(( чи було в когось щось подібне?
Була в гінеколога в п’ятницю, чекаю результатів мазків. Завтра ще треба здати сечу. Чи можна взагалі пити якісь ліки за день до здачі? Якщо так, то які?
Домовенок Кузя• 14 мая 2023
Ношпу можливо. Лікуватися не варто, змажуться результати.

Пошаманю• 14 мая 2023
при циститі ви б вже на другий день бігли до лікаря, бо пісяти дуже боляче. а за 2 тижні інфекція могла б піднятись вже у нирки, було б ще гірше
Малая еще та• 14 мая 2023
Узи нужно делать, что кгодно может быть.
Джем Шакіри• 14 мая 2023
Я б сказала, що молочниця.
Роздратована шкіра• 14 мая 2023
Если бы был цистит, вы бы ни с чем его не перепутали. Возможно молочница, или вагиноз. Что-то гинекологическое
Роздратована шкіра• 14 мая 2023
Лучше до завтра ничего не пейте. Чтоб не смазать результаты анализа. Внешне промыть можно зоны чем-то антибактериальным, типа цитеала. А можете просто подождать назначения врача.
...аяприкольная• 14 мая 2023
Афлазин можете начать, не меньше месяца пропить. И ношпу 2 раза в день. Мочу обязательно сдать.
Мааарковная• 14 мая 2023
Почитайте про уреплазму. Такі симптоми
Галябалована• 14 мая 2023
ні, з циститом якщо не почати лікувати вчасно пісяти кров´ю можна, і кожні 5 хв.бігаєш по крапельці в туалет, ріже пече так, що на стіну лізеш