Бодіпозітівна• 14 мая 2023
Які варіанти підтримувати зону бікіні в гарному стані, щоб не були колючки?
Крім лазера?
Воскову епіляцію ще хтось робить ? Чи це ще динозаври робили? Набридло, що там почервоніння і колючки, хочеться щоб гладенько було
Copy-Paste• 14 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не категорична
Просто це мінімум рік чекати, поки толк буде
Чи все ж ліпше вже почати?
Ну после первой процедуры через дней 10-14 уже есть эффект и дальше по нарастающей. Постепенно, ненапряжно.
Булькаю• 14 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Ноги лазер, подмышки бритва, бикини крем.
Евелин хороший
Подскажите, пожалуйста, название крема. Посмотрела у Эвелин их несколько.
Бесконечность-не предел• 14 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Если волосы не рыжие ))
А что с рыжими не так?
Начала читать тему, вдохновилась и тут облом про рыжих
Сосиска_Втесте• 14 мая 2023
Столькие про лазер пишут, при этом никто не говорит, что его действие до конца не изучено, что его нельзя варикозникам, что некоторые боль от него не выносят, что любой гормональный всплеск и да здравствуют волосы, что нужно хренову тучу процедур посетить и не факт, что сработает, что нельзя пропускать процедуры или приходить неделькой позже, что качество аппарата мега важно и есть такие, что за 4 процедуры уже сводят волосы, а есть такие, которые и после 12 процедур толку мало…
Сосиска_Втесте• 14 мая 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Депілятор
Перший раз біль а потім ок
Каждый последующий также, просто, волос меньше(ну если через неделю, они не в е вылезти успевают) и не так ощутимо, как от первого раза. А если отрастить волоски длинные, то боль хуже, чем от воска.
Бодіпозітівна
• 14 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Хм, а чкщоине варикоз, але ламкі судини? Як дізнатися чи можна лазер?
Ну до кінця дія не вивчена, а що від нього може бути?
Обижулька• 14 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Так то ж видно одразу. Я почала з ніг, бо в мене вже таке волосся там було нижче колін жорстке і так багато, що літом треба щодня бритву, йшли подразнення, тому частіше ходила в штанах.
Я не розумію всяких воскових епіляція і т.п, для цього треба відростити, тобто всеодно ходити в жару в штанах, а як якась подія, то й платтячко не вдягти. Ну і мені не забирала воскова повністю всеодно, я пробувала, лише більше виросло волосків.
А тут зробила на ноги поки 5 процедур і готова зустрічати літо. Бікіні 4 процедури, саме після цієї жорстке повністю пішло, лишилось ніжне)
Якщо після першої процедури я бачила, що його купа вилазить, то значить все ок, як ні - можна не продовжувати. Я була вражена ефектом одразу. Причому взяла акційний пакет, бо жіночка лиш відкрила салон, набирала клієнтів, сама лікар і працювала раніше на лазерів.
Сосиска_Втесте• 14 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Это вы у доктора спросите, тк лазер и сосуды-нет, а варикоз не всегда видно, бывает же и без внешних проявлений, воск и шугаринг тоже противопоказаны при варикозе, и что остаётся🤷♀️ бритва нет, пеньки эти колючие-брр, эпилятором напряжно и тоже греет же.
Обижулька• 14 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Може бути, може не бути, звідки хто знає від чого всі хвороби наші. А завтра ракета може прилетіти, а життя мине, а я в комплексах все життя через ті ноги. Я плюнула на це все і і рада безмежно.
Сосиска_Втесте• 14 мая 2023
Ответ дляОбижулька
Вы понимаете, что воск вам не наколдует доп луковиц? Воск тоже разный есть, да, остается что-то, это можно эпиоятором подобрать. Везде плюсы и минусы, но лазер по своему действию это не безобидная бритва.
Если вам нравится-делайте, кто против, я пищу о том, о чем многие молчат, но это никуда не денется.
