18 мнеУЖЕ• 14 мая 2023

Сколько может стоить отдых в Болгарии?

Мама с ребенком? Недели на две.
ішо• 14 мая 2023
залежить...
РойЛеля• 14 мая 2023
Хороше питання.
В смнулому році подруга ризикнула і поїхала з дітьми. На другий день ротавірусом діти похворіли, всі попали в лікарню. Провалялись там 2 тижні. Купа нервів, грошей. Дуже дорого було. Приїхала ніяка. Каже з дітьми більш сама нікуди.
Я цього теж боюся
Пенек Возмездия• 14 мая 2023
Євро 600 десь напевно. Якщо не лакшері.
Пенек Возмездия• 14 мая 2023
А 2 тижні. Ну то десь тисячу треба точно.
Україна понад усе!• 14 мая 2023
Смотря где. В среднем отеле, к примеру Мелия, выйдет тысяч 70 за 10 дней.
В Царевиц или Варшава тысяч 25-27.
Это про Золотые пески.
Новые отели конечно ценник зашкаливает(
Чебураха з перцем• 14 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Хороше питання.
Я цього теж боюся
4 роки їздили з дітьми, 3 роки - двічі за сезон, кожний раз - по 2 тижні. Від доччиних 2 роки. Ні разу не стикались, про ротавірус читаю лиш на форумах Хоча в готелях часто спільні пляжі, люди між собою спілкуються і таке би явно не пройшло непомічене
автор 18 мнеУЖЕ • 14 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
В Царевиц или Варшава тысяч 25-27.
Это про Золотые пески.
Новые отели конечно ценник зашкаливает(
я вообще там никогда не была. Прикидываю бюджет. ДАже не знаю куда ехать
Чебураха з перцем• 14 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
В Царевиц или Варшава тысяч 25-27.
Это про Золотые пески.
Новые отели конечно ценник зашкаливает(
ой, Золоті Піски
Україна понад усе!• 14 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
ой, Золоті Піски
Ну а что там лучшее? Рашистский Солн берег что ли? Или китен с власом?
ФФФФристайла• 14 мая 2023
А чого всі туди? Їдьте вже краще в Чорногорію чи Туреччину.
Болгарія дорого і за що, за чорне море і совдепію...
Чебураха з перцем• 14 мая 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Для орієнтації гляньте ціни на букінгу. Ще можна подивитись на сайтах туроператорів, котрі організовуюють чартери
Україна понад усе!• 14 мая 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
По аналогичному бюджету можно найти Турцию , но ехать почти на сутки дольше если автобусом.
В болгарии плюс что близко и нет языкового барьера. А так честно нефонтан там.
Гореотума• 14 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Хороше питання.
Я цього теж боюся
Просто не треба обирати величезні готельні комплекси з басейнами, з їхнім харчуванням та течею народу.
E-ducate• 14 мая 2023
Минулого року, дорослий + дитина 11 років, готель 4 зірки, all inclusive, 56 тис грн
Чебураха з перцем• 14 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Албена, Констянтин і Єлена, та ж Бяла набагато чистіші і кращі. Такого бруду і антисанітарії на пляжах, як на Золотих Пісках, я ні на одному з них на пляжах не бачила.
Для мене особисто найкраща Албена, особливо якщо з дітьми. причому в усіх відношеннях: і розміщення. і проживання, і море
Істеріомама• 14 мая 2023
Оооо, ми якраз проплатили Болгарію на 2 тижні, я з маленькою дитиною (майже 2 роки) і моя мама. Їдемо в Поморіє.
Апартаменти 24 тис грн
Іще харчування потягне десь 12 тис грн
Проїзд поїзд+перевізник - до 20 тис грн, але це за три місця.
Україна понад усе!• 14 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Албена, кранево, константин и елена совсем не понравились. Албена холодное море кстати. И нет атмосферы курорта. В константине и елене скукота, там один плюс что заправка есть и лидл.

На пляжах ЗП прошлым детом песок просевали и бульдозерами ровняли даже, откуда антисанитария?

