Кринжова баба• 14 мая 2023
Батьки чоловіка переїжджають до нас. Що робити?
Батьки чоловіка з Херсона, приїхали до Києва та живуть поки у своєї доньки, сестри мого чоловіка. Зараз постало питання,що власниця квартири не хоче, щоб вони там жили,бо вона здає квартиру тільки сестрі ( теж якась дивна історія). І тут мій чоловік каже,а нехай в нас живуть! В нас свій будинок і є кімната вільна,але в стані після будівельників,тобто зовсім пуста і навіть ламінату немає на підлозі. Я трохи прифігєла,бо не розраховувала жити з батьками його. Я сиджу в декреті, тому постійно вдома,а вони похилого віку і також будуть сидіти вдома. Мені складно уявити як я буду цілими днями з чужими людьми. До речі, чоловік категорично проти знімати їм окрему квартиру. Дівчата, що робити? Я може якась неправильна,але не хочу жити ще з кимось.
курасаны• 15 мая 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Вымойте рот с мылом Вы и Ваши подружки.
Удалено администрацией...
Летюча помилка• 15 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Родители этого не заслуживают?
Навіщо їхати до дітей?Краще звалитися на голову чужим людям.
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Родной сын как раз хочет помогать.но есть некоторые обстоятельства....
В виде истерички жены
Каркуша Клара• 15 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Сегодня жилье имеете, а завтра нет. Не зарекайтесь. Чего мне за вас волноваться? Волнуйтесь сами за себя Вы ж не знаете, что с вами может случиться завтра!
А иногда вселенная бумерангом отвечает вот таким вот самоуверенным высокомерным особям. От сумы и от тюрьмы...
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Я вище писала вже про своїх батьків. Я б не роздумуючи зняла б їм окрему квартиру. Бо ставлю особистий комфорт і здорову психіку вище за оте ’а що скажуть люди’.
За чей счет?
Вот завтра они к вам соберутся переехать их разбитого дома на линии фронта, куда селить будете?
И муж будет так как вы проявлять недовольство.
А у вас личных денег нет, вы же в декрете!...
Или мужу в аналогичной ситуации нужно ужать свой комфорт, отлистать денег на съем для ваших родителей, т.е. платить самому за свой комфорт, за возможность петь в душе и громко пукать в туалете?
А вам не надо, вы же ребенком увешаны с ног до головы, работать не можете даже удаленно...
Я в декрете дважды если что.
Не работаю уже больше 10 лет, просто нет необходимости.
Я в декрете дважды если что.
Каркуша Клара• 15 мая 2023
Ответ длякурасаны
Удалено администрацией...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Почему против? А если бы Вам дороже стали платить за аренду?
Потому, что квартира небольшая и я сдаю максимум семье из 4 человек, износ разный, если много людей живет
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
За чей счет?
Я в декрете дважды если что.
За чей счёт живёте больше 10 лет?
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
То чоловік би оплатив зйом. В нас спільний бюджет. Ну серйозно, питання не про гроші.
А потом кто будет оплачивать съем если мужа призовут и не дай бог чего похуже?...
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Кстати, да. Автор совсем не думает, что завтра ее мужа могут мобилизовать
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
За чей счёт живёте больше 10 лет?
А вы не поняли за чей?
Жена айтишнеГа я ;)
Не имею нужны ни в чем, тем более в финансах...
Жена айтишнеГа я ;)
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
А вы не поняли за чей?
Жена айтишнеГа я ;)
Ой, какие ж бабы дуры. Сегодня муж айтишнеГ, а завтра у мужа новая любовь и молодая фея! И кому нужна будет старая, потрёпанная кошелка, без опыта работы и копейки денег?
курасаны• 15 мая 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Мечтайте!
Обнемашечка• 15 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Есть еще вариант
Можете поехать жить в Херсон, в дом родителей мужа, может тогда поймёте всю важность ситуации
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляОбнемашечка
Зря вы так! Там сейчас тепло, даже жарковато, иногда припекает что аж поджарить может...
Но автор не в теме, она выехала видимо из другой оккупации ДО того как все началось.
Поэтому и такое отношение - давайте определим срок совместного проживания и т.п.
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Мечтайте!
Ну да
Ещё ж ни один мужчина не ушел от жены-клуши, сидящей 10 лет в декрете, к молодой фее! Прям мифы.
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ну да
’Копейка’ которая есть у меня вам и не снилась ;)
Тролю як можу• 15 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ну я б розвелась. Жити з батьками мого чоловіка, це таке медлений суїдиц, такий.. Мазо... З розчлененієм, з хробаками на ранах
В общем я їх і подальше елі елі...
Не
В общем я їх і подальше елі елі...
Не
Ну так і на аліменти хай і живе.
Тролю як можу• 15 мая 2023
Ответ дляВся така шо куди там
А какой Ваш вклад в стройку, в обустройство? Яжеродила?
По ходу 20000 гр
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Мне фантастика редко снится
Так что там у вас за ´Копейка´?
Прибираю щодня• 15 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Та ні, Вам тут натякають, що, можливо, чоловік реально розуміє, що фінансово не тягне ще оренду батькам . І Херсон - не Маріуполь. Є шанс, що свекри на кілька місяців потребують притулку.
Про кілька місяців- забудьте і не тіште себе іллюзіями. До нас родичі з Херсонської області також на кілька місяців минулого року приїхали, але ми одразу зняли їм окреме житло. Кілька місяців можуть розтягнутися на невизначений термін, навіщо всім бути в підвішеному стані весь цей час за умови, що є фінансова можливість забезпечити комфорт і собі і рідним?
Доль Чекомбана• 15 мая 2023
доплачивайте той хозяйке, что сдает квартиру сестре. объясните ей ситуацию. Всегда можно договориться.
Интимная• 15 мая 2023
Я б з`їхала на період гостей. Сказала б ’любий, вибач, далі сам’. Дітей би часто йому віддавала, щоб життя раєм не здавалося. І якщо б він через пару днів не почав бігать і вирішувать цю проблему, то назад би вже й не повернулась.
Ответ дляХи хи, ну ну
Чому початково не зняли батькам окреме житло? (Це вже раз 10-й записують тут)
Скільки прожили з донькою?
Вам відповім, бо деякі не знають як вже ще до мене доколупатися. Сестра одразу сказала, що в неї є окремий диван де можуть спати батьки. Тобто це була її ініціатива позвати їх до себе, а не скинутись на окреме житло. Живуть вони з нею вже 5 місяців.
энциклопУдия• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Так теперь ваша очередь.
Вашего мужа точнее. А там уже с ним решайте вопросы.
Вы вообще в курсе, как сейчас в Херсоне ? Как можно быть такой бесчеловечной.
Ответ дляНеВРотик
Автор, а расскажите нам кратенько, пожалуйста, получают ли родители пенсию? Или они ещё работают? Платят ли им впо?
Пенсію отримують середню + ВПО. Скільки саме пенсія я не питала. Ні, не працюють. Свекр погано ходить. Оці поради про побудуть з дитиною, то точно не про них. Дитина маленька, потребує багато уваги. Вони швидко втомлюються. Я вже просила раз їх посидіти, так то було максимум на три години і коли дитина спить.
Последний вагон• 15 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Чоловік правий, я б образилась на місці батьків
Ну и чудно, минус одна проблема была бы