Сосиска_Втесте• 14 мая 2023
Ответ дляElena755
Как раз хотела спросить больно ли восковая? Теперь понимаю, как это рвать одновременно все волоски.
А вы думаете, лазером не больно???))) я не топлю ни за что, мне фиолетово, но я перепробовала все, лазером только подмышки и , честно, я не представляю, если бы мне такую площадь как ноги и бикини глубокое делали лазером…😳 это только если у вас волос не много…
Обижулька• 15 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Я мала на увазі, що після воску у мене не виросли а вросли волоски. Чи то майстер такий попався, чи особливість моя. І потім там завжди запалювалась, аж прищі були на ногах. Може в когось не така катастрофа, а я почала з ніг, так сподобалось, що роблю і бікіні і пахви.
А про протипокази, треба питати, моїй подрузі саме моя майстер не рекомендувала, але вона лікар, тому розуміється.
Марс атакует• 15 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не категорична
Чи все ж ліпше вже почати?
Логіка залізна
Брити можете собі і між процедурами.
Гірше як є точно не буде.
Лазер для бікіні, це краще, що може бути!!!
Брити можете собі і між процедурами.
Гірше як є точно не буде.
Ручки-Крючки• 15 мая 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Депілятор
Перший раз біль а потім ок
А потом, к сожалению вросшие волосы
Айпишница• 15 мая 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
А что с рыжими не так?
Не уходят.
Я даже не знала, что у меня половина волос ’там’ рыжие
Нога на ногу• 15 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Я б зробила лазер, але вік такий, що або вагітніти скоро другий раз або забути взагалі про це
А з іншої сторони типу війна і не на часі ніби , то можна було б і лазерну зробити
Але думаю чи піде все на смерек, якщо пороблю 6-9 місяців?
Робила лазерну депиляцію, завагітніла, все волосся повернулось, так що не витрачайте час і гроші, якщо ваш організм буде під гормональним впливом. Всі, хто пише, що вони зробили декілька процедур і нічого не росте, то не факт, що у вас так буде. Все індивідуально.
Пополняю_Карму• 15 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
А ще перші дослідження про те,що лазер стимулював переродження доброякісних міом в зло..і взагалі в в розрізі онкології до нього багато питань.
Я теж спочатку думала-от як зроблю, навіть почала. А потім вирішила вникнути в суть, вте,наскільки мало вивчена його дія і подумала, та нунафік, буду далю вощити-голити.
Бесконечность-не предел• 15 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Не уходят.
Капец!
Добра, коли сита!• 15 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не категорична
Чи все ж ліпше вже почати?
Краще зробити і забути
А вот недавно• 15 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не категорична
Чи все ж ліпше вже почати?
Меньше. Оно становится тоньше и нет раздражения
МЕСТО_Встречи• 15 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Мовео майже не відчувається
Раз одела не бу• 15 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не категорична
Чи все ж ліпше вже почати?
Ну так вы же колючки уже долго терпите. И при этом без перспективы избавиться от них. Ну и ждать не год с лазеркой, а намного меньше.
Летюча помилка• 15 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не категорична
Чи все ж ліпше вже почати?
фотоэпиляторо филлипс.. справилась
Царевна в уггах• 15 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Вы сильно загоняетесь.
Безусловно есть противопоказания.
’нужно хренову тучу процедур посетить’ - вовсе не хренову, как правило около 10 процедур достаточно для устойчивого результата, и 1-2 процедуры в год для поддержания результата.
Хуже всего волосы уходят с половых губ.
Процедуры можно пропускать, если что-то экстренное случается, и тем более можно приходить на неделю две позже или раньше от предположительной повторной даты.
Безусловно есть противопоказания.
Хуже всего волосы уходят с половых губ.
Мрії у вирії• 15 мая 2023
Ответ дляДодекаэдр
Саме головне питання після лазерки бікіні: Чому я раніше цього не зробила?
При тому, що у мене крім темного, було чуть світлого волосся і все під чисту не прибралось. Але то - кайф.
бо стидно перед іншою тьткою голою