Вот в Бяле не останавливалась, не знаю
Істеріомама• 14 мая 2023
Ответ дляФФФФристайла
Добрий вечір. Боогарія дешевше Туреччини і Чорногорії
Чебураха з перцем• 14 мая 2023
ніяке в Албені не холодне море. ми відпочивали на початку липня і у вересні. захід в торе чудовий, хвиль нема, діткам - саме то. Курорт - в заповідній зоні, дійсно відпочиваєш там: багато зелені, чисто, спокій. Гульдебани, як на Золотих Пісках, 100 років не потрібні тим, хто відпочиває з дітками. Ми на ЗП відповивали у 2018, бруд і антисанітарія всюди були, біля парковки в кущах - купа пластикових каністр від палива, бррр. На морі хвилі постійно, дітям знайшли місце більш-менш спокійне в закутку за берегоукріпленням. До речі. єдине місце, де за всі рази побачили медуз - саме на ЗП
Істеріомама• 14 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Погоджуюсь, на ЗП з дітьми краще не їхати, постійні дискотеки до ночі, толпи п‘яних німців, повна антисанітарія, переповнені смітники і скрізь бруд, ще й гориста місцевість( не всі діти будуть в щахваті кожного дня дертись на гору(
А ще для мене був суттєвий мінус - відсутність нормальних супермаркетів, типу Лідлу або Білли. Місцеві магазини ставлятььціну в 2-3 рази вищу. За підгузниками їздила в Варну
автор 18 мнеУЖЕ • 14 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Турция даже лучше. Надо глянуть
автор 18 мнеУЖЕ • 14 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
Апартаменти 24 тис грн
Іще харчування потягне десь 12 тис грн
вы самі бронювали житло?
Істеріомама• 14 мая 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
вы самі бронювали житло?
Так, на Букінгу.
Можете ще на Airbnb подивитись, там також є хороші варіанти квартир.
Ми брали апартаменти, щоб дитині готувати їсти.
автор 18 мнеУЖЕ • 14 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
Так, на Букінгу.
мені б також в апартах було б зручніше
Україна понад усе!• 14 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
Зачем переться на гору с детьми если есть отели прямо на море. Тот же Берлин, Мелия. Если вы жили на горе то это самые дешевые и грязные отели , да. Роял, Варшава, Дана палац, Дана парк это бомжатники понятно. Первая линия отличные места, и море под носом, никаких гор. Детям кстати лет 10 там здорово, колесо обозрения на берегу, куча аттракционов.
А зачем лидл и билла на отдыхе? В отелях кормят нормально, а фрукты и вкусняхи там на каждом шагу продают.
Но я автору все равно советую лучше Турцию
Я инженер, меряю от 1• 14 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
Апартаменти 24 тис грн
Іще харчування потягне десь 12 тис грн
12 тис на харчування на трьох на два тижні, то мабуть не дуже реально з їх курортними цінами. Хіба що з собою якусь частину харчів привезти.
ХвилювАллочка• 14 мая 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Подивіться ціни. Така ціна буде без харчування. Нормальне місце з 3-разовим харчуванням не менше 1500дол. Це мінімум на липень.
Істеріомама• 14 мая 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дитина 2 роки і мама моя мало їдять. Ми плануємо ходити в Лідл за продуктами, недалеко від нього забронювали апартаменти, може 15 тис вийде. Це приблизний підрахунок
Істеріомама• 14 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мелія… це на яку загальну суму ви описуєте відпочинок?)
Я жила в Алєгро, 4*, і да, він на горі!
Їжа в готелях жахлива, я не буду давати своїй дитині в 1,8 ту гидоту( тому так, люблю купувати продукти і готувати те, що хочеться. За два тижні готельна їжа буде в печінках сидіти.
Фрукти і вкусняхи там в 2-3 рази дорожче, ніж в нормальних магазинах або на ринку.
Істеріомама• 14 мая 2023
Автор, напишіть ваш запланований бюджет на відпочинок, без дороги, проживання і харчування. А то тут вам радять з дуууже різним бюджетом