Леннон_Жив!• 14 мая 2023
За рік можна повністю пройти курс лазерної епіляціі?
Чи як правило це на довше затягується?
Волосся темне, густе
Чесно кажучи хочеться зробити, але все думала може якось надумаю вагітніти, але бачу, що найближчий рік з цією війною і не факт. То не проти б корисною справою зайнятися
Хоча б бікіні зробила
А на літо ноги краще не починати вже? Доведеться тоді їх прикривати все літо? Дякую за поради
Волосся темне, густе
Хоча б бікіні зробила
Соседушка• 14 мая 2023
В мене така ж проблема. Волосся чорне і жорстке, особливо на гомілках, хочу їх в першу чергу. Бо ітак ходу переважно в штанах бо стилаюсь подразнень на шкірі і тд. Втрачати особливо нема чого.
Леннон_Жив!
• 14 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Оно все равно растёт
Вам повністю не допомога ця процедура?
Та_все_ок_будет• 14 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вам повністю не допомога ця процедура?
Она никому полностью не помогает
Вы думаете что больше вообще волос не будет?
Ганцю в кєдах• 14 мая 2023
в листопаді буде 2 роки .8 процедур,майже вже нічого немає(я як мавпа волохота)але я не на діодніку роблю,а на александрітовому дека
annyshka1995• 14 мая 2023
Для кожного клієнта курс триває індивідуально. Кому-сь потрібно 8 процедур, а комусь 12,15, все індивідуально. Після першої процедури йде інтервал 4 тижні, і далі якщо у вас добре, уходить волосся( й майстер робить все правильно) до кожної наступної процедури +1 тиждень.
Літом можна робити й ноги, не потрібно їх постійно прикривати. Але потрібно користуватись спф, та якщо ви вирішили позагорати, витримати 1 тиждень й тоді йти на процедуру.
Вумна, аж страшно• 14 мая 2023
Я наконец-то решилась. Две процедуры сделала. Довольная как слон. У меня были черные, жосткие от пяток до пояса. После первой 70% ушло.
Леннон_Жив!
• 14 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Она никому полностью не помогает
Ну взагалі ні, але може хоч забуду про подразнення та про те щоб бритись щодня
Леннон_Жив!
• 14 мая 2023
Ответ дляannyshka1995
Тобто між першою і другою процедурою 4 тижні? Між другою і третьою 5 і так далі?
annyshka1995• 14 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так. І так ви доходите до інтервалів 1 раз на 2 місяця, 1 раз на 3 місяці. Але за умови,що у вас йде волосся після кожної процедури, і ваш гормональний фон більш менш стабільний.
Я такая наивная• 14 мая 2023
Ви можете пройти, але не факт що буде для вас той результат якого ви чекаєте.
Я теж почала, але ходжу раз на 2 місяці бо в мене нічого не відростає швидше.
Планшетница• 14 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Бритись щодня? Всі інші види окрім бритви дають довший ефект
Електрохарчування• 14 мая 2023
Я вже 13 раз зробила. Вау ефект був після кожної з перших трьох. І все. Зараз після процедури волосся випадає, але через три місяці вже мушу брити. Повністю волосся ніде не зникло. А робила я ноги, підпашки і бікіні повністю. Не чекайте що тіло буде лисе. Волосня, пушок все одно росте з часом.
Ответ дляЕлектрохарчування
Повністю прибирає тільки електро, лазер ні
Б´ю байдики• 15 мая 2023
В одной клинике сделала 10 процедур лазерки, визуально не больше 20% ушло. Пошла в другую, еще около 8 процедур фотоэппиляции, вообще без результата, хотя должен был быть, волосы темные, кода светлая... Осталась на шугаринге.
Ms. Искренность• 15 мая 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Как по мне, так потратить на лазерку 20 минут раз в три месяца намного лучше чем тратить почти те же 20 минут но каждый день на бритву, да ещё и терпеть колючки и раздражения.